⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų kategorija „Vegetariška ir veganiška virtuvė“ vienija sveikesnių receptų leidinius. Juos rekomenduojame žmonėms, kurie domisi sveiku gyvenimo būdu, įvairiomis mitybos galimybėmis bei ieško kasdieninio valgiaraščio idėjų.

Rasta: 38
  1. 1
  2. 2

Veganai savaitę | Simona Lileikienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 38
  1. 1
  2. 2

„Vegetariška ir veganiška virtuvė“ – leidiniai ne tik vegetarams ar veganams. Įvairūs autoriai į šias knygas sudėjo visą savo patirtį ir siūlo sveikų bei įdomių receptų, kurie papildys ir visavalgių mitybą. Veganiška virtuvė suteikia progą į savo racioną įtraukti daugiau augalinės kilmės produktų, kurie dažnai nepelnytai pamirštami.

Vegetariška virtuvė – proga paįvairinti racioną. Ko gero ne kartą girdėjote pasakymus, kad „mano vyras valgo tik mėsą“. Greičiausiai taip yra todėl, kad šie žmonės dar neatrado gerų vegetariškų receptų, kurie yra ne tik skanūs, bet ir sveiki. Tam ir reikalingos šios kategorijos knygos, kuriose sukaupti vertingi vegetariški ir veganiški receptai.

Nuo ko pradėti? Siūlome pasidomėti sezoniniais patiekalais. Apie juos rašo autorės Sarah Britton ir Renata Ničajienė. Jų knygose rasite įkvepiančių natūralių valgių receptų. Tokie leidiniai tampa geriausiu patarėjų visiems, norintiems ne tik mėgautis maistu, tačiau ir sustiprinti savo sveikatą. Daugybė augalinės mitybos pagrindu sukurtų receptų atskleis, kad gerą skonį ir sveikatą suderinti yra labai lengva, kai renkatės subalansuotą ir teigiamos energijos kupiną natūralų maistą.

Tarp TOP skaitomiausių knygų dažnai patenka autorės Ievos Šidlaitės knygos. Ji pasakoja apie natūralius rauginimo būdus, o taip pat gilinasi į Lietuvos gamtos dovanojamas dovanas. Autorė sako, kad valgomų augalų galima rasti tiek ankstyvą pavasarį, tiek žiemą, tiek vėlų rudenį ir knygoje pateikia patarimų bei receptų, kaip jas naudoti.

Mitus griauti bando autorė Simona Lileikienė. Ji savo knygą „Veganai savaitę“ dedikuoja visiems visavalgiams, pradedantiems veganams, pažengusiems ir dar visiškai nieko nežinantiems apie veganizmą. Autorė keičia įsitikinimą, kad augalinis maistas yra nuobodus, ribotas ir beskonis.

Ko gero daugelis girdėjo Jamie Oliver vardą. Jis vienas garsiausių receptų knygų autorių pasaulyje ir kategorijoje „Vegetariška ir veganiška virtuvė“ taip pat rasite šios kulinarinės žvaigždės leidinį, skirtą tiems, kurie nori į savo racioną įtraukti daugiau daržovių.

Gerų knygų taip pat parengė Kristina Pišniukaitė, Nida Degutienė, Kayli Dice, Susan Benigas, Daiva Dmuchovska, Jurgita Djakonovaitė, Mykolas Simutis ir kiti Lietuvos bei pasaulio autoriai. Visi receptų rinkiniai tinka dovanai, jie gausiai ir kokybiškai iliustruoti ir įkvepiantys rištis prijuostę.

Vegetariškų ir veganiškų receptų knygose pateikiami valgiai tinka suaugusiems vyrams bei moterims, taip pat vaikams bei paaugliams – visa šeima gali maitintis sveikai! Naujų ir įdomių skaitinių internetu įsigykite pigiau! Tokią progą suteikia akcijos ir išpardavimai!