⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip uždirbti milijoną? Ko gero, ne vienas kėlė sau tokį klausimą ir numojo ranka – nerealu. Tačiau kategorijos „Finansų ir investavimo knygos“ leidinių autoriai tiki, kad tinkamas investavimas bei finansinis raštingumas gali užtikrinti materialinę gerovę. Kviečiame įdomių knygų įsigyti internetu ir pasinaudoti įvairių specialistų įžvalgomis.

Rasta: 137
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Finansai | Vilma Kazlauskienė
9,69 €
Turime sandėlyje
Duobėti lito keliai | Jonas Vizbaras
3,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 137
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ką siūlo knygos apie investavimą bei finansus? Pasižvalgykime. Tarp TOP skaitomiausių leidinių dažniausiai patenka praktiniai ir visiems suprantami tekstai. Jų autoriai Edwin Lefevre, John C. Bogle, Philip A. Fisher, Robert T. Kiyosaki ir kiti, pasakoja savo asmenines istorijas susijusias su investavimu.

Legendiniai investuotojai aprašo prekybos operacijas, kaip priimami įvairūs sprendimai, kaip vertinamos situacijos ir jų baigtis. Šių autorių knygose rasite perspėjimų apie investavimo mitus ir madas, plintančias indeksavimo gudrybes.

Štai Philip A. Fisher, investuoti pradėjęs 1931-ais metais, savo knyga „Paprastos akcijos ir nepaprasti pelnai ir kiti apmąstymai“ pelnė milžinišką investuotojų ir verslininkų pagarbą. Jis buvo laikomas įmonių vertinimo genijumi. Tad visada rekomenduojama atkreipti dėmesį į tokių meistrų išmintį. Skaitydami galite sužinoti, kaip jis vertindavo įmonių akcijas ir kaip rinkdavosi, kur investuoti.

Tarp investavimo ir finansų knygų atpažinsite gerai žinomus bestselerių autorius, pavyzdžiui, Robert T. Kiyosaki, išgarsėjęs populiariomis turtingo ir vargšo tėčio istorijomis, yra parašęs leidinių ir apie investavimą. Jis kalba apie tai, kaip sumažinti riziką, dėsto apie investavimo kategorijas, kontrolės mechanizmus bei pateikia patarimų, kaip savo idėjas paversti milijoniniu verslu.

Įvairių finansų vadovėlių bei knygų apie investavimą parašė ir lietuvių autoriai Raimonda Martinkutė-Kaulienė, Viktorija Stasytytė, Jurijus Clavas, Aurimas Levickas, Eimutis Valakevičius, Gediminas Smalenskas ir kiti. Šių specialistų parengti leidiniai pravers aukštųjų mokyklų studentams ir žmonėms norintiems iš pagrindų susipažinti su pagrindinėmis investavimo į finansų rinkas strategijomis bei metodais.

Vadovėliuose autoriai pateikia klasikinės finansų matematikos teorijos pagrindus, išsamiai analizuoja ateities ir išankstinių sandorių rinka, aptaria rizikos valdymą su ateities sandoriais, nuostolių rizikos matus. Dalis leidinių skirti konkrečiai sričiai, pavyzdžiui, investavimui į nekilnojamą turtą. Juk, kaip teigia autoriai, stogo virš galvos reikia vyrams, moterims, vaikams ir senukams, o nekilnojamas turtas nuvertėja mažiausiai.

Įsigykite naujų finansų ir investavimo knygų ir atraskite praktiškai panaudojamų apibendrinimų, strategijų ir patarimų. Įdomūs ir vertingi skaitiniai ne visada yra brangūs. Atvirkščiai – geromis kainomis vilioja akcijos ir išpardavimai. Čia siūlome knygų tiek suaugusiems, tiek jaunimui. Pirkti online visada verta!