NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Knygos, patalpintos kategorijoje „Mokausi kalbėti“, padės prakalbinti mažylius bei patobulinti vyresnių vaikų šnekamąją kalbą. Jose pateikiama medžiaga padeda atrasti žodžių įvairovę bei taip praturtini žodyną. Leidiniai taps geriausiais pagalbininkais tėvams, turintiems įvairaus amžiaus vaikų, taip pat pedagogams.

Rasta: 100
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Raidės. Užduotys 5-6 metų vaikams | Daiva Gedvilienė
-10% su kodu: PATOGU
4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Turime sandėlyje
Išdykėlių abėcėlė. 64 dalių rinkinys | Giedrė Norkūnė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
34,99 €
Kaina su kodu: 31,49 €
Turime sandėlyje
Spalvos ir formos | Giedrė Norkūnė
-10% su kodu: PATOGU
14,99 €
Kaina su kodu: 13,49 €
Turime sandėlyje
Garsų malūnas | Jolanta Aleksienė
17,29 €
Turime sandėlyje
Garsų kubai | Jolanta Aleksienė
17,29 €
Turime sandėlyje
Pirmieji raidžių pažinimo žingsneliai. 4–5 metų vaikams |
-10% su kodu: PATOGU
2,29 €
Kaina su kodu: 2,06 €
Turime sandėlyje
Tariu ir rašau S. Žaidžiu domino ir mokausi | Irena Kazymirkienė
-10% su kodu: PATOGU
5,99 €
Kaina su kodu: 5,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 100
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorijos „Mokausi kalbėti“ knygos atitiks įvairiausius poreikius. Ieškote leidinio, kuris padės susikalbėti su vaiku, kuris nenori ar nemoka dėstyti argumentų ir tik reikalauja dėmesio? Siūlome atkreipti dėmesį į autorių Loretos Barzdonytės-Morkevičienės ir Eglės Gudelienės pagal psichologų rekomendacijas parengtas knygeles.

Pradinukui reikia pagalbos plečiant žodyną ir didinant šnekamosios bei rašytinės kalbos suvokimą? Visada verta internetu įsigyti tokio tipo leidinių, kaip „Lietuvių kalbos atmintinė pradinukui“. Jų tikslas atkreipti mokinukų dėmesį į žodžių įvairovę, įtvirtinti žinias apie žodžių sandarą ir darybą, piešiniais lavinti regimąją atmintį.

Mažyliui sunku ištarti konkrečius garsus, pavyzdžiui, š, ž ar dž? Galime pasiūlyti knygelių, kuriose profesionalūs mokomųjų leidinių autoriai, tokie kaip Aldona Andrianova bei Natalija Zinkevičienė, sistemingai žvelgia į problemą ir pateikia įvairių patarimų bei pratimų, kaip ugdyti tartį.

Pirkti online rasite ir lietuvių kalbos abėcėlę įtvirtinančių knygų. Jų paskirtis yra supažindinti vaikus su naujais žodžiais ir mūsų kalbos raidėmis, skatinti įvardinti daiktus, įsiklausyti į pirmąjį žodžio garsą bei įsiminti pirmąją raidę. Paveikslėliai ir interaktyvios užduotys lavina atmintį, dėmesį, foneminę klausą ir smulkiąją motoriką.

Ypač svarbu lavinti foneminį suvokimą, nes nepakankamai išlavėjęs jis sukelia sunkumų mokykloje, dėl to, kad vaikai turi kalbėjimo ir suvokimo problemų. Interneto knygyne rasite leidinių, kuriuose įdomiai pateikiama medžiaga, padedanti susidoroti su šiais iššūkiais. Knygose pateikiami paveikslėliai pagal dažniausiai painiojamų garsų grupes, aiškinamieji diktantai ir kitokios užduotys.

Tarp TOP skaitomiausių kategorijos „Mokausi kalbėti“ knygų dažnai patenka tos, kurias  parengė Violeta Katinienė, Jovita Ponomariovienė, Daina Šalnienė, Nijolė Bražienė, Loreta Angilovienė ir kiti autoriai.

Visos mokomosios knygelės naudingos, nes medžiaga jose pateikiama žaismingai, atitinka vaikų amžių ir poreikius. Spalvingos iliustracijos padeda įsiminti medžiagą, o mokymasis panašėja į žaidimą, todėl mažieji mokinukai noriai įsitraukia.

Įvardinkite vaikų problemą ir tikrai rasite tinkamų, populiarių ir naudingų knygų, kurios palengvins tėvams ir pedagogams kylančius iššūkius. Dalis leidinių pravers ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, po įvairių traumų turintiems sunkumų su kalba.

Kviečiame pasižvalgyti po interneto knygyno asortimentą. Čia rasite skaitinių vyrams ir moterims, suaugusiems skaitytojams ir jaunimui. Daug gerų leidinių kainuoja iš tiesų ne daug, o akcijų ir išpardavimų metu knygų įsigysite dar pigiau.