0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Spalvinimas – maloni veikla, kuri patinka daugeliui vaikų ir net suaugusiems! „Spalvinimo knygos vaikams“ – kategorija, kurioje gausu įvairių leidinių smagiam vaikų laisvalaikiui. Rinkitės pagal mėgiamas temas arba sudėtingumą!

Perkamiausios knygos

Rodyti visas

Knygos pigiau

Rodyti visas

Naujos knygos

Rodyti visas

Patogupirkti.lt rekomenduoja

Rodyti visas

Spalvinimo knygos vaikams populiarumo nepraranda. Su laiku keičiasi tik TOP skaitomiausių leidinių temos, nes čia, kaip ir visur, vyrauja mados. Ypač populiarūs yra atpažįstami veikėjai iš įvairių animacinių filmukų.

Spalvinimas mergaitėms ir berniukams – visada gera pramoga! O kuo naudingos spalvinimo knygelės vaikams? Visų pirma, tai puikus būdas užimti vietoje nenustygstančius padaužas. Paveiksliukai spalvinimui vaikams greitai patraukia mažylių dėmesį, o tėvai gauna atokvėpio akimirką. Be to, spalvinimas ugdo smulkiąją vaikų motoriką, o tai pravers įvairiose gyvenimo situacijose bei pradėjus mokytis rašyti. Dar spalvinimo knygutės lavina fantaziją ir kūrybiškumą, moko atidumo bei kantrybės, padeda sutelkti dėmesį bei sistemingai atlikti užduotis.

Spalvinimo paveikslėliai skiriasi savo detalumu. Dideli objektai, ryškūs, stori kontūrai, dažniausiai, yra skirti patiems mažiausiems spalvintojams, kurių rankutės dar neįgudę. Dažnai kontūro spalva sufleruoja, kokia spalva spalvinti paveikslėlį. Smulkesni ir detalesni paveiksliukai patiks vyresniems vaikams. Kai kuriose knygelėse reikia ne tik spalvinti, bet ir spręsti įvairias užduotis, klijuoti lipdukus – dar daugiau kūrybiškumo!

Kokių spalvinimo knygų vaikams galite rasti šioje kategorijoje? Labai įvairių. Tai knygutės su gyvūnėliais, tokiais kaip priešistoriniai dinozaurai, linksmieji delfinai, mieli kačiukai, egzotiškos papūgos, šuniukai ar karvutės. Berniukams labai patinka mašinos spalvinimui, o mergaitėms – poniai ar fantazijų kupinas lėlių ir princesių pasaulis. Išsirinks kiekvienas. Knygelių tiek daug, kad jos niekada nepabos, o tam, kad būtų patogiau jas išsirinkti, piešinius suskirstėme pagal temas.

Šios kategorijos knygos ir paveikslėliai spalvinimui yra parengti leidyklos „Nieko rimto“, „Presvika“, „Vaiga“, „Egmont Lietuva“, „Aktėja“ „Trys nykštukai“ ir kitų. Visi šie leidėjai yra vaikiškų ir ugdomųjų knygų leidybos profesionalai, nuolat siūlantys naujų ir įdomių knygučių tiek vaikams, tiek jaunimui.

Nudžiuginsime žinia, kad spalvinimas yra draugiškas piniginei laisvalaikio užsiėmimas. Piešiniai spalvinimui vaikams kainuoja mažiau nei eurą, o knygos – vos kelis eurus. Puiki proga pirkti kelis leidinius ir spalvinimo medžiaga apsirūpinti ilgam. Norite dar labiau sutaupyti? Pasinaudokite dažnai rengiamais išpardavimais bei karštomis akcijomis.

Stebėdami spalvinančius vaikus užsikrėtėte kūrybiška nuotaika? Priminsite, kad spalvinti galite ir jūs, nes šis užsiėmimas puikiai tinkamas bet kokio amžiaus vyrams ir moterims. Žinoma, kačiukų dabinti spalvomis nesiūlome, bet kviečiame pasižvalgyti po spalvinimo knygų suaugusiems kategoriją ir patogiai apsipirkti internetu. Knygas pirkti online paprasta ir greita!