⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Namuose, kuriuose yra mažų vaikų, neretai galime išvysti mažylių išpieštas sienas ar kitus daiktus. Ką daryti, kad taip nenutiktų? Suaugusiems rekomenduojame pasirūpinti lipdukų ir spalvinimo knygelėmis. Mažyliai turės, kur nukreipti energiją. Pirkti internetu siūlome šimtus gražių, įdomių, vaikų mėgiamų knygų su lipdukais. Jų kainos prasideda nuo keliasdešimt centų, todėl visada galėsite įsigyti naujų leidinių nenuskriausdami šeimos biudžeto. 

Rasta: 829
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tomas ir Džeris. Spalvinukas 1 (knyga su defektais) |
 • TOP
  97
  TOP 97
0,99 €
Turime sandėlyje
Lipdukai veidukai. Miestas |
1,79 €
Turime sandėlyje
Didžioji lipdukų knyga. Ūkyje |
5,49 €
Turime sandėlyje
Žuviukas ir draugai |
2,09 €
Turime sandėlyje
WOWzės. Atrakcionų parkas |
2,49 €
Turime sandėlyje
Kalėdiniai spalvinukai |
1,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 829
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Spalvinti, piešti, daryti gražius darbelius patinka mažiems ir dideliems, vyrams ir moterims, seneliams ir jaunimui. Ne veltui išpopuliarėjo spalvinimo knygos suaugusiems. Tačiau 3-5 metų vaikai spalvina nesivaržydami, drąsiai, be baimės klysti. Todėl jiems skirtos knygelės visada išlieka populiarios.

Spalvinimo ir lipdukų knygelės, skirtos patiems mažiausiems, yra itin paprastos – turi storus kontūrus, didelius ir nesudėtingus paveikslėlius. 3-5 metų amžiaus grupės knygelės jau vaizduoja smulkesnius piešinius ir skatina kūrybiškumą bei lavina vaizduotę.

Vaikai labai mėgsta leidinį „Sporto žaidynės (su 60 lipdukų)“. Knygoje pateiktos užduotėlės supažindins su olimpinėmis sporto šakomis ir padės ugdyti loginį mąstymą, pastabumą, rankų miklumą. Lipdukai leis smagiau atlikti pratimus: nuspalvinti, surasti skirtumus ar sujungti taškus.

Tėveliai mielai perka ir knygeles–lagaminėlius „Dinozaurai“ ir „Princesės“, kurias sudaro kelios užduočių ir spalvinimo knygutės bei daugybė lipdukų.

Kokios temos dominuoja piešinukuose? Įvairios! Mažieji padaužos galės nuspalvinti ir apklijuoti princeses, mašinas, vienaragius ir kitas magiškas būtybes, žvėrelius, pasakų herojus, dinozaurus ir riterius. Knygelės su lipdukais patiks ir berniukams, ir mergaitėms – pasirinkimas labai platus! O svarbiausia, kad spalvindami bei klijuodami vaikai tuo pačiu ir mokosi kruopštumo, tobulina kūrybinius įgūdžius, rankų judesius ir ruošiasi mokyklai.

Puikias spalvinimo ir lipdukų knygeles 3-5 metų vaikams parengė leidyklos „Jūsų Flintas“, „Presvika“, „Didakta“, „Vaiga“, „Trys nykštukai“, „Egmont Lietuva“ ir kitos. Interneto knygyno asortimentą nuolat papildome naujomis knygomis, tad spalvinimo resursai niekada nesibaigia.

Knygos su lipdukais nėra brangios, todėl kviečiame mažylius pradžiuginti naujais princesių, zuikučių, vienaragių ar traukinukų nuotykiais. Nepamirškite ir savęs bei papildykite namų lentynas geromis ir įdomiomis pačių įvairiausių žanrų knygomis. Jei baugina naujų leidinių kainos – užsukite į akcijų skiltį bei sekite nuolat skelbiamus išpardavimus. Tai puiki proga internetu pigiau įsigyti leidinių visai šeimai. Tikrai išsirinksite, o mes operatyviai pristatysime užsakymą.