⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Slauga – medicinos sritis, kurios, deja, gali prireikti kiekvienam žmogui, ne tik senatvėje, bet ir po operacijų, ištikus sunkiai ligai ar sveikstant po įvairių traumų. Todėl gerų specialistų poreikis auga nuolat, o apsisprendusiems gyvenimą susieti su slaugytojo profesija prireiks ir slaugos knygų. Studentams ir praktikuojantiems medikams siūlome internetu įsigyti naudingų ir informatyvių leidinių.

Rasta: 46
  1. 1
  2. 2

Rasta: 46
  1. 1
  2. 2

Slaugos knygos yra skirtos slaugytojams, reabilitologams, šeimos gydytojams, socialiniams darbuotojams bei šias ir kitas sveikatos apsaugos sritis studijuojantiems studentams. Su dalimi leidinių rekomenduojama susipažinti ir žmonėms, kurie namuose slaugo ligonius. Tinkama literatūra padės pasiruošti netikėtumams bei palengvinti gyvenimą sau ir slaugomajam.

Naudingų knygų šioje kategorijoje ras specialistai, kurie padeda įveikti problemas ir suaugusiems, ir vaikams. Chirurginė slauga, sergančiųjų širdies bei kraujagyslių ligomis slauga, pagalbos teikimas, asmens priežiūros procedūros, gyvenimas su Parkinsono liga, pagyvenusių žmonių priežiūra, intensyvi slauga – temos, kurias apima mūsų siūloma literatūra ir, žinoma, tuo tikrai neapsiriboja.

Knygų autoriai – praktikuojantys medikai, akademikai, profesoriai, medicinos mokslų daktarai bei kiti specialistai. Vienas populiariausių slaugos tematikos knygas parengė Daina Krančiukaitė-Butylkinienė, Aurelija Blaževičienė, Lina Spirgienė, Viktorija Piščalkienė, Edgaras Lapinskas, Vaida Šidlauskaitė, Danguolė Šakalytė, Viktorija Piščalkienė, Rima Januškevičiūtė, Birutė Markevičienė, Regina Balčiūnienė ir kiti.

Šios medicininės literatūros pobūdis gana įvairus kaip ir pačios temos. Kategorijoje rasite išsamių monografijų, mokomųjų, metodinių knygų, praktinių patarimų rinkinių, kuriuose patalpinti atsakymai į dažnai pasitaikančius klausimus, pažintinių leidinių ir universalių medicininių vadovėlių. Knygos naudingos norintiems įsigilinti į specifinę slaugos sritį, domisi gydymo principais, procedūromis.

Tarp TOP skaitomiausių knygų patenka literatūra apie bendruomenės sveikatą ir gerovę, slaugos propedeutiką, chirurginę slaugą, slaugos ir asmens sveikatos priežiūros procedūras bei slaugą pirminėje sveikatos priežiūroje. Knygų leidimai nuolat papildomi ir atnaujinami, todėl visada verta patikrinti ar jūsų turimi vadovėliai dar nepaseno, gali būti, kad jau reikia naujų.

Studijuojantys mediciną, neapsiriboja vienos srities literatūra, todėl primename, kad pirkti online rasite ir daugiau geros dalykinės literatūros, kurią išleido įvairių Lietuvos universitetų leidyklos. Patogiai suskirstytos į kategorijas reabilitacijos, kineziterapijos, bendrosios praktikos ar slaugos knygos laukia žinių ištroškusių skaitytojų.

Pirkdami medicinos knygas internetu, nepamirškite pasižvalgyti ir po kitų leidinių pasiūlymus, juk gerų knygų turime ir vyrams, ir moterims, nesvarbu, koks jūsų amžius ar domėjimosi sritis. Internete dažnai vyksta geros akcijos bei teminiai išpardavimai. Jų metu ir naujos, ir jau daugelio pamėgtos knygos kainuoja pigiau.