-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Yra dalis žmonių, tikinčių, kad gyvenimas, kurį gyvename fiziniame kūne, yra be galo maža mūsų egzistencijos dalis. Pasak šios idėjos šalininkų, egzistuoja gyvenimas Anapus, o mirtis yra tik žingsnis į priekį begaliniame būties kelyje. Dar vienas paslaptingas terminas, kuriuo tikintieji neabejoja jo realumu, yra reinkarnacija. Šis terminas, verčiant iš lotynų kalbos, pažodžiui reiškia pakartotinį įsikūnijimą. Taip pat reinkarnacija gali reikšti persikūnijimą, sielos persikėlimą į kitą fizinį kūną.

Rasta: 27
  1. 1
  2. 2

Įrodyk man... | Vilimantas Zablockis
  • Nemokamas knygos pristatymas
19,99 €
Turime sandėlyje
Atverk sielą šviesai | Linda Backman
9,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 27
  1. 1
  2. 2

Jeigu ir jums nesvetimas mąstymas apie šias abstrakcijas ar tiesiog norite praplėsti akiratį, siūlome rinktis iš populiarių leidinių TOP`o, esančio mūsų e. knygyno kategorijoje „Gyvenimo Anapus, reinkarnacijos knygos“. Tai – dažnai mūsų pirkėjų rekomenduojamos, skaitomiausios knygos: Jogo Ramačarakos „Sielos gyvenimas už gyvenimo ir mirties ribų“, Lindos Backman „Atverk sielą šviesai“, Maiklo Niutono (Michael Newton) knygos: „Sielų lemtis“, „Praeitų gyvenimų prisiminimai“ ir „Gyvenimas tarp gyvenimų“.

Skaitytojai dažnai renkasi ir kitas kategorijos „Gyvenimo Anapus, reinkarnacijos knygos“ knygas: Vilimanto Zablockio „Įrodyk man...‘ ir Rajiv`o Parti bei Paul`o Perry „Mirtis – tai prabudimas. Gydytojo kelionė į pomirtinį pasaulį ir jame įgytos įžvalgos“. Ši knyga yra tarsi Dantės Aligjerio „Dieviškoji komedija“, tačiau čia ji papasakota iš tikrųjų tai išgyvenusio žmogaus, buvusio skeptišku anapusybės tema.

Taip pat kviečiame pasidomėti Ilzės Jansonės knyga „Gyvųjų pasaulis, anapilis, anapusinis pasaulis“ ir Audronės Ilgevičienės-Astrėjos leidiniu „Astrėja. Apie mirtį ir pomirtinius kelius (3-asis leidimas)“, kuriame aiškinamas mirimo procesas ir keliai po jo. Ji skirta tam, kad žmonės nebebijotų mirties, o suprasdami jos neišvengiamumą, kaip savo sielos evoliucijos tąsą, atėjus laikui sąmoningai įsijungtų į patį išėjimo iš Žemės procesą.

Įsigyti naujus, įdomius ir gerus leidinius iš kategorijos „Gyvenimo Anapus, reinkarnacijos knygos“ – paprasta! Naršykite tarp skirtingų prekių ir užsisakykite jas keliais pelytės paspaudimais, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu ir palankia kaina. Patariame rinktis taip pat ir iš plataus grožinių, dalykinių, saviugdos knygų asortimento, prekių turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams. Nepraleiskite reguliariai taikomų išpardavimų ir akcijų! Apsipirkite internetu dabar!

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Gyvenimo Anapus, reinkarnacijos knygos?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Gyvenimo Anapus, reinkarnacijos knygos?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Gyvenimo Anapus, reinkarnacijos knygos?