⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visi žino, kad sportuoti sveika ir būti aktyvesniais raginami bet kokio amžiaus bei lyties žmonės. Judėti reikia visiems suaugusiems, tiek vyrams, tiek moterims, taip pat ir jaunimui bei vaikams. Tačiau, pripažinkime, kartais apima tingulys ir sunku pasiryžti. Motyvacijos ir įkvėpimo ieškokite sportiniuose leidiniuose! Kategorijos „Knygos apie sportą“ leidiniai skirti tiek norintiems sportuoti namuose, tiek besidomintiems įvairių sporto šakų istorija bei žymiomis asmenybėmis.

Populiarių sporto šakų gerbėjams rekomenduojame apsilankytie jiems skirtose kategorijose:

Rasta: 149
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Benzingalviai | Valdas Valiukevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,29 €
Turime sandėlyje
Dakaro kariai | Valdas Valiukevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,59 €
Turime sandėlyje
Dakaro kariai | Valdas Valiukevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,59 €
Turime sandėlyje
Likimo treneriai | Al Schierbaum
1,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 149
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pirkti online siūlome biografijų bei geriausių pratimų ir patarimų rinkinius. Mes žinome, kad daugelis žmonių nedrįsta eiti į sporto klubus. Tačiau tai nėra priežastis mažiau judėti, juk tiek daug knygų, kurios padės pratimus atlikti namuose.

Kategorijoje „Knygos apie sportą“ vienas TOP skaitomiausių autorių yra savo srities įžymybė Andrius Pauliukevičius. Jo parengtos knygos kviečia dėmesio skirti savo kūnui („Tobulas kūnas“, „Pasiek savo tikslą“) ir padeda susitvarkyti su mitybos problemomis („Tobulas maistas sportuojantiems“).

Turime ir daugiau populiarių knygų su įvairiausiais pratimais. Jas rengė Ilka Rae Adams, Charlotte van Aussel, Mindaugas Juška, Craig Ramsay ir kiti. Skaitytojams tereikia išsirinkti kokio pobūdžio pratimai jiems artimiausi ir neatidėlioti mankštos rytojui. Tenisas, bėgiojimas, svorių kilnojimas? Būtent apie tai autoriai ir rašo!

Skiltyje „Knygos apie sportą“ siūlome daug knygų apie srities legendas ir įvairių šakų istoriją. Algimantas Bertašius bei Vaidotas Zajarskas su leidiniu „Su Lietuvos vardu per Europą, per pasaulį. Lietuvos krepšinio rinktinių kelias“ sudomins krepšinio aistruolius. Tikime, kad tokių daug, juk krepšinis antroji Lietuvos religija.

Mūsų asortimente ir paties Šarūno Jasikevičiaus knyga „Laimėti neužtenka“, kurioje pasakojama šio garsaus žaidėjo istorija.

Krepšinis labai populiarus, bet gal jums labiau patinka futbolas? Internetu įsigyti galite ir jam dedikuotų leidinių. Rekomenduojame Algirdo Klimkevičiaus knygą „Nepriklausomos Lietuvos futbolo istorija (1918–1940)“. Besidomintiems įžymybėmis patiks įdomi Jaroslaw Kaczmarek knyga „Suarez: niekada nebūsi vienas“ apie garsų futbolininką.

Pastaraisiais metais Lietuvoje išpopuliarėjo Dakaro varžybos, tūkstančius gerbėjų pritraukiančios prie rezultatų lentelių. Žurnalistas ir automobilių sporto mėgėjas Valdas Valiukevičius knygoje „Dakaro kariai“ aprašė savo ir dar kelių dešimčių lietuvių patirtį sudėtingiausiose pasaulio automobilių lenktynėse. Taip pat visada populiarios išlieka knygos apie šachmatus - tikrą smegenų sportą!

Sporto knygos įkvepia pajudėti, moko teisingai atlikti pratimus, pasakoja motyvuojančias žymiausių sportininkų istorijas ir perduoda geriausių trenerių patirtį. Leidinių kaina tikrai mažesnė už sporto klubo abonementą, tad jas pirkti apsimoka! Dar neįtikinome? Žvilgtelėkite į išpardavimų bei akcijų skiltį ir pamatysite, kad tikrai turime nebrangių, naujų ir įdomių knygų. Nebėra priežasčių atidėlioti pažadą daugiau sportuoti.