⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiekvieną ankstyvą rudenį Lietuvos miškus užplūsta gerai nusiteikę grybautojai. Jie mėgaujasi laisvalaikiu gamtoje ir gurmaniškomis jos siūlomomis gėrybėmis. Tačiau miškuose gausu ne tik valgomų, bet ir nuodingų grybų. Ar gerai juos pažįstate? Pasitikrinti ir išplėsti savo žinias padės leidiniai iš kategorijos „Knygos apie grybus“.

Rasta: 13

Grybai Lietuvos miškuose |
4,29 €
Turime sandėlyje
Lietuvos grybai | Valdas Sasnauskas
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,99 €
Turime sandėlyje
Grybai (dalijamoji medžiaga, A4) |
0,99 €
Turime sandėlyje
Grybai ant stalo | Daiva Dmuchovska
4,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 13

Užsukę į šią skiltį būtinai atkreipkite dėmesį į Valdo Sasnausko knygą „Lietuvos grybai“. Šis išsamus grybautojo žinynas sulaukė jau ne vieno leidimo ir tikėtina, ateityje bus ne kartą perleistas. Žinomas biologas kviečia pažinti visas mūsų šalyje augančias grybų rūšis, o taip pat atrasti ir vertingų receptų. Rekomenduojama tiek vyrams, tiek moterims!

Tarp skaitytojų ypač populiarūs ir tarp TOP skaitomiausių leidinių dažnai patenka ir kišeniniai atlasai. Patogu, ar ne? Nedidelio formato knygelę galite įsimesti į kuprinę ar kišenę, o miške visada pasitikrinti ar tik neketinate krepšelio papildyti nevertingais šungrybiais ar net mirtinai nuodingais grybais.

Grybai – labai įdomus gyvas organizmas. Jie nepriskiriami nei augalams, nei gyvūnams ir mūsų planetoje gyvuoja milijonus metų. Nors ir galima pamanyti, kad mokslininkai jau ištyrinėjo viską, kas įmanoma, tačiau kiekvienais metais vis dar atrandami tūkstančiai nežinomų grybų rūšių. Teigiama, kad Žemėje gali egzistuoti virš milijono skirtingų grybų. Visų jų žinoti neįmanoma, o ir nereikia, tačiau populiariausius tikrai galite atpažinti, juk visos siūlomos knygos tam ir skirtos.

Knygos apie grybus gausiai iliustruotos, visi grybai detaliai aprašyti. Autoriai kalba ne tik apie jų išvaizdą, bet ir apie maistines savybes, paplitimo vietas ar net tai, kaip jie vadinami skirtingomis tarmėmis. Geri ir įdomūs žinynai privalo atsidurti gamtos mylėtojų, grybautojų ir net namų šeimininkių rankose. Ypač svarbu paveikslėlius rodyti vaikams, nes gamtos gėrybės žadina smalsumą ir meilę aplinkai.

Kviečiame internetu įsigyti knygų, kurias parengė Ernestas Kutorga, Pelle Jansen, Valdas Sasnauskas, Vincentas Urbonas, Aušra Treigienė ir kiti autoriai. Jūsų laukia tūkstančiai spalvotų nuotraukų, šimtai išsamių aprašymų, daugybė vertingų patarimų, gardžiausių receptų ir patikimų konservavimo metodų.

Knygos apie grybus sudomins ne tik grybautojus mėgėjus, bet ir gamtosaugininkus, mokslininkus besidominčius mikologija, biologijos, geografijos disciplinų mokytojus, būrelių vadovus ir kitus gamtai neabejingus žmones.

Knygas siūlome pirkti online. Greita, paprasta, be to čia visada rasite ir naudingų leidinių iš giminingų kategorijų, pavyzdžiui, skaitinių apie gamtą, augalus, paukščius ar kitus gyvūnus. Draugiškų kainų ieškokite tarp akcijų ir išpardavimų. Čia visada gausu knygų tiek suaugusiems, tiek jaunimui.