⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalbų mokėjimas jungia mus su pasauliu. Todėl interneto knygyno kategorijoje „Kalbų mokymasis“ siūlomos knygos padės pastatyti tą jungiantį tiltą. Pagerinkite savo žodyną, bendravimo bei rašymo užsienio kalba įgūdžius į pagalbą pasitelkę vadovėlius, žodynus, įdomias pasikalbėjimų knygeles, kompaktinius diskus ir taisyklių rinkinius.

Rasta: 457
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Anglų kalba lengvai 2. Gramatika |
2,49 €
Turime sandėlyje
Anglų kalba lengvai 1. Pagrindai |
3,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 457
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kalbėjimas svetima kalba gali gąsdinti, tačiau naudodamiesi populiariomis knygomis jūs išmoksite naujų mokymosi metodų, kurie padės pralaužti ledus. Geriausi gramatikos vadovai pagerins rašymo įgūdžius ir technikas, po kurių nebus baisu nei kalbėti, nei rašyti laiškus, pirkti online ar užsakinėti paslaugas užsienio puslapiuose.

Kategorija „Kalbų mokymasis“ patogiai suskirstyta pagal kalbas. Interneto knygyne rasite knygų skirtų anglų, italų, ispanų, lotynų, prancūzų, norvegų, rusų, švedų, vokiečių kalbų žinių gilinimui. Tai yra plačios kalbų mokymosi kategorijos, kuriose talpiname ne vieną knygą, skirtą konkrečiai kalbai. Žinoma, daugiausia leidinių yra apie populiariausią – anglų kalbą

Skaitomiausi autoriai: Asta Andriuškevičienė, Aleksandr Dragunkin, Christoph Obergfell, Paulius Jurkevičius, Bettina Müller-Renzoni. Mėgstamiausios, žinoma, yra toks knygos, kurios siūlo išmokti kalbas vos per kelias savaites.

Temoje „Kitos kalbos“ surinktos likusios knygos, kurios padės mokytis lenkų, japonų, suomių, olandų, kinų, danų, islandų ir kitų mažiau populiarių kalbų.

Atkreipkite dėmesį, kad kategorija „Kalbų mokymasis“ siūlo tobulinti ir lietuvių kalbą. Čia aptiksite knygų, kurios yra skirtos tiek suaugusiems užsieniečiams, kurie nori išmokti lietuviškai, tiek ir žmonėms, kuriems lietuvių kalba yra gimtoji.

Populiariausia knyga šioje skiltyje yra kalbininko dr. Albino Drukteinio „Lietuvių kalbos skyryba: taisyklės, komentarai, patarimai“. Taip pat skaitytojai noriai renkasi lingvistikos profesorės Juditos Džežulskienės leidinį „Easy Lithuanian. Beginners Book 1. Lietuvių kalba A1“ ir autorių Meilutės Ramonienės bei Joanos Pribušauskaitės knygą „Практическая грамматика литовского языка | Praktinė lietuvių kalbos gramatika rusų kalba“.

TOP knyga skirta mokytis anglų kalbą jau kurį laiką yra Luci Gutiérrez „(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy“. Rekomenduojame perskaityti ištrauką, nes ši knyga kitokia ir skirta tik suaugusiems bei pažymėta ženklu N-18. Šmaikščiai iliustruotas leidinys padės lengviau įsiminti informaciją ir mokytis linksmai – jokių nuobodžių taisyklių!

Online įsigyti knygų kviečiame tiek pradedančiuosius, tiek pažengusius, bet kokio amžiaus mokinius – berniukus, mergaites, vyrus, moteris, senelius. Mokslai nėra skirti tik vaikams ir jaunimui. Kalbų mokytis niekada nevėlu, nepriklausomai nuo to, ar norite gerai išmokti antrąją kalbą ar tiesiog prieš atostogas pasiruošti keletą naudingų frazių.

Rekomenduojame nepamiršti išpardavimų bei akcijų skilties, kur kalbų mokymuisi skirtų knygų kaina prasideda vos nuo kelių eurų.