-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų kategorija „Dailės knygos“ vilioja meno studentus, dėstytojus, ekspertus ir mėgėjus. Šie leidiniai supažindina su meno rūšimis, padeda mokytis kūrybos pagrindų, perprasti kitų kūrėjų darbus, atrasti netikėtų idėjų bei technikų. Geras ir įdomias knygas kviečiame pirkti online – greita, paprasta ir visada draugiškos kainos. 

Rasta: 290
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Piešimo pagrindai |
  • Nemokamas knygos pristatymas
19,99 €
Turime sandėlyje
Siurrealizmas | Amy Dempsey
2,99 €
Turime sandėlyje
Atvaizdo dovana | Jean-Luc Marion
4,79 €
Turime sandėlyje
Vytautas Poška. Kūryba |
9,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 290
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skilties „Dailės knygos“ leidiniai įvairūs ir patraukia skirtingų skaitytojų dėmesį. Komiksai – žanras kiek artimesnis jaunimui. Tad jaunimą, ir, žinoma, visus kitus, kviečiame susipažinti su komiksų medijos atsiradimo istorija, iššūkiais bei praktiniais paveikslėlių istorijų kūrimo patarimais. Visa tai knygoje „Komiksai: pažink ir kurk“. Ją parengė Tomas Mitkus ir Vaida Nedzinskaitė-Mitkė.

Ypač populiari yra Donna Krizek knyga „Piešimo technikų vadovas“. Nieko keisto, kad ji viena TOP skaitomiausių, nes autorė pateikė daugiau nei 200 patarimų ir piešimo technikų paslapčių. Leidinys parengtas suaugusiems, tačiau puikiai tiks ir vyresnio amžiaus vaikams.

Meno istorijos mokytojams, studentams menotyrininkams bei humanitarinių mokslų atstovams verta įsigyti O. Pacht knygą „Metodiniai dailės istorijos praktikos principai“. Tai puikus vadovėlis ir idėjų šaltinis išverstas į daugybę kalbų.

Siūlome daug knygų nagrinėjančių įvairių laikotarpių kūrybą, pavyzdžiui tarpukario metą (Algė Andriulytė, Rasa Butvilaitė, Ilona Mažeikienė „(Ne)matomas Vilnius: tarpukario dailės ir architektūros pavidalai | (In)visible Vilnius“), Pirmojo pasaulinio karo laikus (Laima Laučkaitė „Vilniaus dailė Didžiojo karo metais“) ar LDK laikotarpį (Marija Matušakaitė „Lietuvos skulptūra iki XVII a. vidurio“).

Skilties „Knygos apie dailę“ leidiniai kviečia susipažinti ir su primityviaja tapyba, dailininkų Arvydo Šaltenio, Birutės Žilytės, Rimo Bičiūno, Kosto Dereškevičiaus ir kt. darbais. Knygas apie šiuos tapytojus rengė Raminta Jurėnaitė, Rimas Zigmas Bičiūnas, Birutė Žilytė, Raminta Jūrėnaitė, Edita Prelgauskienė ir kt.

Rekomenduojame ne tik specifinius leidinius meno gerbėjams, bet ir tokius, kurie skirti visiems. Pavyzdžiui, „Privatus Vilnius. Namų puošyba“, kurį parengė Eugenijus Skerstonas, patiks tiek vyrams, tiek moterims – visi atras žavesio pastatų puošmenose. Straipsnių rinkinys kalbantis apie įvairių laikotarpių interjero madas taip pat sudomins daugelį (Dalia Klajumienė „Pasaulietiniai interjerai: idėja, dekoras, dizainas“).

Meno leidiniai itin kokybiški, gausiai iliustruoti, o juos daugiausiai išleido geriausių Lietuvos universitetų, institutų bei muziejų leidyklos. Įsigykite, vartykite, gilinkite meno žinias! Internetu pirkti ne tik pigiau, bet čia pat rasite ir visas geriausias akcijas bei išpardavimus, tad naujų, gerų bei įdomių knygų įsigysite pigiau

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Dailės knygos?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Dailės knygos?