-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: BLITZ ⚡ Paskutinė BLITZ pasiūlymo diena! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šerlokas Holmsas, Erkiulis Puaro, Haris Hūlė ir komisaras Megrė – personažai, kurių tikrai nereikia pristatyti detektyvų gerbėjams. Tačiau jie ne vieninteliai sugeba išnarplioti painiausius nusikaltimus. Knygų kategorijos „Detektyvai. Trileriai. Siaubo istorijos“ leidiniai supažindins su ne mažiau įdomiais veikėjais.

Naujos knygos

Rodyti visas

Perkamiausios knygos

Rodyti visas

Knygos pigiau

Rodyti visas

Patogupirkti.lt rekomenduoja

Rodyti visas

Skiltis „Detektyvai. Trileriai. Siaubo istorijos“ patogiai suskirstyta į kelias temas. Viena jų – „Klasikiniai detektyvai ir trileriai“. 

Čia puikuojasi geriausi ir populiariausi visų laikų rašytojai: Georges Simenon, Agatha Christie, Arthur Conan Doyle, Alan Hunter, Bram Stoker, Edgar Allan Poe ir kiti. Klasikiniai kriminaliniai romanai dažniausiai yra lėtesnio tempo, vystosi nuosekliai, o nusikaltimus tiria itin įžvalgūs ir dedukcijos metodus naudojantys sekliai. 

Šios kategorijos knygos rekomenduojamos visiems detektyvų gerbėjams: vyrams, moterims, jaunimui ir suaugusiems. Tai filmais virtusi klasika su net vaikams pažįstamais garsiausiais personažais.

Temoje „Rusų detektyvai ir trileriai“ rasite daug knygų už puikią kainą. Skaitomiausia knyga tapo autorės Jana Vagner romanas „Vongo ežeras“. Tai įdomi ir intriguojanti istorija apie netikėtai išplitusią paslaptingą ligą. Turbūt nereikia sakyti, kodėl knyga tapo tokia populiari. Daug gerbėjų turi ir rusų autorės Aleksandra Marinina bei Darja Doncova. Pastarosios rašytojos knygos linksmos ir patogaus atostogų formato. Be to ir kainuoja vos kelis eurus. 

Skandinavų autoriams skirta kategorijos „Detektyvai. Trileriai. Siaubo istorijos“ skiltis turėtų pritraukti tuos skaitytojus, kuriems patinka tamsios, niūrios atmosferos knygos su greitu siužetu ir neįtikėtinai žiauriais nusikaltimais. 

Žanro profesionalai Lars Kepler, Jo Nesbo, Samuel Bjork, Jorn Lier Horst, Stefan Ahnhem ir kt. neleis užmigti ar ramiai palikti įpusėtos knygos. Šias istorijas rekomenduojame rinktis mažiau jautriems, suaugusiems skaitytojams. 

Skiltyje „Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai“ – visko po truputį. Pastaruoju metu itin išpopuliarėjo psichologiniai trileriai. Pirkti online rasite tiek naujus, tiek senesnius, bet skaitytojų rekomenduojamus romanus. 

Dėmesio visada susilaukia kiekvienas naujas rašytojos Tess Gerritsen kūrinys. Žinoma, skaitytojus džiugina ir pasaulyje populiariausi, TOP perkamiausių detektyvų bei trilerių autoriai Harlan Coben, Peter James, Lisa Gardner ir kiti. 

Siaubo gerbėjams visada siūlome žanro klasiko Stephen King knygas. 

Kategorijos „Detektyvai. Trileriai. Siaubo istorijos“ knygos apima labai įvairias temas. Skaitytojams suteikiama galimybė narplioti žmogžudystes, nerti į psichologines žmogaus sąmonės gelmes, pergyventi dėl smurto, kartu su veikėjais bijoti nepaaiškinamų dalykų. Visa tai greitai ir patogiai įsigysite internetu. Akcijos ir išpardavimai užtikrina puikias kainas – turime knygų, kurios kainuoja mažiau nei kavos puodelis, tačiau malonumo suteikia daugiau, o detektyvo įtampa pažadina greičiau! 

 

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Detektyvai. Trileriai. Siaubo istorijos?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Detektyvai. Trileriai. Siaubo istorijos?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Detektyvai. Trileriai. Siaubo istorijos?