Interneto knygynas Patogupirkti.lt gali pasiūlyti poezijos visiems: už širdies griebiančių eilių suaugusiems vyrams ir moterims; įsimenamų eilėraštukų vaikams, kurie bus skanduojami net ir užaugus; į mokyklinę programą įtrauktų kūrinių jaunimui. 

Rasta: 18

Bruknelė | Martynas Vainilaitis
-10% su kodu: PATOGU
20,99 €
Kaina su kodu: 18,89 €
Turime sandėlyje
Kokios avys skraido / What sheep fly? | Valdas Aušra
-10% su kodu: PATOGU
16,15 €
Kaina su kodu: 14,53 €
Turime sandėlyje
Tėčio knyga | Volodymyr Vakulenko-K
-10% su kodu: PATOGU
12,92 €
Kaina su kodu: 11,63 €
Turime sandėlyje
Gediminas’ dream. The legend of Vilnius | Marija Meilė Kudarauskaitė
-10% su kodu: PATOGU
12,49 €
Kaina su kodu: 11,24 €
Turime sandėlyje
Kuosos Kro namai ir atvirkščiai | Vladas Braziūnas
-25% su kodu: PATOGU
9,79 €
Kaina su kodu: 7,34 €
Turime sandėlyje
Kaip lelijos žydėjimas | Paulina Žemgulytė
-10% su kodu: PATOGU
6,97 €
Kaina su kodu: 6,28 €
Turime sandėlyje
Gedimino sapnas. Sakmė apie Vilniaus miestą | Marija Meilė Kudarauskaitė
-10% su kodu: PATOGU
12,49 €
Kaina su kodu: 11,24 €
Turime sandėlyje
Bala nematė | Violeta Palčinskaitė
-25% su kodu: PATOGU
4,49 €
Kaina su kodu: 3,37 €
Turime sandėlyje
Purpurinis Samanius | Giedrė Norkūnė, Marija Smirnovaitė
-10% su kodu: PATOGU
13,69 €
Kaina su kodu: 12,32 €
Turime sandėlyje
Rozalijus sugrįžo (knyga su defektais) | Jonas Mačiukevičius
-10% su kodu: PATOGU
1,69 €
Kaina su kodu: 1,52 €
Turime sandėlyje
Rasta: 18

Poezijos knygas pirkti online patogu, nes jas suskirstėme į kategorijas pagal amžiaus grupes. Eilėraščių knygos 9-12 metų vaikams – viena jų. Žinoma, norime priminti, kad poezija yra nepavaldi laikui, todėl kategorijos yra tik gairės, kurios palengvina pasirinkimą, tačiau pritrūkus knygų rekomenduojame pasižvalgyti ir po kitų amžiaus grupių leidinius.

Eilėraščių knygos 9-12 metų vaikams parinktos taip, kad nė vienas jaunuolis nedrįs sakyti, kad poezija yra nuobodi. Rekomenduojame internetu įsigyti TOP skaitomą šios kategorijos knygą – „Baisiai gražūs eilėraščiai“. Poetės Daivos Čepauskaitės eiles išleido leidykla „Žalias kalnas“.

Daiva Čepkauskaitė savitai mato pasaulį ir jį perteikia smagiomis ir baisiai gražiomis eilėmis. Skaitytojai patys pajus ropojančios skruzdėlės kutenimą, bandys iš rankovės išpurtyti vėją ar klaidžios spalvotoje miego karalystėje. Eilėraščių skaitytojai pasitiks ir savo baimes – tamsą ar palovio baubą, tačiau išsigandę ramybės ieškos virtuvės operoje. Fantastiniai, unikalūs, įdomūs ir baisiai gražūs – tokie eilėraščiai surinkti šioje nuostabiai iliustruotoje, jaukioje knygoje.

Kita populiari kategorijos „Eilėraščiai 9-12 metų vaikams“ knyga priklauso vienai žymiausių mūsų šalies poečių. Tai leidyklos „Alma Littera“ išleista Salomėjos Nėries eiliuota pasaka „Eglė žalčių karalienė“. „Eglė žalčių karalienė“ – vaikų literatūros ekspertų sudarytame Reikšmingiausių lietuvių autorių knygų vaikams šimtuke užėmė pirmą vietą. Tai nemaria klasika tapęs kūrinys. Knygą iliustravo Reda Tominga, kuri įnešė modernumo, bet tuo pačiu išlaikė lietuvių liaudies pasakojimo dvasią.

Be abejo, jauniesiems skaitytojams patiks ir Atėnės Goštautaitės poezijos knyga „Spalvotais vaikystės takais“. Ją išleido leidykla „Vitae litera“. Atėnė Goštautaitė pati dar yra mokinukė, todėl jos eilėraščiai, kurti nuo trejų metukų, bus dar artimesni jos bendraamžiams. Jaunosios poetės eilės trykšta vaikišku džiaugsmu, tyrumu, nuoširdumu ir gera nuotaika. Beje, pati Atėnė Goštautaitė šią knygą iliustravo savo darytomis nuotraukomis.

Poezija nepavaldi laikui, šios eilėraščių knygos niekada nesensta, visada išlieka aktualios. Kitose kategorijose rasite leidinių skirtų jaunesniems vaikams, taip pat ir suaugusiems. Geriausi Lietuvos ir pasaulio poetai rašo apie nemarią meilę, vertybes, ilgesį, džiaugsmą ar pyktį. Poezijos rinktines kviečiame įsigyti internetu. Ir patogu, ir greita, ir kainos geresnės. Norite pirkti dar pigiau? Patikrinkite akcijas bei išpardavimus. Beveik esame tikri, kad lengvai išsirinksite naujų ir populiarių eilėraščių rinkinių.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Eilėraščių knygos 9-12 metų vaikams?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Eilėraščių knygos 9-12 metų vaikams?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Eilėraščių knygos 9-12 metų vaikams?