⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiekvieną rugsėjį studentai sudaro ilgiausius būtinų knygų sąrašus ir šturmuoja bibliotekas bei knygynus. Interneto knygynas Patogupirkti.lt geriausią mokomąją literatūrą studentams siūlo ištisus metus. Net ir prieš pat sesiją, kai bibliotekos būna iššluotos! Šioje kategorijoje knygos surinktos iš įvairiausių sričių: nuo biologijos iki filosofijos, nuo fizikos iki turizmo. Kad ir ką studijuojate, kviečiame vadovėlius pirkti online ir naudotis karštomis akcijomis bei išpardavimais. 

Rasta: 2494
  1. 1
  2. 2
  3. 3

E numeriai | Heinz Knieriemen
0,49 €
Turime sandėlyje
Aš ir atsuktuvas | Nėrius Pečiūra
1,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2494
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Sunku net išvardinti visas temas, kurias apima mokomoji literatūra studentams. Tiksliukams turime matematikos, biologijos, chemijos, fizikos, energetikos, elektronikos, informatikos, transporto inžinerijos ir kitų disciplinų knygų. Humanitarinių mokslų gerbėjams siūlome užsienio kalbų vadovėlius bei literatūros knygas. Tačiau tai dar ne viskas, juk internetu įsigyti galite ir leidinių, kurie pagilins geografijos, marketingo, medicinos, tarptautinių santykių, verslo ir finansų ar psichologijos žinias.

Tarp TOP skaitomiausių – marketingo ir rinkodaros sritį atstovaujanti knyga „Reklamos tekstas: pragmatika, stilius, kalba“. Ją sudarė Kazimieras Župerka, o išleido Šiaulių universiteto leidykla. Tai kone vienintelė knyga, kuri kalba ne apie pačią reklamą, o apie jos kalbą. Leidinį sudaro ir teorija ir praktika, jis bus naudingas ne vien studentams, bet ir visiems dirbantiems reklamos srityje.

Tarp populiarių leidinių išvysite Eglės Mackevičienės vardą ir KTU leidyklos leistas knygas apie drabužių konstravimą bei modeliavimą. Pastaruoju metu susidomėjimas kilo ir leidyklos „Super namai“ knygomis „Elektriko vadovas“, „Statybų vadovas. Fasadas“, „Statybų vadovas. Stogai“, „Santechnikos vadovas“ ir kt.

Kitos knygos, kurios labiausiai domina pirkėjus, yra apie teisę (Linas Baublys, Roberta Firavičiūtė „Teisės teorijos uždavinynas“), anatomiją (Wolfgang Dauber „Kišeninis žmogaus anatomijos atlasas“), elektros inžineriją (Anatolijus Drabatiukas, Mindaugas Lubys, Renata Miliūnė „Elektriko vadovas“), apskaitą (Vitalija Bagdžiūnienė „Apskaitos sąvokos“) ir psichologiją (Rita Žukauskienė „Raidos psichologija. Integruotas požiūris“).

Knygos apie finansus, tarptautinę logistiką, skaitmenines sistemas, biochemines medicinos sistemas, prekybos mokslus, matematinę statistiką ir daugelis kitų kainuoja vos nuo kelių eurų, tad tikrai paskutinių pinigų iš studentų neatims.

Mokomosios literatūros studentams kategorija nuolat atnaujinama, todėl skaitytojus visada pasieks naujos ir aktualios žinios. Knygas leidžia visų didžiausių universitetų leidyklos, o jas rengia geriausi savo srities specialistai: dėstytojai, lektoriai, mokslų daktarai bei profesoriai. Šie leidiniai bus naudingi ne tik studentams, bet rekomenduojami ir kitiems skaitytojams, kurie nori pagilinti žinias konkrečioje temoje. Ko gero, šios mokomosios knygos netinka tik vaikams.

Naudingų ir įdomių leidinių visiems suaugusiems skaitytojams bei jaunimui rasite ir kitose dalykinių knygų kategorijose.