⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Spalvinimo knygų kategorija vaikams „Mašinos spalvinimui“ kviečia nerti į kūrybišką pasaulį ir susipažinti su įvairiomis transporto priemonėmis. Čia knygelių rasite tiek mažesniems spalvintojams, tiek jau paaugusioms atžaloms.

Rasta: 69
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Spalvinimo knygelė. Automobiliai |
0,99 €
Turime sandėlyje
Spalvinimas su vandeniu. Technika |
2,39 €
Turime sandėlyje
Aš važiuoju |
0,89 €
Turime sandėlyje
Džipų lenktynės |
1,69 €
Turime sandėlyje
Ratai. Spalvinimas su lipdukais |
3,69 €
Turime sandėlyje
Miesto mašinėlės |
1,99 €
Turime sandėlyje
Pirmyn į trasą |
1,69 €
Turime sandėlyje
Sportinės mašinos. Motociklai |
2,49 €
Turime sandėlyje
Ratai. Spalvink pagal pavyzdį |
2,89 €
Turime sandėlyje
Tikras greitis |
1,49 €
Turime sandėlyje
Kelių galiūnai |
2,09 €
Turime sandėlyje
Sportinės mašinos. Džipai |
1,49 €
Turime sandėlyje
Mokykis spalvinti! Transportas |
3,49 €
Turime sandėlyje
Ratai. Mega spalvinimas |
4,99 €
Turime sandėlyje
Transformeriai. Spalvinimas |
3,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 69
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siūlome internetu įsigyti įvairių spalvinimo knygelių, kurios be galo naudingos. Tai ne tik pramoga, kuri padeda užimti vaikus. Spalvinimas dar turi ir daugiau vertės: lavinama vaikų smulkioji motorika, jie išmoksta susikaupti ir laikytis taisyklių, ugdoma jš fantazija bei saviraiška.

Pirkti online raiste pačių įvairiausių iliustracijų, o tam, kad būtų patogiau išsirinkti, jas suskirstėme į kelias temas. „Mašinos spalvinimui“ yra viena jų. Čia surinkome visas knygeles, kurių pagrindiniai spalvinimo objektai yra automobiliai ir kitos transporto priemonės.

Tėvai šias knygeles dažniausiai perka berniukams, tačiau jas rekomenduojame visiems vaikams, kuriems patinka mašinėlių pasaulis. Kūrybiškumui ribų nėra!

Spalvinimo knygos pritaikytos įvairaus amžiaus ir gebėjimų vaikams. Mažiausiems siūlome stambius paveikslėlius su itin storais kontūrais. Spalvindamas tokias knygas jaunasis menininkas galės nesibaiminti, kad peržengs liniją.

Vyresniems vaikams skirtos knygelės turi daugiau detalių, jos reikalauja didesnio susikaupimo, tačiau ir malonumo įveikus užduotį suteikia daugiau.

Vaikams ypač patinka atpažįstami personažai, o automobilių pasaulyje tikra žvaigždė yra Žaibas Makvynas ir jo keturračiai draugai iš „Disney“ bei „Pixar“ filmuko „Ratai“. Interneto knygyne Patogupirkti.lt rasite ne vieną šaunią knygelę su šiais herojais. Laukia tikras spalvinimo malonumas.

Sportiniai bolidai, ekskavatoriai, sunkvežimiai, traktoriai, džipai, ugniagesių, policijos ir greitosios pagalbos automobiliai – tai objektai, kuriuos kviečiame nudažyti ryškiomis spalvomis. Tereikia išsirinkti ir įsigyti knygelių iš kategorijos „Mašinos spalvinimui“.

Kai kurios siūlomos knygos papildytos lipdukais. Jų klijavimas pareikalaus daugiau kūrybiškumo ir kruopštumo, tačiau tokios užduotys prisideda prie smulkiųjų judesių lavinimo, kuris jauname amžiuje yra nepaprastai svarbus.

TOP skaitomiausias, populiarias spalvinimo knygas parengė leidyklos „Egmont Lietuva“, „Trys nykštukai“, „Presvika“, „Jūsų Flintas“, „Alma Littera“, „Paveiksliukas“ ir kitos, besispecializuojančios vaikiškų knygelių ruošime.

Šių leidinių kainos yra itin draugiškos. Daug „Mašinos ir traktoriai spalvinimui“ knygų nesiekia net poros eurų, tad visada galėsite įsigyti naujų, įdomių spalvinimo objektų. Jei norite apsipirkti dar pigiau, nepamirškite patikrinti akcijų ir išpardavimų skilties.

Užsukite, apsižvalgykite ir rasite daugybę knygų, kurios patiks ir jaunimui, ir vyrams, ir moterims. Ar žinojote, kad sparčiai populiarėja spalvinimo knygos suaugusiems? Pas mus rasite ir jų, tad spalvinimas gali tapti visos šeimos užsiėmimu, ypač tinkamu lietingais orais!