0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kategorijos „Spalvinimas vandeniu“ knygelės sukurs magišką atmosferą. Tai spalvinimo leidiniai vaikams, kuriems nereikia nei dažų, nei pieštukų ar flomasterių, užteks tik parasto švaraus vandens ir teptuko. Rekomenduojame leidinius įsigyti internetu ir leistis į smagų ir stebinantį spalvų pasaulį.

  1. 1
  2. 2

Nuspalvink be dažų. Mašinos |
Nuolaida knygai -32%
0,89 € 1,29 € *
Nuspalvink be dažų. Liūtukas |
Nuolaida knygai -32%
0,89 € 1,29 € *
Nuspalvink be dažų. Princesės |
Nuolaida knygai -32%
0,89 € 1,29 € *
Nuspalvink be dažų. Peliukas |
Nuolaida knygai -32%
0,89 € 1,29 € *
Spalvink vandeniu. Žaidimai |
Nuolaida knygai -35%
2,49 € 3,79 € *
Sodyba. Spalvų burtai |
5,49 € 5,99 € *
Nuspalvink be dažų. Dinozaurai |
Nuolaida knygai -36%
2,59 € 3,99 € *
Nuspalvink be dažų. Kaimas |
Nuolaida knygai -36%
2,59 € 3,99 € *
Nuspalvink be dažų. Dramblys |
Nuolaida knygai -36%
2,59 € 3,99 € *
  1. 1
  2. 2

Skilties „Spalvinimas vandeniu“ leidiniai apjungia visas knygeles, kuriose laukia nepaprasta, šiek tiek magiška spalvinimo patirtis. Vaikams toks spalvinimas atrodys tarsi stebuklas, nes tereikia švariu vandeniu sušlapintu teptuku braukti per pilkais taškeliais pažymėtus paveikslėlių plotus ir stebėti, kaip skleidžiasi spalvų vaivorykštė. Tai bus netikėta ir gražu!

Tokias knygeles spalvinti galima drąsiai, nes juodi piešinių kontūrai neleidžia spalvoms ištekėti. Ši veikla išmokys mažylius laikyti teptuką ir pažinti spalvas.

Priminsime, kad spalvinimo knygelės visiems vaikams rekomenduojamos  ne tik dėl dovanojamos nuotaikos ir smagaus laisvalaikio, bet ir dėl ugdomųjų savybių. Ypač naudingas yra smulkiųjų judesių lavinimas. Be to mažyliai išmoksta laikytis taisyklių, sutelkti dėmesį, spręsti užduotėles, kas vėliau praverčia pradėjus lankyti mokyklą.

Kategorijos „Spalvinimas vandeniu“ knygelės labai įvairios, tad jas nesunku parinkti pagal vaikų amžių ir pomėgius. Spalvinkite žaislus, magiškuosius vienaragius, miško žvėris ir gamtos gėrybes, ūkio gyvūnus, linksmuosius vabaliukus, transporto priemones ir kitą techniką, jūros gyventojus, zoologijos sodą, džiungles bei kitas temas. Kiek daug įvairovės – knygelės niekada nenusibos.

Visų šios kategorijos leidinių iliustracijas galima spalvinti paprastu teptuku, tačiau kai kurios knygelės turi pridėtą flomasterį, kurį tereikia pripildyti vandeniu ir piešti. Patogu ir praktiška, nes nereikia jokios papildomos investicijos.

Spalvinti, žinoma, labai smagu, tačiau knygelėse laukia ir kitos įdomybės: greitakalbės, skaičiuotės, patarlės, trumpi eilėraštukai ar užduotys, kuriose reikia surasti paslėptus objektus. Taigi, laisvalaikis tampa dar turiningesnis ir kupinas iššūkių.

Tarp TOP skaitomiausių vaikiškų knygelių dažniausiai patenka tos, kurios vaizduoja įvairius gyvūnėlius. Ne išimtis ir ši kategorija. Leidinius mažiesiems spalvintojams paruošė „Jūsų Flintas“, „Vaiga“, „Presvika“, „Alma Littera“, „Trys nykštukai“, „Egmont Lietuva“ ir kitos leidyklos. Šių leidėjų pavadinimai dominuoja geriausių ir populiarių knygelių asortimente bei leidžia tikėtis kokybiškų gaminių.

Kviečiame spalvinimo knygas pirkti online, nes čia rinktis paprasta. Visos knygelės suskirstytos į kelias kategorijas, kurios nusako spalvinimo temas. Taip pat knygyne dažnai vyksta įvairios akcijos ir sezoniniai išpardavimai, kurių metu už gerą kainą įsigysite daug knygų, skirtų vyrams ir moterims, jaunimui ir suaugusiems. Užtikriname, kad naujų leidinių galime pasiūlyti visiems!