⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Civilinė teisė yra teisės principų ir normų visuma, reglamentuojanti fizinių ir juridinių asmenų tarpusavio santykius. Ji apima daugybę gyvenimo sričių, todėl civilinės teisės knygos yra rekomenduojamos kone kiekvienam žmogui.

Rasta: 64
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Paveldėjimo teisė | Alfonsas Vileita
7,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 64
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mūsų šalyje pagrindinis civilinės teisės sąvadas yra Lietuvos Respublikos Civilinis kodeksas, kurį siūlome įsigyti internetu. Tai TOP skaitomiausias ir svarbiausias kategorijos „Civilinės teisės knygos“ leidinys, kuriame visi įstatymai, nustatantys civilinių, darbo, šeimos, intelektinės nuosavybės, konkurencijos, bankroto ir kitų teisinių santykių užtikrinimą ir ginčų nagrinėjimo tvarką.

Turite nuosavybės? Norite parduoti savo telefoną? Sugedo buitinė technika? Apgadinote svetimą turtą? Užsiimate kūryba? Ruošiatės sudaryti ar nutraukti santuoka? Saugote savo privatų gyvenimą? Norite pakeisti vardą? Visi šie klausimai labai skirtingi, tačiau susiję su civiline teise. Kaip matote, su ja susiduriame kone kiekviename žingsnyje, todėl įstatymus svarbu išmanyti tiek vyrams, tiek moterims. Tą padarysite atsivertę vertingas knygas.

Atkreipkite dėmesį į leidinius, kuriuos paruošė Alfonsas Vileita, Inga Kudinavičiūtė, Egidijus Laužikas, Valentinas Mikelėnas, Vytautas Nekrošius, Asta Dambrauskaitė, Andrius Smaliukas, Renata Juzikienė, Vaida Jankauskienė, Agnė Jonaitytė, Laimonas Markauskas ir kiti.

Šie autoriai pateikė komentarų, padėsiančiu įsigilinti į įvairias civilinės teisės sritis. Pavyzdžiui, knygose apie paveldėjimo teisę aptariami esminiai pagrindai, analizuojamos paveldėjimo pagal įstatymą ir testamentą, palikimo priėmimo, įpėdinių tarpusavio santykių problemos.

Leidiniuose apie santuokos sudarymo institutą analizuojamos teorinės ir praktinio įgyvendinimo problemos, žmogaus teisių niuansai ir kiti aktualūs dalykai. Besidomintiems, kaip teisme iškelti civilinę bylą, bus naudinga sužinoti apie pasirengimą teisminiam nagrinėjimui, proceso eigą, dokumentų ruošimą.

Reklamuojate savo verslą ir paslaugas? Tada verta pasikartoti visus teisinius aspektus, susijusius su reklamos reglamentavimu. Kuriate meninius kūrinius? Neišvengiamai susidursite su autorinėmis teisėmis ir intelektinės nuosavybės niuansais. Kad ir kokių klausimų kiltų, daug atsakymų yra pateikta bei pakomentuota civilinės teisės knygose.

Įstatymai nuolat kinta, todėl visada verta įsigyti naujų, aktualia informacija papildytų knygų. Visos jos skirtos praktikuojantiems teisininkams, aukštųjų mokyklų studentams, verslo, šeimos santykių konsultantams, notarams ir visiems kitiems, besidomintiems Lietuvos įstatymais ir teisingu jų taikymu.

Pirkti online verta dėl įvairių priežasčių. Čia daug įvairių įdomių knygų tiek suaugusiems, tiek vaikams bei jaunimui, tad užsukę rasite ne tik teisės skaitinių, bet aprūpinsite ir visą šeimą. Labai daug knygų pasižymi maža kaina, o juk sutaupyti mėgsta visi. Taip pat čia dažnai vyksta akcijos bei išpardavimai, kurių metu ir naujos, ir populiarios, skaitytojų pamėgtos, geros knygos kainuoja pigiau.