Spalvinimas – terapija, padedanti atsikratyti streso, nuraminti mintis, atsipalaiduoti. Šis užsiėmimas puikiai tinka ne tik vaikams ar jaunimui, bet ir suaugusiems, todėl siūlome internetu įsigyti tam skirtų knygų. Mandala spalvinimui – viena iš populiariausių šio laisvalaikio užsiėmimo temų.

Rasta: 48
  1. 1
  2. 2

Gamtos mandalų karalystėje | Jūratė Leikaitė
-10% su kodu: PATOGU
7,43 €
Kaina su kodu: 6,69 €
Turime sandėlyje
Sąmoningumo mandalos. Mandalų spalvinimo knyga |
-10% su kodu: PATOGU
5,69 €
Kaina su kodu: 5,12 €
Turime sandėlyje
Mandalų magija ir išminties citatos. Meno terapija | Jūratė Leikaitė
-10% su kodu: PATOGU
10,29 €
Kaina su kodu: 9,26 €
Turime sandėlyje
Raminanti gamta. Mandalų spalvinimo knyga |
-10% su kodu: PATOGU
5,69 €
Kaina su kodu: 5,12 €
Turime sandėlyje
Laimės valanda su mandala | Jūratė Leikaitė
-10% su kodu: PATOGU
7,75 €
Kaina su kodu: 6,98 €
Turime sandėlyje
Rasta: 48
  1. 1
  2. 2

Antistresinės mandalų knygos suaugusiems ilgą laiką neužleidžia TOP pozicijų. Juk tiek moterims, tiek vyrams kiekvieną dieną tenka spręsti sudėtingas problemas, iškylančias namuose ir darbe. Ateina metas, kai susikaupusį stresą ir nerimą reikia išlaisvinti, o mandalos spalvinimui yra nebrangi ir efektyvi priemonė. Būtent todėl jos tokios populiarios.

Dažniausiai Mandalos yra taisyklingo apskritimo arba kvadrato formos kompozicijos, sudarytos iš pasikartojančių elementų: trikampių, apskritimų, linijų, augalų motyvų. Visos šios formos telkiasi aplink centrinį tašką. Induistai ir budistai mandalas naudoja medituodami, nes jos simbolizuoja visatos pilnatvę. Pasirodo, kad psichoanalitikas Jungas mandalas laikė pasąmoningo „aš“ atspindžiu, o šių objektų piešimą – priemone išlaisvinti emocines problemas ir siekti harmonijos.

Tiesa, nuo nulio nupiešti mandalą nepatyrusiam žmogui gana sunku, tačiau tą patį efektą gali suteikti jų spalvinimas. Rekomenduojame įvairių autorių sudarytas mandalas spalvinimui pirkti online ir įsitikinti terapine proceso nauda.

Mandalas spalvinimui paruošė autorės Jūratė Leikaitė, Rūta Savickienė, Felicija Stramilaitė, Danutė Nagienė ir kiti. Tarp skaitomiausių knygų ir tokios, kuriose rasite ne tik mandalos kontūrus, bet ir įvairių išmintingų citatų.

Mandalos spalvinimui vaikams ar suaugusiems yra labai skirtingos, todėl kiekvienas išsirinks pagal savo skonį. Vienoms mandaloms būdingos gamtos elementų formos: gėlių žiedai, paukščių plunksnos, lapeliai, drugelių raštai, povandeninio pasaulio ornamentai. Kitos mandalos džiugina šventiniais elementais, pavyzdžiui, kalėdiniais ornamentais. Kiekvieną paveikslėlį galima nuspalvinti skirtingai – išlaisvinkite savo fantaziją!

Mandalų spalvinimui kūrėjai knygų įžangose dalijasi vertingais patarimais, kaip susikurti savo ritualą ir kuo labiau atsipalaiduoti. Visi jie tikina, kad spalvinant ilsisi smegenys, ugdomas susikaupimas, pabėgama nuo kasdienybės, nustojama galvoti apie visus darbus.

Mandalų spalvinimo knygos kainuoja vos kelis eurus, tačiau nauda neabejotina! Meditacinio spalvinimo metu sugrįžta gera nuotaika, ramybė ir optimizmas. Todėl raginame įsigyti naujų, įdomių mandalų spalvinimui ir atrasti šio užsiėmimo džiaugsmą. Suaugusiems skirtos knygos pasižymi itin smulkiomis detalėmis, kurios reikalauja didelio susikaupimo, tačiau knygyne rasite ir spalvinimo knygelių vaikams, todėl vakarą su spalvotais pieštukais leisti galės visa šeima!

Nors spalvinimo mandalų kainos draugiškos visada, primename, kad interneto knygyne dažnai vyksta įvairios akcijos bei teminiai išpardavimai. Jų metu knygų įsigysite dar pigiau!