-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iš teatro ar koncerto kiekvienas išeiname praturtėję ir išsinešame geras emocijas. Dėkojame scenos vyrams ir moterims už nepaprastus įspūdžius, bet ar įsivaizduojame koks gyvenimas verda užkulisiuose? Daugybę įdomių ir naujų faktų sužinosite iš knygų, kurias rasite skiltyje „Muzika, teatras, šokis“. Čia ne tik pasakojimai apie aktorius, muzikantus bei šokėjus, bet ir istorinės bei mokomosios knygos.  

Rasta: 236
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tiesiog vaikai | Patti Smith
13,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 236
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vienas populiariausių kategorijos „Muzika, teatras, šokis“ autorius yra gerai pažįstamas jaunimui. Tai Naglis Bierancas. Gal šiandien jis daugeliui labiau žinomas, kaip socialinių tinklų nuomonės formuotojas, tačiau Naglis yra ir scenos žmogus, daugybę metų praleidęs šokio sūkuryje.

Tarp populiarių autorių šmėžuoja ir teatro kritiko Valdo Vasiliausko vardas. Jo knyga „Teatro malonumas: XX a. pabaigos–XXI a. pradžios lietuvių teatras“ pristato svarbiausius lietuvių dramos teatro įvykius bei reikšmingiausius spektaklius.

Apie ryškias scenos asmenybės rašė Jūratė Katinaitė („Karalių kuria aplinka: operos solistas Vaclovas Daunoras“), Stasys Ratkevičius („Visos mano dienos“), Daiva Šabasevičienė („Juozo Budraičio teatrinis likimas“), Rūta Gaidamavičiūtė („Donatas Katkus. Apie muzikos būtį“) ir kt.

Išvardintos knygos leidžia pažvelgti į žymių žmonių mintis, profesinius užkulisius bei pamąstymus. Jei patys planuojate muzikinę ar sceninę karjerą, prireiks mokomųjų knygų. Jos pravers ir įvairius būrelius lankantiems vaikams, tiksliau, jų mokytojams.

TOP viena skaitomiausių knygų – „Solfedžio“, kurią sudarė Rimtautas Kašponis. Šiuo metu parduodamas jau vienuoliktas vadovėlio, iš kurio solfedžiuodama išaugo ne viena muzikantų karta, leidimas.

Susikalbėti su kitų šalių muzikantais pagelbės „Muzikos atlikimo nuorodų žodynėlis“. Jo sudarytojas Petras Jokubauskas teigia, kad specializuoto muzikos terminų žodyno poreikis atsirado, kai specialistams tapo sunku interpretuoti svetimomis kalbomis užrašytas muzikos atlikimo nuorodas. Žodyne jos pateikiamos anglų, italų, prancūzų, vokiečių ir rusų kalbomis.

Norite iš esmės susipažinti su muzika, jos kūrinių sandara, stiliumi ir žanrais? Rekomenduojame Algirdo Jono Ambrazo knygą „Muzikos kūrinių analizės pagrindai“. Už ją autorius buvo apdovanotas Lietuvos valstybine premija. Siekiantiems geriau perprasti operos žanrą patiks Robert Levine knyga „Raudok, drebėk, mirk“.

Knygos apie muziką, šokį ar teatrą praturtins visus skaitytojus, kurie į spektaklius ar koncertus pažiūrės naujomis akimis. Leidiniai padeda suprasti dramos ar muzikinio meno kūrinių struktūrą, padeda interpretuoti matomus ar girdimus dalykus. Taip pat knygos suartina su scenos žmonėmis. Leidiniai skirti tiek suaugusiems skaitytojams, tiek jaunimui. Juos visus pirkti online raginame jau dabar, nes nišinių knygų tiražai nedideli ir greitai baigiasi.

Leidinių už gerą kainą dairykitės išpardavimų bei akcijų skiltyje – nenusivilsite, nes internetu pirkti knygas verta visada!