⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skiltis „Albumai“ yra skirta meno, istorijos ir fotografijos gerbėjams. Čia rasite didžiulių, kokybiškai išleistų, prabangių knygų su sodriomis fotografijomis, o taip pat mažesnio formato pažintinių albumų. Tokie leidiniai puikiai tinka dovanai verslo partneriams, meno mylėtojams, užsienio svečiams ar tiesiog visiems žmonėms, mėgstantiems kokybiškai išleistas knygas.

Rasta: 482
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Dingęs Vilnius | Vladas Drėma
  • Nemokamas knygos pristatymas
48,99 €
Turime sandėlyje
Nelly. Kol plaks manoji širdis |
8,99 €
Turime sandėlyje
Vilnius (albumas su dėklu) |
14,49 €
Turime sandėlyje
Žydintis Vilnius |
6,99 €
Turime sandėlyje
Mūro istorijos | Raimondas Paknys
  • Nemokamas knygos pristatymas
59,99 €
Turime sandėlyje
Girios portretai | Vilius Paškevičius
22,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 482
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Populiarios tarp albumų yra knygos apie Lietuvą ir nuostabius mūsų šalies architektūrinius bei gamtos lobius. Pirkėjai ypač pamėgo autorės Birutės Valionytės albumą „Didžioji Lietuva, IV knyga. Rusijos federacija“, kuriame knygos sudarytoja vedžioja skaitytojus po dabartinėje Rusijoje, taip pat ir jos Karaliaučiaus srityje, išlikusį Lietuvos istorinį paveldą. Pilys, dvarai, piliakalniai – sunkiau pasiekiami realybėje, bet lengvai knygos puslapiuose.

Visiems, kurie nori geriau pažinti mūsų šalį, rekomenduojame atkreipti dėmesį į autorių Rasos Butvilaitės ir Raimondo Paknio sudarytą albumą „Lietuvos pilys, dvarai, rūmai“, taip pat į Laimos Šinkūnaitės parengtą leidinį „Įdomiausios Lietuvos bažnyčios“ ar žymiausio XX a. pirmosios pusės Vilniaus vaizdų fotografo Jan Bulhak knygas „Fototografijos. Vilnius“.

Šie kokybiškai išleisti fotografijų albumai padės susiplanuoti pažintines keliones ar tiesiog vaizduotėje persikelti į įdomias Lietuvos vietas. Siūlomos knygos įvairios ir tinkamos bet kokio amžiaus žmonėms – tiek vaikams ir jaunimui, tiek suaugusiems, taip pat vyrams, moterims ir šeimoms. Mūsų parduodamus albumus sudarė savo srities ekspertai Giedrė Jankevičiūtė, Lina Beatričė Žukauskienė, Ričardas Anusauskas, Marija Vesėliūnienė, Raimondas Paknys ir kiti.

Norite pradžiuginti svečius iš užsienio ar knygas apie Lietuvą išsiųsti draugams, gyvenantiems kitose šalyse? Autorės Danguolės Kandrotienės sudaryti albumai „Welcome to Lithuania“ siūlomi net septyniomis kalbomis: norvegų, prancūzų, ispanų, rusų, vokiečių, italų, latvių. Naujausiomis fotografijomis iliustruotas fotoalbumas suteikia žinių apie Lietuvą nuo jos įkūrimo iki šių dienų. Rekomenduojame ir kitų įdomių fotoalbumų įvairiomis kalbomis.

Skaitomiausios TOP knygos yra apie Lietuvą, tačiau albumų temoje siūlome ir meno leidinius. Ypač vertingas ir rekomenduojamas yra vieno žymiausių tapybos meistrų Giedriaus Kazimierėno istorinei tapybai skirtas albumas „Lietuvos istorija tapyboje“. Tekstas išleistas lietuvių, anglų, lenkų ir prancūzų kalbomis.

Tarp albumų slepiasi ir širdį glostančios knygos. Rekomenduojame žymaus fotografo Dariaus Babelio fotoalbumą „Akimirkos, kada sustoja laikas...“, kuriame surinktos gražiausios miškų, pievų ir vandenų nuotraukos. Viena skaitomiausių knygų yra Helen Exley „Mūsų ištikimieji šunys“ su itin jaukiomis augintinių nuotraukomis. Šis albumas patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Įsigykite internetu naujas knygas, geriausius, populiariausius ir įdomiausius albumus už patrauklias kainas. Mes nuolat siūlome akcijas bei albumų išpardavimus. Pirkti online puikią dovaną dar niekada nebuvo taip paprasta.