-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Komiksai yra kiek netradicinė istorijų pasakojimo forma. Tiesa, užsienyje, ypač Japonijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, šis žanras itin populiarus. Tačiau Lietuvoje komiksai turi kiek mažiau gerbėjų.

Rasta: 42
  1. 1
  2. 2

24 valandos akmens amžiuje | Lan Cook
  • Nauja knyga
10,59 €
Turime sandėlyje
Sibiro haiku | Jurga Vilė, Lina Itagaki
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
18,99 €
Turime sandėlyje
Riteriai |
14,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 42
  1. 1
  2. 2

Rekomenduojami komiksai vaikams labai įvairūs. Jei mažiau žanrą pažįstantiems suaugusiems vyrams ir moterims jie asocijuojasi tik su superherojais, tai iš tiesų toks knygų formatas gali papasakoti ir realias, skausmingas istorijas. Pavyzdžiui, rekomenduojame atkreipti dėmesį į autorių Jurgos Vilės ir Linos Itagaki kūrinį „Sibiro haiku“. Ši populiari knyga pasakoja Jurgos Vilės tėvo tremties istoriją. Ji sukurta vaikams, sekama vaiko lūpomis. Nepaprastos iliustracijos įtraukia mažuosius skaitytojus, o turinys skatina diskutuoti rimtomis temomis.

Žinoma internetu įsigyti kviečiame ir linksmesnių istorijų. Pavyzdžiui, TOP skaitomiausias komiksas yra „Angry Birds. Komiksai. Vieno lizdo paukščiai“. Suaugusiems patinka šaudyti piktuosius paukščius telefone, o 6-8 metų vaikams bus smagu skaityti grafinę istoriją apie tikrai patrakusius draugus.

Populiarių vaikiškų komiksų viršūnėje karaliauja prancūzų dvasininko Jean-Francois Kieffer knygų serija „Vilkiaus nuotykiai“. Vaikams dovanojamos ne tik smagios istorijos, bet diegiamos ir krikščioniškosios vertybės. To iš komiksų nesitikėjote, ar ne?

Lietuvių autorius Justinas Žilinskas bei dailininkas Povilas Vincentas Jankūnas sukūrė knygą „Atgal į Vilnių! Grafinis miesto metraštis“. Tai nuotykių kupina kelionė laiku po Lietuvos sostinę. Po Vilnių pasivaikščioti kviečia ir seserys Monika Vaicenavičienė bei Agnė Ulytė su komiksu „Gatvių susitikimai. O kas, jei Vilniaus gatvės šnekėtųsi?“.

Į save panašių veikėjų ieškantiems vaikams patinka autorių Jaume Copons ir Liliana Fortuny serija „Agus ir monstriukai“. Agus yra paprastas berniukas, kuris nemėgsta tvarkytis ar daryti namų darbus, tačiau susipažinus su monstriukais jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom. Agus net klasikinę literatūrą pradeda skaityti! Oho!

Rekomenduojame dar vieną komiksų autorių – Simon Tofield. Tikime, kad jis pažįstamas ir suaugusiems ir jaunimui. Juk tai nuotaikingų filmukų apie Saimono katiną kūrėjas. Taip taip, turime ir porą jo pieštų knygų, kurias vartydama iš katinuko nuotykių juoksis visa šeima.

Komiksų knygos apima įvairias temas. Jos būna ir rimtos, ir linksmos, tačiau visos įdomios bei gražiai iliustruotos. Naujos knygos laukia skaitytojų – laikas papildyti lentynas geriausiais leidiniais. Ar žvilgtelėjote į išpardavimų skiltį bei dienos akcijas? Daugybė leidinių visai šeimai kainuoja pigiau. Interneto knygyne siūlome pirkti online knygų įvairiausiems skoniams bei populiarinti dėmesio vertus kūrinius, tame tarpe komiksus, romanus, dalykines knygas, receptų ir asmeninio tobulėjimo ir kitus leidinius. Tik rinkitės!