⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiek kartų sau žadėjote gyventi sveikiau? Sakėte, kad atsisakysite žalingų įpročių, į valgiaraštį įtrauksite daugiau daržovių, pradėsite mankštintis, praustis po kontrastiniu dušu. Tačiau gerus norus neretai sužlugdo motyvacijos trūkumas ir žinių stoka. Ir vieno, ir kito suteikti gali tinkamai pasirinktos knygos. Kur tokių ieškoti? Patogupirkti.lt kategorijoje „Knygos apie sveiką gyvenseną“. 

Rasta: 150
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knyga apie nervus | Ilze Jansone
3,29 €
Turime sandėlyje
Judėk | Caroline Williams
14,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 150
  1. 1
  2. 2
  3. 3

„Sveika gyvensena“ skilties knygas rekomenduojame įsigyti internetu – greita, patogu, o ir kainos tikrai draugiškos. Čia rasite leidinių, tiems, kuriems sunku mesti rūkyti ar atsisakyti alkoholio. Taip pat tiems, kurie kovoja su įvairiomis ligomis ir nori pagerinti sveikatos būklę. Ir tiems, kurie nori sustiprinti imunitetą, geriau miegoti ar išsaugoti jaunystę. Šioje kategorijoje apstu naudingų patarimų vyrams ir moteris, vaikams, jaunimui ir suaugusiems skaitytojams. Juk sveikata svarbi visiems!

Temos bestseleris – „Natūralus būdas išvengti ligų“. Top skaitomiausią knygą parengė autoriai Thomas Colin Campbell ir Thomas M. Campbell II, kurie savo studijoje atsako į klausimus, kaip gydyti diabetą be vaistų, kaip išvengti vėžio, inkstų akmenligės ar širdies ligų. Visos paslaptys slypi valgiaraštyje!

Populiari tema – sveikas gyvenimas be vaistų. Nė vienas autorius nesako, kad jų reikia atsikratyti visiškai, tačiau ragina išmėginti įvairias alternatyvas, pavyzdžiui, pakeisti gyvenimo būdą, kuris dažniausiai ir sukelia ligas. Apie vaistų alternatyvas šneka Aršavir Aterov, Robynne Chutkan, Louise L. Hay, Mona Lisa Schulz, Regina Balsevičienė ir kiti.

Žalingų įpročių atsisakymo ekspertas yra Allen Carr. Ko gero girdėjote jo knygą „Lengvas būdas mesti rūkyti“, kuri nuolat perleidžiama. Jis taip pat parašė ir patarimų rinkinius, kaip paprastai numesti svorio ar suvaldyti alkoholį.

Knygų kategorijoje „Sveika gyvensena“ rasite ne vieną vadovą, kuriame sukaupta daug bendrųjų žinių. Tai tokios knygos kaip „Individualizuota medicina“ (sudarė Jean-Claude Lapraz, Marie-Laure de Clermont-Tonnerre), „Sveikatos vadovas“ (autorius Edgar Cayce) ar Fitonika (sudarė Marilyn Diamond, dr. Donald Burton Schnell).

Be abejonės, viena iš svarbiausių sveiko gyvenimo sudedamųjų dalių yra geras miegas. Šia tema naujomis ir įdomiomis žiniomis dalijasi autoriai Tom Rath, Jurgita Andruškienė, Giedrius Varoneckas, W. Chris Winter ir kiti.

Pirkti online siūlome tikrai gerų knygų, kurios pagerins gyvenimo kokybę. Juk sveikas žmogus yra ir laimingas žmogus, tad rūpinkimės savimi! Motyvuojančių ir informatyvių leidinių visai šeimai kviečiame pasidairyti akcijų bei išpardavimų skiltyse, kur visada puikios kainos.