⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Daugelis suaugusiųjų tikrai neprisimena eilėraščių, kuriuos mintinai mokėsi vyresnėse mokyklos klasėse. Tačiau atmintyje išlikę tos eilės, kurias deklamavome vaikystėje ir net šiandien galėtume išberti eilėraštukus apie grybų karą, batus, kurie buvo du, ar degančius katės namus. Taigi, eilėraščiai 6-8 metų vaikams yra gana paprasti ir lengvai įsimenami. Jie dovanoja gerą nuotaiką bei ugdo atmintį. 

Rasta: 280
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Senelės pasaka | Salomėja Nėris
1,79 €
Turime sandėlyje
Zuikis puikis | Eduardas Mieželaitis
8,29 €
Turime sandėlyje
Baltas Vilkas | Kazys Binkis
2,99 €
Turime sandėlyje
Gražiausi eilėraščiai vaikams |
9,49 €
Turime sandėlyje
Jūratė ir Kastytis | Maironis
2,59 €
Turime sandėlyje
Kiškių sukilimas | Kazys Binkis
3,79 €
Turime sandėlyje
Mano dainelės |
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,19 €
Turime sandėlyje
Napalio žaislai | Kostas Kubilinskas
2,79 €
Turime sandėlyje
Bala nematė | Violeta Palčinskaitė
9,49 €
Turime sandėlyje
Karaliaus žentas | Martynas Vainilaitis
2,89 €
Pristatysime per 3-6 d. d.
Vilenkė ir Maja | Chanė Levin
  • Nauja knyga
4,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 280
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pirkti online kviečiame įvairių kategorijos „Eilėrašči 6-8 metų vaikams“ knygelių. Parduodame jau minėtą TOP klasiką, pavyzdžiui, Salomėjos Nėries pasaką „Eglė žalčių karalienė“ apie Žilviną įsimylėjusią merginą, taip pat Samuil Maršak knygą „Katės namai“, kuri moko taurumo ir
Kazio Binkio „Kiškių sukilimą“ apie draugystę. Janinos Degutytės, Kosto Kubilinsko, Violetos Palčinskaitės ir Justino Marcinkevičiaus eilės iš karto primins vaikystę ir patiks naujai jaunųjų skaitytojų kartai.

Žinoma, laikas bėga ir klasika tapusias eiles papildo nauji autoriai. Šiandien vienos skaitomiausių yra Birutės Lenktytės-Masiliauskienės knygelės. Taip pat populiari eiliuota Almos Karosaitės pasaka „Lapės paso paieška“, kurioje gudri laputė visaip apgaudinės kvailoką vilką.

Dailiai iliustruota Zitos Gaižauskaitės knyga „Kas miške gyvena?“ vers pasukti galvą. Kiekviename eilėraštuke, kuris supažindina su gamtos pasauliu, trūksta vieno žodžio. Vaikai jį turės patys atspėti.

Dauguma eiliuotų pasakų ir eilėraščių yra apie įvairių žvėrelių nuotykius. Pagrindiniai veikėjai – išdykėliai zuikiai, gudruolės lapės, lėtapėdžiai meškiukai, katinėliai ir vilkai. Herojai nuolat įsipainioja į keistas situacijas, kuriose atranda draugystę, pradeda vertinti šeimos ryšius, išmoksta drąsos ar perpranta svarbiausias vertybes. Kartu su jais viso to išmoks ir mažieji knygelių skaitytojai.

Kategorijos „Eilėraščiai 6-8 metų vaikams“ knygos patrauklios ne tik savo eiliuotais tekstais, bet ir vaizdiniu apipavidalinimu. Raidės dažniausiai didelės, patogios neįgudusiems skaitytojams, o piešinukai visada traukia akį ir sukelia norą vėl ir vėl vartyti knygeles.

Kokybiškai išleistų knygų kainos labai įvairios ir prasideda nuo kelių eurų. Tačiau, priminsime, kad eilėraščiai tampa klasika, nesensta ir džiugina net užaugus. Draugiškų kainų rekomenduojame ieškoti išpardavimų skiltyje, taip pat populiarias, įdomias ir naujas knygas kviečiame pirkti online akcijų metu.

Internetu parduodame eilėraščių ne tik vaikams bei jaunimui. Galime pasiūlyti geriausių poezijos rinktinių, kurios patiks visiems vyrams ir moterims, nepriklausomai nuo amžiaus. Labiau traukia kiti žanrai? Jokių problemų – interneto knygynas patogupirkti.lt užtikrina pasiūlą įvairiausiems skoniams. Pas mus išsirinksite puikias grožinės ir dalykinės literatūros knygas. Pats metas aprūpinti skaitiniais tiek vaikus, tiek save!