⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ezoterikos knygų kategorija apima itin platų temų spektrą nuo bioenergetikos, chiromantijos, numerologijos iki telekinezės, astrologijos, okultizmo ir liaudies medicinos. Taip pat bet kokia literatūra susijusi su parapsichologija, žmogaus energetika, dvasių bei sielų tyrinėjimu, ateities prognozėmis, įvairių simbolių reikšmėmis, antgamtiniais reiškiniais, kvantine magija, astralais, meditacija ir taip toliau — visa tai vadinama ezoterika.

Rasta: 287
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Naujoji pasaulio tvarka | J. Micha-el Thomas Hays
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
19,99 €
Knygą turėsime: 2022-12-08
Jūs esate placebas | Joe Dispenza
11,89 €
Turime sandėlyje
Blogio sugrįžimas | Randy Demain
7,99 €
Turime sandėlyje
Švytintis pasaulis | N. Gabija Wolmer
  • Nauja knyga
14,99 €
Turime sandėlyje
Ateivių pasaulio tvarka | Len Kasten
12,99 €
Turime sandėlyje
Namų energetika | Vladimiras Kivrinas
2,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 287
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tarptautinių žodžių žodyne ezotèrinis (graik. “esōterikos” – vidinis, uždaras) reikšmė nurodoma kaip slaptas, paslaptingas, prieinamas tik išrinktiesiems. Ir nors senovėje bet kokios ezoterinės žinios buvo laikomos itin paslapčia, šiandien knygos apie ezoteriką yra lengvai prieinamos kiekvienam.

Ezoterinių knygų, tiek naujų, tiek jau tapusių klasika, yra tikrai daug ir įvairių — šioje kategorijoje rasite kelis šimtus populiariausių šio žanro leidinių, nagrinėjančių slaptąją mistinę objektų esmę.

Tarp TOP ezoterikos knygų — patys skaitomiausi autoriai ir įdomiausi jų kūriniai. Amerikietis mistikas Michael Talbot ir jo knyga “Holograminė visata”, kurioje autorius atsako į klausimus apie proto ir kūno sąsajų paslaptis, paranormalius žmogaus proto gebėjimus bei naujausius fizikos mokslo pasiekimus. Rusų kilmės lektorius Dmitrij Trockij ir jo populiariausia knyga “Kol aš nesu aš”, kurioje persipina lemties, karmos bei paties žmogaus atsakomybės už savo likimą klausimai. Visa serija be galo įdomių Indijos dvasinio lyderio Osho knygų, kurios, anot skaitytojų, ne tik kad padės apsivalyti nuo neapykantos, pavydo ar pykčio, bet ir sąmoningai padrąsins eiti savo svajonių ir tikslų link besimėgaujant kiekviena proceso akimirka. Ir žinoma, autorė Vianna Stibal knygų serijoje “Teta gydymas” supažindinanti skaitytojus su unikaliais energetiniais gydymo metodais.

Be visame pasaulyje populiarių autorių, ezoterikos kategorijoje yra ir nemažai lietuviškų vardų. Tarp labiausiai rekomenduojamų lietuvių parašytų ezoterikos knygų, Violetos Petraitienės “7 sąmonės augimo ciklai” bei “Savęs ir visatos pažinimo link” serijų leidiniai. Taip pat nauja Evos Tombak knyga "Ar čia kas nors yra? Mistinės istorijos”, kurioje autorė tyrinėja dvasingumo ir mistinių reiškinių temas. Kitos lietuvių autorės, kuri taip pat yra ir astrologė bei jogos dėstytoja, Loretos Stonkutės knygos “Subtilieji kūnai ir čakros”, “Šugarka. Pabaigos knyga”, “360 laipsnių misterija. Astrologinis orakulas” visuomet tarp perkamiausių ezoterikos kategorijoje.

Ezoterinės knygos gali būti tiltu į tiesą ir harmoniją su supančiu pasauliu tiek smalsaujantiems naujokams, tiek ir patyrusiems ezoterinės literatūros mylėtojams. Galbūt ezoterikos knygos domina Jūsų draugus? Tai gali būti puiki dovana! Geriausių knygų apie ezoteriką įsigykite internetu patogiai ir greitai, o žemas kainas Jums garantuosime nuolatos vykdomais išpardavimais ir akcijomis.