-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Patys mažiausi vaikučiai dar tik pradeda suvokti aplinką, tad juos nuolat reikia stimuliuoti ir patraukti dėmesį ryškiomis spalvomis. Būtent knygos su garsais padės mažylius sudominti pasauliu. Rekomenduojame pasidomėti!

Rasta: 60
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pingvino puodukas |
7,49 €
Turime sandėlyje
Melodijos prieš miegą |
  • Nemokamas knygos pristatymas
18,99 €
Turime sandėlyje
Pelytė Cyplytė. Pakratyk mane |
7,99 €
Turime sandėlyje
Mano dainelės |
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,19 €
Turime sandėlyje
Gyvūnų orkestras groja Bethoveną |
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,29 €
Turime sandėlyje
Nekutenk meškos! | Sam Taplin
12,49 €
Turime sandėlyje
Maestro, muzika! |
13,89 €
Turime sandėlyje
Kakė Makė groja dūdele |
11,79 €
Turime sandėlyje
Muzika prieš miegą | Sam Taplin
14,39 €
Turime sandėlyje
Kalėdinės dainelės |
13,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 60
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vaikiškos knygelės su garsais, skirtos 0-2 metų vaikams, yra ryškios, traukiančios akį, patvarios ir tinkamo mažoms rankytėms dydžio. TOP mėgstamos ir skaitomos knygos kviečia susipažinti su įvairiais žvėreliais, gyvūnėliais, žaislais, mašinėlėmis ir vaiko aplinkoje dažnai pasitaikančiais daiktais.

Vaikai žavisi kačiukų miaukimu, šuniukų lojimu ar karvučių mūkimu. Vėliau realybėje sutikę gyvūnėli mažyliai jau žino, kokius garsus jis skleidžia. Perkamos knygos vaikams su garsais: „Triukšmingi miško gyvūnai“, „Triukšmingi ūkio gyvūnai“ bei „Gyvūnų mažyliai. Liesk ir klausyk“.

Grojančios knygutės su garsais tinka tiek kūdikiams, tiek vos vyresniems vaikams. Tos knygelės, kurios yra skirtos patiems mažiausiems – labai paprastos, pasižymi ryškiomis spalvomis, storu kontūru pieštais paveikslėliais. Mygtukai, kuriuos paspaudus pasigirsta garsas, labai dideli. Dažniausiai tokiose knygose apsiribojama tik vieno gyvūno balsu. Viskas padaryta taip, kad knygos naudojimas būtų kuo patogesnis ir paprastesnis.

Truputį didesniems, 1-2 metų vaikams, knygutės su garsais yra sudėtingesnės. Čia jau pasitaiko eiliuotų tekstų, kuriuos mama ar tėtis galės perskaityti mažyliui ir pakomentuoti vaizduojamus dalykus. Šiose knygose mygtukų daugiau, todėl vaikai susipažins ne su vienu gyvūnėliu, o su populiariausiais miško gyvūnais ar ūkio gyventojais.

Iš kūdikystės išaugusių vaikų knygose su garsais pasitaiko ne tik piešinukų, bet jau ir nuotraukų, todėl pažintis su realiu pasauliu tampa dar artimesnė.

Mažylių mėgiamos ir skaitomos grojančios knygelės yra apie transporto priemones. Jiems patinka tūtuoti, burgzti ar pypsėti kartu su sklindančiais garsais. Žinoma, suaugusiems populiarios knygos su garsais gali tapti kantrybės išbandymu, tačiau tai geriausias būdas supažindinti vaikus su įdomiu pasauliu bei sužadinti sveiką jų smalsumą.

Daug knygelių su garsais išleido stiprūs šios srities leidėjai „Presvika“, „Vaiga“, taip pat „Alma littera“ bei „Egmont Lietuva“. Leidyklos „Presvika“ ir „Vaiga“ turi ilgametę patirtį vaikiškų knygų su garsais, liečiamųjų, lavinamųjų leidinių įvairaus amžiaus vaikams leidyboje.

Siūlome kelias dešimtis miauksinčiu, amsinčių, čiulbančių ar burzgiančių knygučių. Jų kainos įvairios, o akcijos bei išpardavimai padės sutaupyti bei pirkti online knygas ne tik vaikams, bet ir sau.

Vyrams, moterims ir jaunimui galime pasiūlyti labai įvairios literatūros. Grožinių ir dalykinių knygų kategorijos naujais leidiniais pasipildo kone kiekvieną dieną. Turime ir nuotykių, ir receptų, ir tikrų istorijų, ir patarimų, ir atsiminimų, ir kitų įdomių, įvairias temas apimančių knygų. Internetu pirkite knygeles su garsais vaikams, bet krepšelį papildykite ir širdį džiuginančia literatūra sau! Tegul skaito visa šeima!