0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Namuose, kuriuose yra mažų vaikų, neretai galime išvysti mažylių išpieštas sienas ar kitus daiktus. Ką daryti, kad taip nenutiktų? Suaugusiems rekomenduojame pasirūpinti lipdukų ir spalvinimo knygomis. Mažyliai turės, kur nukreipti energiją. Pirkti online siūlome šimtus gražių, įdomių, vaikų mėgiamų lipdukų ir spalvinimo leidinių. Jų kainos prasideda nuo keliasdešimt centų, todėl visada galėsite įsigyti naujų knygelių nenuskriausdami šeimos biudžeto. 

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Berniukų superbloknotas |
Nuolaida knygai -61%
3,29 €
8,39 € *
Piešiame pirštų atspaudais |
Nuolaida knygai -49%
3,49 €
6,79 € *
Mašinos monstrai |
Nuolaida knygai -53%
2,49 €
5,29 € *
5-mečių klubas. II dalis |
Nuolaida knygai -57%
1,29 €
2,99 € *
Lipdukai veidukai. Kelionės |
Nuolaida knygai -22%
1,79 €
2,29 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Spalvinti ir piešti patinka mažiems ir dideliems, vyrams ir moterims, seneliams ir jaunimui. Ne veltui išpopuliarėjo spalvinimo knygos suaugusiems. Tačiau 3-5 metų vaikai spalvina nesivaržydami, drąsiai, be baimės klysti. Todėl jiems skirtos knygelės visada išlieka populiarios.

Spalvinimo leidiniai, skirti patiems mažiausiems, yra itin paprasti – turi storus kontūrus, didelius ir nesudėtingus paveikslėlius. 3-5 metų amžiaus grupės knygelės jau vaizduoja smulkesnius piešinius. Na, o lipdukų knygutės skatina kūrybiškumą bei lavina vaizduotę.

TOP skaitoma knygelė yra autorės Martos Stirbytės-Valaikienės „Veidrodėlio pokštai“. Vaikučiai ją ne tik spalvins, bet juoksis, kartu su tėvais skaitydami pokštus bei nuotaikingus eilėraštukus.

Taip pat vaikai mėgsta leidinį „Sporto žaidynės (su 60 lipdukų)“. Knygoje pateiktos užduotėlės supažindins su olimpinėmis sporto šakomis ir padės ugdyti loginį mąstymą, pastabumą, rankų miklumą. Lipdukai leis smagiau atlikti pratimus: nuspalvinti, surasti skirtumus ar sujungti taškus.

Tėveliai mielai perka ir knygeles–lagaminėlius „Dinozaurai“ ir „Princesės“, kurias sudaro kelios užduočių ir spalvinimo knygutės bei daugybė lipdukų.

Kokios temos dominuoja spalvinimo piešinukuose? Įvairios! Mažieji padaužos galės nuspalvinti princeses, mašinas, vienaragius ir kitas magiškas būtybes, žvėrelius, pasakų herojus, dinozaurus ir riterius. Knygelės patiks ir berniukams, ir mergaitėms – pasirinkimas labai platus! O svarbiausia, kad spalvindami bei klijuodami lipdukus vaikai tuo pačiu ir mokosi kruopštumo, tobulina kūrybinius įgūdžius, rankų judesius ir ruošiasi mokyklai.

Puikias lipdukų ir spalvinimo knygas 3-5 metų vaikams parengė leidyklos „Jūsų Flintas“, „Presvika“, „Didakta“, „Vaiga“, „Trys nykštukai“, „Egmont Lietuva“ ir kitos. Interneto knygyno asortimentą nuolat papildome naujomis knygomis, tad spalvinimo resursai niekada nesibaigia.

Spalvinimo knygelių kainos nedidelės, todėl kviečiame mažylius pradžiuginti naujais princesių, zuikučių, vienaragių ar traukinukų nuotykiais. Nepamirškite ir savęs bei papildykite namų lentynas geromis ir įdomiomis pačių įvairiausių žanrų knygomis. Jei baugina naujų leidinių kainos – užsukite į akcijų skiltį bei sekite nuolat skelbiamus išpardavimus. Tai puiki proga internetu pigiau įsigyti leidinių visai šeimai. Tikrai išsirinksite, o mes operatyviai pristatysime užsakymą.