⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Krikščionybė – viena populiariausių religijų, tačiau be jos gausu ir kitų tikėjimų, kuriuos visada verta pažinti. Domitės įvairiomis kultūromis bei tikėjimo tiesomis, ieškote ramybės ir įkvėpimo? Galime pasiūlyti teologinių knygų apie scientologiją, islamą, Bahajų tikėjimą, budizmą, kabalos mokymą bei įvairias šių religijų atmainas. Įdomių teminių leidinių ieškokite kategorijoje „Kitos religijos“.

Rasta: 81
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Egipto mirusiųjų knyga |
10,99 €
Turime sandėlyje
Bhagavadgyta |
12,99 €
Turime sandėlyje
Savęs pažinimo mokslas |
6,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 81
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorija „Kitos religijos“ sutalpino pačias įvairiausias knygas. Čia rasite Koraną, kuris milijonams viso pasaulio musulmonų atstoja moralinį bei teisinį kodeksą. Ši knyga yra viena TOP skaitomiausių. Skaitytojai domisi ir „Egipto mirusiųjų knyga“, laikoma vienu seniausių ir įtakingiausių tekstų per visą žmonijos istoriją.

Tiems, kurie nori susipažinti su įvairiomis religijomis ir ieško pradžiamokslio, galime pasiūlyti knygų, padedančių neblogus pagrindus. Tokios literatūros pavyzdžiai yra „Įvadas į budizmo filosofijos studijas“ (autorius Aleksandr Piatigorskij), „Bahajų tikėjimas. Trumpa apžvalga“ (autoriai Stephan A. Towfigh, Wafa Enayati) „Kuranas apie... tikėjimą ir žmonių santykius“ (autorius Egdūnas Račius) ar „Senoji graikų religija“ (autoriai Tadeusz Zielinski).

Tiems, kurie ieško nušvitimo, įkvėpimo bei religinių mokytojų minčių rekomenduojame atkreipti dėmesį į autorių A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada, Satja Sai Baba, John S. Hislop, Peggy Mason, Ron Laing ir Glenn H. Mullin ir Robertas Le Gallis tekstus.

Knygos apie budizmą, islamą ir kitas religijas kviečia pasigilintį į įvairių tikėjimų plėtojamas idėjas, susipažinti su skirtingų religijų nuostatomis, tarpusavio santykiais ir konfliktais, istorija bei raida. Leidinių autoriai padės suvokti, kokią įtaką religijos padarė ištisoms civilizacijoms, surasti ramybę ir net laimę bei labiau vertinti dvasinį pasaulį. Knygos pasirodys įdomios istorijos ir religijos studentams, o dalis jų gali atstoti ir saviugdos tekstus, padedančius susivokti savyje, atrasti meditaciją.

Budistinėse knygose autoriai sukaupė daug išminties, istorijų, pastebėjimų, asmeninės patirties bei dvasinių patarimų. Daug kūrinių prilygsta geriausiems istorinėms knygoms. Religinė literatūra priverčia stabtelėti, pamąstyti ne tik apie materialųjį, bet ir apie vidinį pasaulį, o to reikia ir vyrams, ir moterims, nepriklausomai nuo jų gyvenimo būdo.

Visų kategorijų knygas rekomenduojame pirkti online. Sandėlyje turimas prekes pristatome itin greitai, be to, čia nuolat vyksta geri išpardavimai ir teminės akcijos. Jos suteikia proga tiek naujų, tiek populiarių ir skaitytojų pamėgtų knygų įsigyti už patrauklią kainą. Plačiame asortimente knygų rasite tiek suaugusiems, tiek vaikams ar jaunimui!