0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų kategorija „Nerimo, streso ir pykčio valdymas“ rekomenduojama kiekvienam šiuolaikinio pasaulio žmogui. Nesumeluosime sakydami, kad stresas yra kasdieninis dirbančių, besimokančių, auginančių vaikus žmonių palydovas. Daugybė asmenų kenčia ir nuo nerimo bei kitų neigiamų emocijų. Todėl kviečiami pirkti online geriausių specialistų knygas, padėsiančias susivokti savyje, įveikti psichologines problemas ir atrasti harmoniją su supančiu pasauliu.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Psichologinis aikido | Michail Litvak
Nuolaida knygai -21%
14,79 €
18,49 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skiltis „Nerimo, streso ir pykčio valdymas“ siūlo knygas, kuriose kalbama apie depresiją, jautrumą, gedulą ir vaikystės traumas. Dominuojanti tema – nerimo valdymas. Rekomenduojame net keletą įdomių ir naudingų kūrinių.

Top skaitomiausias autorius šioje kategorijoje yra Dale Carnegie. Ko gero daugelis jį žino iš knygos „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“. Tačiau rašytojas parašė ir kūrinį „Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi“, kuriame padeda skaitytojams ieškoti džiaugsmo ir sielos ramybės.

Kita populiari autorė, kalbanti nerimo tema, – Sarah Wilson. Knygoje „Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole“ ji siekia padrąsinti visus, kenčiančius nuo baimių. Jautri knyga padeda skaitytojams įveikti problemas ir motyvuoja ieškoti pagalbos.

Apie nerimą taip pat rašo Tanya J. Peterson („101 būdas suvaldyti nerimą ir depresiją“), Klaus Bernhardt („Gyvenimas be nuostatų, baimės ir nerimo“), Finn Skarderud („Nerimas. Klajonės po modernųjį Aš“) ir kiti.

Kita populiari tema – stresas ir pykčio valdymas. Siūlome atkreipti dėmesį į autorius Fred Luskin, Pelletier Kenneth R., Ronald Potter-Efron, Sofja Sturčak, Henrik Fexeus ir Catharina Enblad. Nors jų knygose nagrinėjamos problemos yra panašios, tačiau kiekvienas specialistas įneša savo indėlį, dalijasi asmeniniais tyrimais, patirtimi bei parengia metodikas, kurias tereikia atsirinkti.

Knygų kategorijoje „Nerimo, streso ir pykčio valdymas“ rasite leidinių, skirtų pažinti depresiją, pvz., autorė Hilary Jacobs Hendel knygoje „Tai ne visada depresija. Išgirskite savo kūną, atraskite giliausius jausmus ir ryšį su tikruoju „aš“ kalba, kad ne visiems depresijos požymių turintiems žmonėms tinka medikamentinis ar tradicinės terapijos gydymas ir siūlo savo sukurtą metodą.

Dauguma šių knygų skirtos suaugusiems vyrams ir moterims, taip pat dalis gali tikti jaunimui, na o vaikams knygų kviečiame paieškoti kitose kategorijose. Juk naujų ir įdomių knygų už gerą kainą turime visiems. Dėl rimtų problemų verta pasikonsultuoti su psichologu, tačiau leidiniai, kuriuose kalbama apie nerimą, stresą ir pykčio valdymą nurodo gaires, kaip išsikapstyti iš sunkių situacijų. Išpardavimų ir akcijų dėka šias knygas internetu įsigysite pigiau, tad streso piniginei taip pat nesukelsime.