-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Priklausomybės – tema, kuria ne visi išdrįsta kalbėtis. Visada rekomenduojame kreiptis į gerus savo srities specialistus, o tuo pačiu raginame internetu įsigyti leidinių iš kategorijos „Knygos apie priklausomybes“. Jose rasite daug naudingos ir įdomios informacijos, patirties ir patarimų.

Rasta: 41
  1. 1
  2. 2

Kaifas - velnio dovana | Kostas Kaukas
5,99 €
Turime sandėlyje
Psichiatrija | Algirdas Kriščiūnas
12,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 41
  1. 1
  2. 2

Knygos apie priklausomybes labai įvairios. Jos apima temas nuo žalingų įpročių, tokių kaip rūkymas ar alkoholio vartojimas, iki maniakinės meilės, toksiškų santykių, lošimų, valgymo sutrikimų ir t.t. Vieni leidiniai yra bendrojo pobūdžio ir tiks kone visoms priklausomybėms, kitos labai konkrečios.

Vienas iš top skaitomiausių visų laikų autorių, rašančių apie priklausomybes, yra Allen Carr. Jo bibliografiją sudaro tokie populiarūs leidiniai, kaip „Lengvas būdas mesti rūkyti“, „Lengvas būdas suvaldyti alkoholį“, „Lengvas būdas sulieknėti“, „Kaip padėti paaugliui mesti rūkyti“ ir kiti. Žinoma, visi suprantame, kad lengvų būdų kovoje su priklausomybėmis nėra, tačiau autorius pateikia efektyvių ir struktūrizuotų patarimų, o skaitytojai teigia, kad jie tikrai veikia.

Knygos apie valgymo sutrikimus pastaruoju metu tampa ypač aktualios. Lieknumo kultas ir neigiamas požiūris į savo kūną sukelia daug problemų. Jei tarp artimųjų turite žmonių, kenčiančių nuo valgymo sutrikimų, jums pravers leidiniai, kurie padės daugiau sužinoti, suprasti ir rasti būdų padėti.

Daug skaitytojų įvertino Robin Norwood knygą „Moterys, kurios myli per stipriai“. Leidinys skirtas suaugusiems žmonėms, medikams, socialiniams darbuotojams, o svarbiausia – moterims. Autorė nagrinėja per didelės meilės sindromą – minčių ir elgesio modelį, lemiantį nepasitenkinimą santykiais ir savo gyvenimu. Gerai vertinami ir leidiniai, kuriuos parengė autoriai Audrius Ramuckis, Janet Geringer Woititz, Brenda Schaeffer, Laima Bulotaitė, Gintarė Jankauskienė, Agnė Kirvaitienė ir kiti.

Įvairios priklausomybės – didelė problema. Žmonės, dažnai nepripažįsta jų turintys, o kenčia ne tik jie, bet ir šeimos nariai, draugai ar net kolegos. Labai svarbu, kad tokie žmonės laiku kreiptųsi į specialistus, tačiau jų artimieji daug svarbios informacijos ras mūsų rekomenduojamose knygose. Autoriai padės suprasti, kaip elgtis su priklausomu žmogumi, patars kaip patiems neįklimpti į liūną. Taip pat knygos net ir priklausomus žmones įkvėps pokyčiams, leis geriau suprasti save ir kas nulėmė dabartinę būseną.

Dalykinė literatūra įkvepia, motyvuoja, pataria. Įvairių autorių tekstai apie tą pačią problemą leidžia sužinoti kelias nuomones. Visas knygas verta įsigyti internetu, nes taip patogiau, juk leidiniai suskirstyti į kategorijas. Online knygyne gausu gerų kainų, ypač akcijų ir išpardavimų metu.