⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šventės neįsivaizduojamos be muzikos ir dainų. Jubiliejus, vestuvės, mokyklos išleistuvės ar mokslo metų pradžios minėjimas – dainos skamba visada! Tačiau tam, kad renginys praeitų sklandžiai, reikia gerai pasiruošti, o tą padėti padarys knygos iš kategorijos „Natos, dainynai ir muzikos DVD“. Šie leidiniai skirti visoms amžiaus grupėms: tiek suaugusiems, tiek jaunimui, tiek vaikams.

Rasta: 269
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mokyklinė dūdelė |
5,59 €
Turime sandėlyje
Patmos trio | Algirdas Martinaitis
12,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 269
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorijos „Natos, dainynai ir muzikos DVD“ knygas rekomenduojame auklėtojams, mokytojams, būrelių ir kitų užsiėmimų vadovams bei tėvams. Leidiniai su vaikų dainelėmis padės pasirengti įvairiems renginiams ar pamokoms. Knygos su natomis, skirtomis garsių kompozitorių kūriniams, pravers meno srities studentams. Dalis knygų parduodamos kartu su kompaktiniais diskais.

Suaugusiems vyrams ir moterims nostalgiją sukels Stepono Januškos knyga „Dainos tau“. Populiariaus leidinio autorius daugeliui yra pažįstamas iš legendinės pop grupės „Studija“. Jis sukūrė daugiau nei 100 gerai žinomų, TOP’ų viršūnes pasiekusių dainų, taip pat jis dainavimo paslapčių moko studentus.

Pirkėjų pamėgtas vaikiškų dainų su natomis knygeles parengė geriausi srities specialistai, tokie kaip Sonata Tamašauskaitė, Vita Paleckienė, Ona Deniušienė, Algimantas Raudonikis, Gediminas Purlys ir kiti. Šiuose leidiniuose gausu dainelių apie žvėrelius, draugus, artimuosius, gamtą ir savo šalį. Žodžiai, dažniausiai, paprasti, o melodijos gerai įsimenamos. Jas dainuoti patiks visiems vaikams!

Žinoma, dainelės vaikams, dar ne viskas, ką galime pasiūlyti kategorijoje „Natos, dainynai ir muzikos DVD“. ČIa rasite leidinių ir profesionaliems muzikams. Pavyzdžiui, „Lietuvių kompozitorių kūriniai birbynei ir fortepijonui“ (sudarė Kęstutis Lipeika), „Sonata saksofonui b-mol ir vargonams“ (autorius Saulius Šiaučiulis), „Nepažeidžiamas lengvumas. Kompozicijos džiazo ansambliui“ (autorius Arūnas Šlaustas) ar „12 džiazinių etiudų vokalistams“ (autorius Steponas Januška).

Ruošiatės Velykoms, Kalėdoms ar kitoms šventėms? Vidmantas Sakalauskas siūlo knygą „Velykinės ir kalėdinės dainos ir giesmės (su CD)“. O štai giminės susitikimui pasiruošite internetu įsigiję Arūno Girėno sudarytą dainyną „Lietuviškos užstalės dainos“.

Kategorijos „Natos, dainynai ir muzikos DVD“ leidiniai pasižymi įvairove. Vieni skirti mažiesiems dainorėliams ir jų ugdytojams. Kiti siūlo dainų jaunimui. Parduodame ir karaoke diskus, natas su sudėtingais kūriniais, skirtas įvairiems instrumentams, o kai kurios knygos pasakoja kūrėjų istoriją ar suteikia vertingų žinių muzikos studentams.

Užsukite apsižvalgyti ir tikime, kad nesunkiai išsirinksite naują ir įdomią knygą. Dainynų su natomis kainos jums patiks, nes daug skaitomiausių leidinių kainuoja vos kelis eurus, tuo pačiu, nepamirškite, kad knygyne dažnai vyksta akcijos bei išpardavimai. Jau vien dėl to pirkti online apsimoka!