NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Darbo teisė reglamentuoja teisinius santykius, kylančius tarp darbuotojo ir darbdavio. Tad išmanyti visus šios srities niuansus verta kiekvienam darbo rinkos dalyviui. Svarbiausius leidinius, tokius kaip LR darbo kodeksas, rasite kategorijoje „Darbo teisės knygos“.

Rasta: 33
  1. 1
  2. 2

Lietuvos Respublikos darbo kodeksas (2023-09-15) (minkšti viršeliai) |
-10% su kodu: PATOGU
9,11 €
Kaina su kodu: 8,20 €
Turime sandėlyje
Lietuvos Respublikos darbo kodeksas (2023-09-01) |
-10% su kodu: PATOGU
17,49 €
Kaina su kodu: 15,74 €
Turime sandėlyje
Individualūs darbo teisiniai santykiai: teorija ir praktika | Aušrelė Masandukaitė, Vida Kojalienė
-10% su kodu: PATOGU
6,99 €
Kaina su kodu: 6,29 €
Turime sandėlyje
Lietuvos Respublikos darbo kodeksas (2022-09-20) |
-10% su kodu: PATOGU
9,10 €
Kaina su kodu: 8,19 €
Turime sandėlyje
Darbo teisė: teorija ir praktika. I tomas | Viktoras Tiažkijus
-10% su kodu: PATOGU
3,19 €
Kaina su kodu: 2,87 €
Turime sandėlyje
Rasta: 33
  1. 1
  2. 2

Kiekvienas tarp darbdavio ir darbuotojo kylantis konfliktas gali būti lengvai išsprendžiamas, pasirėmus darbo teisės reglamentais. Tačiau dažniausiai tiek viena, tiek kita pusė per mažai dėmesio skiria susipažinimui su nuolat kintančiais įstatymais bei tuo, ką sako naujas darbo kodeksas. Rekomenduojame įsigyti darbo teisių knygų ir visada po ranka turėti abejonių nekeliantį informacijos šaltinį.

Darbo teisė gali būti reglamentuojama nacionaliniais, tarptautiniais ar Europos Sąjungos norminiais aktais ir kitais įstatymais. Parduodamos knygos daugiausiai apima Lietuvos įstatymus.

Įvairiose įstaigose ir įmonėse gali būti nustatyti vidiniai aktai, sudaromos kolektyvinės sutartys, tačiau jie negali prieštarauti šalies įstatymams. Jei tokia sutartis blogina darbuotojo padėti, ji negali galioti. Visa tai aprašyta Lietuvos Respublikos darbo kodekse, kuris yra viena TOP perkamiausių ir vertingiausių kategorijos knygų. Šiame leidinyje rasite visus esminius atsakymus.

Pirkti online rasite ir daugiau darbo teisės knygų, kurios nagrinėja taikymo niuansus, arba yra skirtos studentams, kurie nori pasiruošti teisės egzaminams. Be teisės aktų siūlome ir knygų apie privalomą ir rekomenduojamą darbo tvarką, individualius darbo santykius, įvairių įdarbinimo sutarčių ir kitų dokumentų rengimą.

Leidiniuose pateikiama vertinga informacija apie darbuotojų atostogas, atleidimą ir priėmimą, išeitines kompensacijas, viršvalandžius, terminuotas darbo sutartis, besilaukiančiųjų atleidimą, minimalų atlyginimą ir visa kita, kas susiję su darbo santykiais nuo jų pradžios iki nutraukimo.

Teisės knygų su komentarais parengė Daiva Petrylaitė, Vida Petrylaitė, Lina Mikalonienė, Daiva Petrylaitė, Tomas Bagdanskis, Vilius Mačiulaitis, Mantas Mikalopas ir kiti. Autorių komentaruose aiškinamos ne tik darbo kodekso naujovės, bet ir poįstatyminiai aktai, kurie buvo priimti įgyvendinant Kodekso nuostatas, kiti esminiai pokyčiai ar svarbūs niuansai.

Visos šios kategorijos knygos, kurias siūlome įsigyti internetu, yra skirtos teisininkams, darbdaviams ir darbuotojams, jų asociacijoms, teisės specialybės studentams ir doktorantams, visiems, kurie domisi darbo teise.

Interneto knygyno asortimentas darbo teisės knygomis neapsiriboja. Čia siūlome įvairios verslo ir laisvalaikio literatūros, vertingos tiek suaugusiems vyrams ir moterims, tiek vaikams bei jaunimui. Jaudinatės dėl to, kad knygos brangios? Tai mitas! Užsukite į akcijų ir išpardavimų skiltį ir čia visada rasite skaitinių už gerą kainą. Tarp jų yra tiek skaitomiausios, tiek visiškai naujos knygos!