⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Užsienių kalbų mokėjimas atveria daug durų, o kuo ankstyvesniame amžiuje pradedame mokytis, tuo lengviau įsisaviname informaciją. Kategorijoje „Kalbų mokymo priemonės vaikams“ rasite knygų ir kitų produktų, kurių dėka vaikai be jokio vargo išmoks užsienio kalbų pagrindų.

Rasta: 82
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rasta: 82
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mokymosi būdai gali būti įvairūs, tačiau tada, kai kalbame apie vaikus, dažniausiai pasiteisina ryškiaspalvės, patrauklios priemonės ir pamokos, kurios primena žaidimus. Šioje kategorijoje surinkti produktai, skirti mokymąsi paversti įdomiu ir žaismingu. Tai dvikalbės knygos, taip pat vaikiškos knygos anglų kalba, spalvinimo žodynėliai ir kita literatūra.

Pradedantiesiems mokinukams rekomenduojame seriją „Pramogauk ir mokykis anglų kalbos“. Siūlome internetu įsigyti net kelių rūšių mažųjų žodynėlius, kurie padės išmokti žodžių, susijusių su džiunglėmis, ūkiu, miestais ir kitomis įdomybėmis. Žaismingi paveikslėliai ir daugkartinio naudojimo lipdukai padės vaikams greitai įsiminti angliškus žodžius.

Turime ir knygučių su garsais, kurios kviečia išmokti angliškos abėcėlės. Atlikdami užduotis mažyliai tobulins garsų suvokimo ir rašymo įgūdžius, išmoks teisingai tarti raides ir žaisdami greitai išmoks abėcėlę. Interaktyvi veikla padeda įtvirtinti pamokas.

Knygos vaikams anglų kalba net ir suaugusiems žmonėms padės pasikartoti primirštas žinias, taip pat siūlome atkreipti dėmesį į įdomius žaidimus. Mokomasis žaidimas „Anglų kalba linksmai“ suteiks daug gerų emocijų, azarto, o tuo pačiu ir lavins įgūdžius. Naudinga ir smagu!

Ar jūsų vaikai mėgsta spalvinti? Jiems patiks „Spalvinimo žodynėlis. Anglų-lietuviu-lenkų-rusų kalbomis“, kuriame mokymasis apjungtas su mėgiama veikla. Nuotaikingi paveikslėliai paskatins domėjimąsi įvairiomis kalbomis.

Šiek tiek pramokusiems skaityti vaikams rekomenduojame dvikalbes knygas. Jose rasite įvairias pasakas ir istorijas, kurios užrašytos abejomis kalbomis. Tokių knygų paruošė autoriai Ilja Bereznickas, Kęstutis Česnaitis, Rasa Bačiulienė, Sigita Kubilienė, Oleg Čaklun, Antuanas de Sent Egziuperi, Justina G. Brazdžionis ir kiti.

Kiekviena tokia knyga pasižymi ne tik įdomiomis istorijomis, bet ir patraukliomis iliustracijomis, kurios papildo tekstus ir padeda geriau įsiminti perskaitytus žodžius. Pirkti online rasite ne tik negirdėtų dvikalbių istorijų, bet ir tokios klasikos kaip „Mažasis princas“.

Kategorijos „Kalbų mokymo priemonės vaikams“ produktai leidžia išplėsti ugdymo galimybes. Rinkitės iš plačios knygų ir kitų priemonių pasiūlos. Naudinga ir įvairi literatūra tiks tiek vaikams nuo trejų metų, tiek paaugliams. Naujų leidinių įsigykite už itin patrauklias kainas, nes norėdami pasiūlyti knygų pigiau mes dažnai rengiame įvairius išpardavimus bei akcijas. Jų metu TOP skaitomiausios, naujos, geros knygos pasižymi iš tiesų draugiška kaina.