⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sukatės darbo rutinoje, stengiatės, bet neatrodo, kad tikslai įgyvendinami, o sėkmė aukštai aukštai, kažkur stataus kalno viršūnėje? Deja, taip jaučiasi daugelis žmonių. Tačiau nereikia nuleisti rankų. Kviečiame skaityti knygas iš kategorijos „Sėkmės istorijos“ ir įsitikinti, kad viskas yra įmanoma, kai to atkakliai sieki. Šie leidiniai įkvėps, motyvuos ir leis praktiškai pasinaudoti sėkmingiausių pasaulio verslininkų patirtimi. 

Rasta: 81
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lyderis be titulo | Robin Sharma
7,39 €
Turime sandėlyje
Gyvybės jėga | Anthony Robbins
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
19,99 €
Turime sandėlyje
Kelias į didingumą | Robin Sharma
6,99 €
Turime sandėlyje
Pavogti ugnį | Jamie Wheal, Steven Kotler
13,99 €
Turime sandėlyje
Vidinė tyla yra raktas | Ryan Holiday
8,99 €
Turime sandėlyje
Aukščiau laimės | Frank Kinslow
2,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 81
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Internetu siūlome įsigyti naujų ir jau žinomų sėkmės istorijų, kuriose garsūs žmonės pasakoja, ką jiems teko patirti gyvenime, kad atsidurtų ten, kur jie yra šiandien – verslo pasaulio olimpe.

Vienas skaitomiausių autorių – Anthony Robbins. Šis žmogus yra efektyvumo ir asmenybės permainų ekspertas, daugiau nei pusę savo gyvenimo mokantis žmones siekti išsikeltų tikslų. Savo knygose jis kalba apie tai, kad galimybėms ribų nėra ir padeda atsikratyti savo pačių sukurtų trukdžių.

Apie ribas, kurių žmogus pats sau neleidžia perlipti, kalba ir lietuvių autorius Martynas Driukas, dar knygas pasirašantis Sandžajananda arba Trimurti slapyvardžiais. Jo leidiniai populiarūs ir nuolat patenka tarp TOP perkamiausių.

Silicio slėnio krikštamote tituluojama Esther Wojcicki savo knygoje „Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi“ kalba apie būsimų pasaulio lyderių auklėjimą. Šios genetinių tyrimų kompanijos vadovės siūlomi auklėjimo metodai padeda vaikams tapti geriausiais.

Robin Sharma – lyderiavimo ir saviugdos treneris. Daugeliui jis pažįstamas iš savo bestselerio „Vienuolis, kuris pardavė „Ferrarį“. Kitose knygose autorius kalba apie kelią į didingumą, drąsą gyventi, šeimos vertybes ir ryžtingą ėjimą į priekį.

Sunku siekti užsibrėžtų tikslų? Jums siūlome Brian Tracy knygas. Jos patiks vadybininkams, verslo lyderiams ir visiems kitiems suaugusiems žmonėms. Motyvavimo treneris rašo apie pinigus, savidiscipliną, pardavimų psichologiją, pasitikėjimo savimi galią, įpročius ir net vaikų ugdymą.

Rūpi, kaip, regis, pačiame visuomenės užribyje užaugę žmonės iškyla iki garsiausių pasaulio lyderių? Pardavimų ir socialinės medijos ekspertas Grant Cardone, remdamasis savo patirtimi, knygoje „Milijonieriaus užrašai“ aprašo, kaip iš visiško dugno galima pakilti ir tapti sėkmingu bei laimingu! Įkvepiantis pasakojimas, kaip ir dauguma kitų leidinių kategorijoje „Sėkmės istorijos“.

Knygos, kurias kviečiame pirkti online, rekomenduojamos ir vyrams, ir moterims. Juk daug pasiekti nori visi. Pradėti kelionę sėkmės keliu niekada nevėlu, tad įdomūs leidiniai tiks ne tik jaunimui, kuriam viskas dar prieš akis, bet ir suaugusiems, vyresniems skaitytojams.

Geriausių verslininkų ir stipriausių lyderių pasakojimus bei patarimus įsigykite jau šiandien. Išpardavimai ir akcijos garantuoja, kad motyvacija daug nekainuoja, tačiau gali tapti puikiu postūmiu nepasiduoti.