⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų kategorija „Etnografija. Tautosaka. Mitologija“ yra nepaprastai svarbi visiems, kurie nori pažinti mūsų ir kitų šalių tautų kultūrinį ir dvasinį paveldą, tradicijas bei papročius. Pažindami protėvių gyvenimą bei tikėjimą, geriau suprasime ir šiuolaikines visuomenes bei savo, kaip tautos dalies, tapatybę.

Rasta: 368
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lietuvių kalendorinės šventės |
  • Nauja knyga
8,99 €
Turime sandėlyje
Latvių mitologija | Pėteris Šmitas
5,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 368
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Užsukę į interneto knygyno kategoriją „Etnografija. Tautosaka. Mitologija“ galėsite įsigyti internetu įdomių knygų apie senuosius darbo ir kalendorinius papročius, žmogaus likimo ir mirties sampratą, lietuvių šventes, tradicinius audinių raštus, senovinius žaidimus ir pramogas. Mes galime pasiūlyti mįslių, dainų, tarmių, mitų ir pasakų rinktinių.

Šių knygų rašytojai nagrinėja pagonybės istoriją, milžinų ir raganų vietą pasakose, margučių raštus, senovinius tvorų raižinius, lietuviškus velniavardžius, runų pranašystes ir kitas temas. Knygos skirtos ne tik mūsų šalies praeičiai. Siūlome ir latvių, germanų, korėjiečių bei kitų tautų mitų rinktinių.

Labai įdomu, kad populiariausias tarp skaitytojų leidinys yra apie kenkimo magiją – Rita Balkutė „Galia užburti (kenkimo magija 1982-2012 metų įrašuose)“. Ypač mėgstama ir autorės Pranės Dundulienės knyga „Senieji lietuvių šeimos papročiai“. Tarp TOP skaitomiausių ir žymaus religijotyrininko, etnologo Gintaras Beresnevičius kūrinys „Lietuvių religija ir mitologija“, kurią iliustravo grafikas Šarūnas Leonavičius.

Populiariausi ir skaitytojų pamilti etnologijos, tautosakos ir mitologijos knygų autoriai bei sudarytojai yra religijotyrininkas Gintaras Beresnevičius, tautodailininkė Dalia Bazarienė, liaudies medicinos tyrinėtoja Rita Balkutė, etnologijos mokslo šakos pradininkė šalyje, lietuvių kalbos ir kultūros paveldo puoselėtoja Pranė Dundulienė, dailininkė Jūratė Liekaitė, žiniuonė ir žolininkė Dalia Treigienė, bibliografas Vytautas Steponaitis, tautosakos specialistė dr. Aelita Kensminienė

Dauguma žino, o keliaujantys, greičiausiai, ir patyrė, kad skirtingose Lietuvos vietose žmonės kalba įvairiomis tarmėmis. Jei norite daugiau pasigilinti į šią sritį, mes rekomenduojame žvilgtelėti į skiltį „Lietuvių kalbos tarmės ir šnektos“.

Čia siūlomos knygos padės perprasti skirtumus bei niuansus ne tik tarp skirtingų, bet ir tarp panašių, pavyzdžiui, pietų ir šiaurės aukštaičių tarmių. Mūsų siūlomi geriausi tarmių žodynai, analizių rinktinės, chrestomatijos, tekstai, kartu su kompaktiniais diskais, ir kiti leidiniai pravers mokiniams, studentams, jaunimui ir visiems suaugusiems skaitytojams, besidomintiems mūsų unikalia kalba.

Kategorijos „Etnografija. Tautosaka. Mitologija“ knygos naudingos kiekvienam – tiek moterims, tiek vyrams, nes gilina mūsų suvokimą apie visą tautą. Skirtingai nei istorinės knygos, tautosaka, etnografija ir mitologija priartina prie paprastų žmonių kasdienybės ir tikėjimo.

Mūsų knygyne visada rasite naujas, populiarias ir rekomenduojamas knygas, kurias pirkti online greita ir paprasta. Taip pat kviečiame pasižvalgyti po nuolat skelbiamas akcijas ir išpardavimus ir išsirinkti leidinius tikrai patrauklia kaina.