⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Daugelis 3-5 metų amžiaus vaikų lanko darželius arba yra ugdomi namuose. Metai kiti ir jie pradės eiti į mokyklą, tačiau ir ikimokyklinukai gali daug išmokti bei sužinoti. Visgi tokio amžiaus vaikai greitai praranda dėmesį, todėl jų ugdymas ir jiems duodamos užduotys turi priminti žaidimus ir sukelti norą patiems tobulėti. Kategorijoje „Lavinamosios užduočių knygos vaikams“ tėvai, mokytojai ir auklėtojai ras daug naudingų ir įdomių priemonių patraukti mažylių dėmesį. 

Rasta: 975
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skaitymo pradžiamokslis |
4,39 €
Turime sandėlyje
Rutuliukai. Rask ir suskaičiuok |
1,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 975
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mokytis turi būti smagu, tad užduotys vaikams pateikiamos linksmai ir patraukliai. Labai populiarios yra leidyklos „Presvika“ knygutės „Išdykėlių užduotėlės“. Jas sudaro ugdomieji pratimai. Tai paprastos dėlionės, piešti labirintai, įdomūs galvosūkiai ir daug kitų vaizduotę lavinančių užduočių su lipdukais.

Tarp TOP skaitomiausių knygų – autorės Birutės Lenktytės-Masiliauskienės sudarytos „Peliuko pamokėlės“. Šios serijos leidinukai „Rašom!“ padės mokytis abėcėlės ir rašyti raides, „Skaičiuojam!“, žinoma, yra apie skaičius, o „Pažįstam pasaulį!“ yra apie įvairius reiškinius ir daiktus.

Maži 3-5 metų vaikai mėgsta piešti ir tarp užduočių knygelių aptiksite ranką lavinančių leidinių. Pavyzdžiui, smagiais gyvūnėliais iliustruota knygutė „Mano žavūs gyvūnai. Nuo taško iki taško“ kviečia sujungti taškus ir taip sukurti net keturiasdešimt spalvinimui tinkamų paveiksliukų.

Įdomi ir nuotaikinga serija „Mokytis lengva“ padės mažiesiems skaitytojams suprasti formas, spalvas, pažinti skaičius, taip pat suvokti tokias sąvokas, kaip „priešingybės“, „panašumai“ ir t.t. Kiekvienos knygelės pabaigoje yra diplomas – apdovanokite mažylį už smagiai praleistą laiką ir naujas žinias.

Užduočių knygos vaikams tokios įdomios, kad vaikai nejučia įsitraukia į pratimus, mokosi žaisdami, spalvindami mėgstamų herojų paveikslėlius, kurdami žaidimus. Raidės, skaičiai, spalvos, daiktų pavadinimai yra išmokstami be jokių pastangų.

Geras knygeles vaikams parengė autoriai Birutė Lenktytė-Masiliauskienė, Jovita Ponomariovienė, Daiva Gedvilienė, Alfredas Steiblys, Inga Volkovienė, Daiva Gedvilienė, Beata Dawczak-Debicka ir kiti.

Kiekviena knygutė yra ne tik įdomi, bet ir patraukli 3-5 metų vaikams. Na, o suaugusiems jos patiks ne tik dėl to, kad ugdo mažylius, bet ir savo nedidelėmis kainomis.

Vos keli eurai, greitas pristatymas ir, žiūrėkit, jūsų vaikas jau su džiaugsmu mokosi skaičiuoti, rašyti ir piešti! Ar gali būti geriau? Na nebent tai, kad rekomenduojame pirkti online daug gerų ugdymo knygų ir vyrams, moterims, paaugliams, jaunimui, seneliams ir visiems kitiems! Tobulėti gali visa šeima ir tai tikrai daug nekainuos. Internete nuolat vyksta knygų išpardavimai bei skelbiamos akcijos naujoms, populiarioms ir laiko patikrintoms knygoms.