-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokslo populiarinimo knygos visada užėmė išskirtinę vietą skaitytojų širdyse ir lentynose. Tačiau tokie autoriai, kaip Yuval Noah Harari, Carlo Rovelli ar Stephen Hawking, sužadino dar didesnį smalsumą ir sukėlė tikrą mokslo populiarinimo knygų renesansą. Šiandien jos vienos skaitomiausių! 

Rasta: 242
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rasta: 242
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kas rašoma mokslo populiarinimo knygose? Keblu išvardinti, nes temos apima mediciną, ypač dažnai smegenų veiklą, biologiją, laiko ar žmonijos istoriją, geografiją, astronomiją, žinoma, fiziką ir chemiją. Tiesa, nuo rimtų mokslinių vadovėlių šios knygos skiriasi tuo, kad paprastai yra parašytos nesudėtinga ir kiekvienam suprantama kalba, tad tiks visiems suaugusiems ir smalsiam jaunimui. Dalis leidinių, pavyzdžiui, apie gyvūnų neurologiją, bus įdomios net ir vyresnio amžiaus vaikams.

Ką norėtumėte sužinoti? Neapsisprendžiate? Tada rekomenduojame knygas, kurios apima viską! Jums patiks TOP autoriaus Stephen Hawking veikalai „Trumpa laiko istorija“ ir „Trumpi atsakymai į sudėtingus klausimus“. Rūpi daugiau sužinoti iš kur mes atsiradome? Skaitykite Sean Carroll „Apie gyvybės ir Visatos kilmę“. Dar daugiau atsakymų Bill Brysson knygoje „Trumpa istorija beveik apie viską“.

Ypač populiarus vadovas „Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus“, kurį parašė vokiečių autorius Schwanitz Dietrich, padės perprasti daug keblių dalykų, pradedant nuo etiketo ir baigiant istorija. Knygoje sukaupta daug naujų ir įdomių faktų!

Ruošiatės proto mūšiui ir norite greitai bei efektyviai pagilinti konkrečios srities, pavyzdžiui, astrofizikos žinias? Kaip tik jums skirta Neil deGrasse Tyson knyga „Astrofizika skubantiems“. Visatos paslaptys ir naujausi moksliniai tyrimai – viskas vienoje vietoje!

Kaip gi be žymiojo mokslo populiarintojo Yuval Noah Harari. Jo tarptautinis bestseleris „Sapiens. Glausta žmonijos istorija“ buvo itin plačiai aptarinėjamas tarp įvairaus amžiaus skaitytojų. Knyga patiko ir vyrams, ir moterims! Neskaitėte? Tad, ko laukiate, juk autoriaus knygų komplektą parduodame už gerą išpardavimo kainą!

Beje, geriausias mokslo populiarinimo knygas rašo ne tik pasaulio autoriai, bet ir lietuviai. Apie vandenį, vandenynus, jūras, ežerus bei povandeninį pasaulį pasakoja Gintautas Laurinavičius ir Leonardas Lukoševičius („Didžioji vandens paslapčių knyga“). Apie astrofizikos paslaptis kalba Kastytis Zubovas („42 istorijos apie visatą, žvaigždes, gyvybę ir dar šį tą“). Daug įdomių dalykų apie smegenų veiklą sužinosite iš neuropsichologės Ramunės Dirvanskienės tyrimų („Kaip veikia smegenys“).

Visos knygos yra nepaprastai įdomios ir vertingos, o autoriai – tikri savo srities ekspertai. Pirkti online norisi kiekvieną mokslo populiarinimo leidinį. Akcijų metu tikrai sutaupysite ir internetu įsigysite geriausias knygas pigiau.