⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvename dvidešimt pirmajame amžiuje ir seniai išsitrynė riba, kuri skiria moteriškus ir vyriškus dalykus. Elektronikos inžinerija moterims gali būti tiek pat įdomi, kiek ir kulinarija. Siuvimo pagrindai vyrams gali praversti tiek pat, kiek ir mechanika. Tad kuo ypatinga kategorija „Knygos moterims“? Čia talpiname leidinius, kuriuose kalbama išskirtinai apie moterų sveikatą ar joms pritaikytus pratimus bei patarimus, apimančius daugybę sričių.

Rasta: 326
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pirmąkart mama | Vaiva Rykštaitė
11,99 €
Turime sandėlyje
Vaginos biblija | Jen Gunter
  • Nemokamas knygos pristatymas
19,99 €
Turime sandėlyje
Raudonasis mėnulis | Miranda Gray
7,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 326
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Žinoma, internetu pirkti įvairią literatūrą siūlome visiems be išimties, tačiau kartais leiskime moterims turėti mažų paslapčių, juk tokios knygos, kokias rašo Nika Nabokova („#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada“) sukuria pižamų vakarėlio ir pokalbių su geriausiomis draugėmis atmosferą. Susitikusios aptarkite ir „Paslaptys apie vyrus, kurias turėtų žinoti kiekviena moteris“, kurią sudarė Barbara de Angelis. Autorės knygoje daug įdomių, intriguojančių temų, nuo to, kaip tapti gera meiluže iki to, kaip nenužudyti vyro gerumu.

Jau dešimt metų tarp TOP skaitomiausių knygų matome pavadinimą „Bėgančios su vilkais“. Dr. Clarissa Pinkola Estes veikale nagrinėja moterų dvasinį gyvenimą, viduje slypinčią jėgą, kūrybiškumą, aistrą ir išmintį. Autorė remiasi mitais, pasakomis ir liaudies pasakojimais, per kuriuos atskleidžia moterišką stiprybę.

Skaitomiausios psichologinės knygos moterims kviečia kiekvieną damą žvilgtelėti į savo vidų, puoselėti emocinę brandą ir siekti visapusiškos laimės asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Šia tema daug kalba autorė Louise L. Hay, kuri skatina moteris augti ir kurti gražius santykius su aplinkiniais.

Populiari rašytoja Vaiva Rykštaitė savo knygose daugiausiai rašo apie moteriškos lyties veikėjas, nugalinčias gyvenimo mestus iššūkius. Jos knyga „Pirmąkart mama“ yra bestseleris, kartais nurungiantis net nėštumo vadovus, nes daugeliui nėščiųjų sukelia empatiją ir artumą.

Vienos knygos apie moteris apima santykių temas, pavyzdžiui, kaip išgyventi skyrybas, kaip atpažinti, kad įklimpote į toksiškus santykius, kaip susitaikyti su neištikimybe ar net susirasti vyrą. Šių temų ekspertai yra Natalija Krasnova, Susan Forward, Craig Buck, Janis Abrahams Spring, Michael Spring ir kt.

Kitų leidinių autoriai, tokie kaip Agnė Jagelavičiūtė, Anuschka Rees ar George Brescia, padeda susitvarkyti spintą ir suvokti, kad visada yra, ką rengtis, jei tik garderobas formuojamas laikantis tam tikrų taisyklių.

Trečia kategorija knygų moterims kalba apie sveikatą ir sportą. Gydytojos Alisa Vitti ir Natalija Zubareva dalijasi žiniomis apie hormoninę sistemą ir paaiškina įvairius medicininius reiškinius. Lisa Purcell ir Nadine Rebel parengė puikių mankštos pratimų, o Viktorija Baltramiejūnienė išmokys daryti jauninantį veido masažą.

Jei temos aktualios, rekomenduojame naujas ir įdomias knygas pirkti online bei sutaupyti, nes turime gerų kainų pasiūlymų, įvairių akcijų bei išpardavimų. Primename, kad asortimente rasite knygų ir abiejų lyčių suaugusiems skaitytojams, ir vaikams, ir jaunimui.