⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Lietuvių poezija ir dramos“ – išskirtinė lietuvių literatūros kategorija. Čia surinkome žanro klasikų bei modernių poetų ir dramaturgų kūrybą, kurią patogiai įsigysite internetu. 

Rasta: 911
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Įsitvėrimai | Rimvydas Stankevičius
  • Nauja knyga
11,69 €
Turime sandėlyje
Siena | Ramūnas Čičelis
6,69 €
Turime sandėlyje
Salos | Gvidas Latakas
12,49 €
Turime sandėlyje
Šeši šeši | Kęstutis Navakas
6,59 €
Turime sandėlyje
Skaičiai | Paulius Norvila
2,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 911
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ar pastebėjote, kad vaikams labai patinka įvairūs eilėraštukai, tačiau vėliau meilė išgaruoja, kai mokykloje jaunimui tenka susidurti su poezija? Visgi, vėliau, jau suaugusiems vyrams ir moterims, eilės vėl pradeda virpinti sielą. Poezijai reikia laiko ir tinkamos nuotaikos. Taip pat – gerų kūrybos rinktinių. Šias tikrai galime pasiūlyti.

Kategorijoje „Lietuvių eilėraščiai ir dramos“ – keli šimtai knygų. Čia naujos, modernios ir įdomios dramos bei seniai klasika tapę poezijos knygos. Moksleiviai ras mokykloje rekomenduojamus autorius, suaugusieji – savo jaunystės eiles.

Tarp skaitomiausių autorių gerai žinomi vardai: poetai Paulius Širvys, Vytautas Mačernis, Ramutė Skučaitė, Henrikas Radauskas, Dalia Saukaitytė, jaunimo atstovas Marius Povilas Elijas Martynenko, gyvasis klasikas Juozas Erlickas.

Kategorijos „Lietuvių poezija ir dramos“ TOP autorius yra ir dramaturgas Marius Ivaškevičius. Šis rašytojas išgarsėjo savo pjesėmis „Išvarymas: vieno obuolio kronika“ bei „Madagaskaras“. Pirma istorija pasakoja apie lietuvių bei kitų imigrantų tapatybės paieškas Londone. „Madagaskaras“ – apie vieno realaus istorinio veikėjo idėją perkelti Lietuvą į Afriką.

Vienas skaitomiausių poetas Paulius Širvys savo gyvenime sukūrė nedaug eilių – vos apie šimtą. Tačiau į savo lyriką jis sudėjo vaikystės prisiminimus bei kaimo buities motyvus.

Poetą Vytautą Mačernį šiandien galime laisvai skaityti, o štai Stalino laikais jo kūryba valdžiai neįtiko ir buvo cenzūruojama. Kito populiaraus lyriko Henriko Radausko lietuviški eilėraščiai labai saviti. Autorius visada siekė išsiskirti iš kitų bei nebijojo ieškoti naujų meninių priemonių.

Šių dienų populiarus menininkas Juozas Erlickas jau vadinamas gyvuoju klasiku. Jo kūryba turi ryškų braižą ir yra su niekuo nesupainiojama. Juokas pro ašaras – taip galima apibūdinti autoriaus eiles bei kitus kūrinius. Juozas Erlickas nuolat rengia pasirodymus, tad visada galite ne tik pirkti online jo knygas, bet ir gyvai paklausyti atliekamų dainų ar paprašyti autografo.

Pateikėme keletą populiariausių ir skaitomiausių autorių. Tačiau skiltyje „Lietuvių poetų eilėraščiai ir dramos“ yra daugybė mažiau žinomų vardų, kurie laukia kol bus atrasti. Klasikiniai ir modernūs, nauji ir gerai žinomi eilėraščiai nepaliks abejingų. Juk dalis jų kelia nostalgija, kiti graudina, o treti prajuokina ar priverčia atkreipti dėmesį į gyvenimo grožį.

Daug knygų siūlome įsigyti už nedidelę kainą, kuri nesiekia net poros eurų – pigiau nei kavos puodelis! Akcijų ir išpardavimų metu šie kokybiški leidiniai kainuoja dar pigiau!