NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Interneto knygyne Patogupirkti.lt galime pasiūlyti daug vertingų knygų medicinos srities specialistams. Jei mokotės, užsiimate praktika, dėstote ar dirbate mokslinį darbą – profesionalų parengti leidiniai tikrai pravers. Medicinos knygas suskirstėme pagal temas. „Endokrinologija“ – viena jų. 

Rasta: 16

Nutukimo kodas. Atskleidžiame svorio metimo paslaptis | Jason Fung
-30% su kodu: PATOGU
7,99 €
Kaina su kodu: 5,59 €
Turime sandėlyje
Aš ir mano diabetas: patarimai sergantiesiems ir jų artimiesiems | Jūratė Pečeliūnienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
27,68 €
Kaina su kodu: 24,91 €
Turime sandėlyje
Endokrinologija, I dalis. Bendroji endokrinologija | Džilda Veličkienė, Jonas Čeponis, Rasa Verkauskienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
40,37 €
Kaina su kodu: 36,33 €
Turime sandėlyje
Endokrinologija, II dalis. Cukrinis diabetas | Džilda Veličkienė, Jonas Čeponis, Rasa Verkauskienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
27,45 €
Kaina su kodu: 24,71 €
Turime sandėlyje
Rasta: 16

Medicininės knygos, kurias rekomenduojame pirkti online, labai įvairios: nuo išsamių vadovėlių iki žinynų bei mokslinių enciklopedijų. Vienos jų apima bendrą šeimos mediciną, kitos nagrinėja siauresnę temą, pavyzdžiui, endokrinologiją, kardiologiją ar onkologiją. Studentai, rezidentai ir gydytojai kviečiami pasinaudoti akcijomis bei išpardavimais ir internetu įsigyti jiems reikalingų leidinių už patrauklią kainą.

Endokrinologijos kategorijos knygos aptaria tokias ligas kaip cukrinis diabetas, hipoglikemija, skydliaukės veiklos sutrikimai, pirminis hiperparatiroidizmas ir kt. Leidiniai skirti ir siauro profilio specialistams ir šeimos gydytojams ar chirurgams, taip pat pravers žmonėms, kurie patys serga hormonų sukeltomis ligomis ar turi negalios kankinamų artimųjų. Knygų autoriai yra medicinos mokslų daktarai, profesoriai ir kiti specialistai, tokie kaip Virgilijus Beiša, Juozas Pundzius, Stanislovas Algimantas Žindžius, Giedrius Barauskas, Virgilijus Krasauskas.

Tarp TOP skaitomiausių knygų, dažnai, patenka vadovėliai ir kitokio pobūdžio vadovai, kuriuose rašoma apie cukrinį diabetą, jo diagnostiką ir gydymo metodus. Ši liga – dvidešimt pirmojo amžiaus rykštė, paliečianti įvairaus amžiaus žmones. Cukrinis diabetas vis dažniau diagnozuojamas ir suaugusiems vyrams bei moterims, ir jaunimui. Deja, šiandien tai populiari liga, tad nieko keisto, kad leidiniais domisi ne tik esami ar būsimi gydytojai, bet ir gerokai platesnis skaitytojų ratas.

Srities ekspertai Vaidotas Urbanavičius, Paul L. Drury, Wendy Gatling, S.L.Chew, D.Leslie, Nikole Lucke, Albinas Pilypas, Ilze Jansone ir kiti savo knygose apie diabetą suteikia daug žinių: kaip įvertinti simptomus, kokios diagnostikos metodologijos geriausios, kokius gydymo būdus taikyti. Neprofesionalai leidiniuose ras informacijos, kaip gyventi su liga, kontroliuoti cukraus kiekį ir padėti sau.

Medicina yra nuolat besikeičianti ir modernėjanti sritis, verčianti tobulėti bei domėtis tyrimais. Tiek kategorijos „Endokrinologija“, tiek kitos medikų knygos padeda mokytis ir suteikia naujų žinių.

Jei medicininiais leidiniais jau pasirūpinote, kviečiame pasidairyti po kitas grožinės literatūros ar dalykinių knygų skiltis. Juk tikrai pravers knygos apie streso valdymą ar vaikų auklėjimą, o jaukios istorijos padeda atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Mes nuolat atnaujiname knygyno asortimentą ir siūlome internetu įsigyti tiek knygų suaugusiems skaitytojams, tiek vaikams. Jūs išsirinkite vadovėlius ar kitas geras knygas, o mes pasirūpinsime sklandžiu pristatymu.