⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Esate apskaitos naujokas? Studijuojate finansus ar senokai nardote šioje srityje ir norite pagilinti buhalterines žinias? Daug naudingos informacijos rasite knygyno kategorijos „Apskaitos knygos“ leidiniuose, kuriuos kviečiame įsigyti internetu.

Rasta: 135
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Sąskaitų korespondencijų žinynas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
159,99 €
Turime sandėlyje
Apskaitos pradmenys | Ona Gudaitienė
10,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 135
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Šioje skiltyje surinktos apskaitos knygos yra labai įvairios ir orientuotos į skirtingo pasirengimo specialistus. Tie, kurie dar tik planuoja savo gyvenimą sieti su apskaita ras įvairių pradžiamokslių. Juose aiškiai ir glaustai išaiškinami apskaitos principai ir praktika, apimanti pajamų mokesčių, atlyginimo, akcinio kapitalo, pelno nesiekiančių organizacijų ir kitų įmonių apskaitos niuansus.

Pradžiamoksliai, dažniausiai, iliustruoti įvairiomis diagramomis, kurios padeda įsisavinti esminius principus ir vėliau juos taikyti praktikoje. Pradedantiesiems rekomenduojame atkreipti dėmesį į J. Randal Stott, Mike Truman, Violetos Mykolaitienės, Onos Gudaitienės, Jono Butkevičiaus, Jono Žaptoriaus ir Giedrės Večerskienės knygas.

Tarp apskaitos knygų rasite ir skirtų konkrečiai sričiai, pavyzdžiui, leidinių apie finansinių ataskaitų analizę, viešojo sektoriaus apskaitos atvejus, tarptautinio verslo ir mokesčių ypatybes ir t.t. Raginame domėtis ir atnaujinti savo žinias.

Tarp TOP skaitomiausių leidinių vyrauja įvairios pratybos. Daug šių produktų skirti studijuojantiems buhalterinę apskaitą, verslo vadybą, ekonomiką, finansus. Buhalterinės apskaitos praktines užduotis sudarė Violeta Mykolaitienė, Giedrė Večerskienė, Edita Gimžauskienė, Aušra Jurkštienė, Lina Klovienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė bei kiti autoriai.

Šios knygos leis suprasti buhalterinės apskaitos organizavimo nuoseklumą, suformuos supratimą apie apskaitos specialisto darbo visumą, padės įtvirtinti įgytas buhalterinės apskaitos žinias ir jas pritaikyti praktinėje veikloje. Pratybos pravers tiek besimokantiems, tiek jau pažengusiems apskaitininkams, kurie nori patobulinti ir atnaujinti įgūdžius.

Apskaitos knygų autoriai – vieni geriausių savo srities ekspertų, kurie dalijasi sistemingai pateiktomis žiniomis. Buhalterinė apskaita – sritis, kurioje nuolat tenka sekti įvairias naujoves, nes įstatymai, mokesčiai bei kiti niuansai dažnai kinta, o klaidos gali kainuoti gerokai daugiau nei investicija į savo žinias.

Nuolatiniai pokyčiai versle, ekonomikoje ir darbo rinkoje įpareigoja esamus ir būsimus apskaitininkus sekti informaciją. Todėl rekomenduojame nuolat domėtis, kokios naujos apskaitos knygos atsiranda rinkoje. Pirkti online rasite ir kitų verslo sričių skaitinių, kurie papildys bendrą visumą.

Verslo knygos naudingos visiems vyrams ir moterims, besisukantiems šioje srityje. Tačiau interneto knygyne rasite ne tik informatyvių skaitinių suaugusiems, bet ir gerų, įdomių knygų vaikams bei jaunimui. Visi leidiniai vilioja draugiškomis kainomis, kurios dar labiau sumažėja, kai skelbiame akcijas ir išpardavimus. Domėkite, mokykitės, tobulėkite! Knygos yra puiki ir nebrangi priemonė atnaujinti žinias ir įgyti naujų įgūdžių.