-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Praeities pažinimas yra nepaprastai svarbus bet kuriai visuomenei ir žmogui. Istorija suteikia mums supratimo diplomatijos, karo, taikos ir besikeičiančių gyvenimo procesų klausimais. Istorinės knygos duoda įdomių įžvalgų apie praeitį, atkreipia dėmesį, kad tam tikri įvykiai linkę kartotis ir mes turime mokytis iš didžiųjų žmonijos klaidų bei jų nekartoti. Tokiomis ir panašiomis temomis kalba knygos iš skilties „Istorija ir visuomenė“. 

Rasta: 329
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Totalitarizmo ištakos | Hannah Arendt
  • Nemokamas knygos pristatymas
22,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 329
  1. 1
  2. 2
  3. 3

„Istorija ir visuomenė“ apima labai įvairius leidinius. Štai vieni jų nukelia į senovę ir pasakoja apie kryžiuočių ordino klestėjimo laikus (David Nicolle, Graham Turner „Kryžiuočių ordinas 1190–1561 m.“), o kiti kalba apie dabarties aktualijas, tokias kaip dezinformacija, kuri naudota ne tik Stalino ir Hitlerio laikais, bet pasitelkiama ir šiandien (Ion Mihai Pacepa, Ronald J. Rychlak „Dezinformacija. Slaptas ginklas: laisvos visuomenės griovimo metodai“).

2020 metais pasirodžiusi ir jau tarp TOP skaitomų kategorijos leidinių patekusi knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“ atkreipia dėmesį į informacinį karą prieš antisovietinės rezistencijos dalyvius. Autorius Dalius Stancikas – Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro specialistas, ilgus metus rašantis aktualiomis politikos temomis.

Tarp populiarių autorių išvysite baltarusių rašytojos ir žurnalistės, Nobelio premijos laureatės Svetlanos Aleksijevič vardą. Jos knygos yra unikalūs visuomenės žaizdų liudijimai.

Dalis knygų primins dar visai nesenus įvykius. Autoriaus Edmundo Ganusausko „Gyvoji barikada. 1991 01 13“ naujoms kartoms perteikia 1991-ų metų sausio 13-osos atmosferą ir žmonių išgyvenimus. Rekomenduojame šią knygą jaunimui, tarsi priminimą, ką dar visai neseniai patyrė jų tėvai.

Kategoriją „Istorija ir visuomenė“ itin praturtina tokios knygos kaip „Mes – vilko vaikai. Palikti Rytų Prūsijoje“. Autorė Sonya Winterberg atskleidžia, ką teko patirti Rytų Prūsijos vaikams, kurie per karą neteko šeimų, badavo ir tikėjosi išgyventi Lietuvoje, kuri tuo metu jiems atrodė turtingesnė.

Apie žydų likimą, propagandą, politinius reiškinius, istorinius nusikaltimus, slaptąją žvalgybą, etninius konfliktus, imigracijos problemas ir kitomis temomis rašo gerai savo temą išmanantys autoriai, tokie kaip Ed West, Ilan Pappe, Arūnas Bubnys, Stanislovas Buchaveckas, Bernardas Gailius, Darius Staliūnas, Vladas Sirutavičius, Jurgita Šiaučiūnaitė-Verbickienė ir kiti.

Šios knygos padės suprasti politinius reiškinius, bei istorinius įvykius, kurie nulėmė tokią dabartį, kokia ji yra šiandien.

Kategorijos leidiniai rekomenduojami suaugusiems vyrams bei moterims. Visus kviečiame knygas pirkti online sau ar dovanai. Prieš internetu užsisakydami istorinę knygą, būtinai patikrinkite ir mūsų akcijas bei išpardavimus, tikime, kad draugiškos kainos įtikins krepšelį papildyti ir kitais naujais bei tikrai gerais kūriniais.