⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiekvieną dieną tūkstančiai žmonių išsiruošia į keliones. Vieni atostogų, kiti atradimų, treti apjungia šiuos du troškimus. Kelionės padeda pabėgti nuo kasdienybės, rutinos, pažinti kitą kultūrą ir susirasti draugų. Tačiau, ką daryti jei šią akimirką negalite susikrauti lagamino ir pabėgti nuo savo gyvenimo? Skaityti kitų žmonių kelionių įspūdžius! Knygos apie keliones visada įdomios ir įkvepiančios!

Rasta: 215
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pietų ašigalis | Roald Amundsen
12,99 €
Turime sandėlyje
Pasaulyje kaip namie | Tsh Oxenreider
6,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 215
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygose aprašyti kelionių įspūdžiai yra galimybė pažinti tolimus kraštus nepakylant nuo sofos. Taip ir saugiau, ir pigiau, o galų gale, kitų žmonių patirtis padeda pasiruošti savo žygiui. Be to, kad kelionių įspūdžių knygos informatyvios ir įkvepiančios, jos dar ir įdomios tarsi geriausi trileriai ar romanai.

Kategorijoje „Knygos apie keliones“ turime knygų kurios patiks suaugusiems, jaunimui ir net vaikams, nes dalis keliautojų pasaulį tyrinėja kartu su šeimomis.

Norite sužinoti, kaip sekėsi drąsioms moterims ir nuotykių ištroškusiems vyrams? Esate tinkamoje vietoje, o mes rekomenduojame keletą gerų knygų. Tarp TOP skaitomiausių visada patenka Pauliaus Jurkevičiaus leidiniai. Autorius daugiausiai pasakoja apie Romą ir Italiją. Įdomių dalykų apie Italiją papasakoti gali ir Lina Limantaitė.

Marius Abramavičius Neboisia – nenuilstantis keliautojas, kurio knygos kviečia susipažinti su patirtimi Azerbaidžane („Azerbaidžanas. Klajūno užrašai“), Irane („Iranas - kita Mėnulio pusė“) ar Gruzijoje („Gruzija. Klajūno užrašai“).

Keliautojų patirtys labai įvairios. Štai geografas Vidmantas Šmigelskas kartu su bičiuliais geležinkeliais keliavo per visą Rusiją. Savo patirtį jis aprašė knygoje „10 000 kilometrų per Rusiją. Nuo Maskvos iki Vladivostoko“. Eglė Gerulaitytė – drąsi mergina nepabijojusi viena pati motociklu keliauti per Pietų Ameriką. Jos kelionių įspūdžius perskaitysite smagiose knygose „Bastūnės liudijimai“ ir „Amerika be dangoraižių. Bastūnės liudijimai 2“.

Daugybę įdomiausių pasakojimų turi sukaupęs keliautojas Rytis Šalna. Jo kelionių kryptys labai įvairios, o knygų rasite apie Naująją Zelandiją („Kia Ora, Naujoji Zelandija“) bei apie išvykose pasitaikančius kuriozus („Kelionių razinos“).

Tarp skaitytojų populiarus ir Liudo Dapkaus kūrinys „Žuvis, kuri supainiojo duris. Ir kitos 69 istorijos iš šešių žemynų“. Čia nerasite praktinių patarimų, tačiau novelės daugeliui sužadins norą įsigyti lėktuvo bilietą ir krautis lagaminus.

Kelionių įspūdžiai leidžia daugiau sužinoti apie egzotines šalis ar dėl politinių aplinkybių itin uždaras vietas. Taip pat šios knygos praverčia planuojant keliones, juk visada verta naudotis gera patirtimi ar pasimokyti iš kitų klaidų. Įdomias knygas siūlome pirkti online. Internetu paprasta rasti naujas, ar nukainuotas knygas. Kainos prasideda vos nuo kelių eurų, o juk dar nuolat vyksta išpardavimai bei skelbiamos akcijos.