-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė – unikalus, lietuviškas, populiarius personažas. Tai maža išdykusi mergaitė, kurią sukūrė vaikiškų knygų dailininkė ir rašytoja Lina Žutautė. Knygos apie Kakę Makę iš proto veda visus mažylius ir ypač populiarios 3-5 metų amžiaus grupėje. Negirdėjote? Netikim! Tačiau, jei dar nesusipažinote su Kake Make, kviečiame pirkti online vaikų jau pamėgtas, TOP skaitomas knygeles, arba įsigyti naujas istorijas apie išdykėlę. 

Rasta: 107
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kakė Makė. Abėcėlė |
  • Nemokamas knygos pristatymas
19,69 €
Turime sandėlyje
Kakė Makė. Telefonas |
10,19 €
Turime sandėlyje
Kakė Makė groja dūdele |
11,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 107
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Populiariausias Lietuvoje vaikų personažas gimė tuomet, kai Linos Žutautės sūnui sukako treji. Berniukas vis prašė mamos papasakoti jam linksmą istoriją ir Lina sugalvojo nepaprastą nenuoramą Kakę Makę.

Vaikai žaibiškai pamilo išdykėlę, nes su ja labai lengva susitapatinti. Juk ji lygiai taip pat nemėgsta tvarkytis, visur mėto žaislus, atsikalbinėja, kai reikia valytis dantis ir nuolat sugalvoja neįtikėtinų nuotykių bei susiranda keistų draugų.

Tėvams šios knygos irgi patinka, nes tai gera priemonė, kuri padeda bendrauti su mažyliais jiems artima kalba. Pasitelkę tinginukės Kakės Makės patirtį, tėveliai lengviau įkalba valyti dantis, praustis, laiku eiti miegoti ar tvarkytis.

Rašytoja Lina Žutautė sukūrė daugiau nei trisdešimt knygų apie Kakę Makę. Jas išleido leidykla „Alma Littera“. Šis personažas išlipo iš knygų ir persikėlė į vaikų spektaklius, žaidimus, ant drabužių, lipdukų, maisto produktų pakuočių. Yra vaikų, kurie nemėgsta skaityti, tačiau kitur jau matytos ir lengvai atpažįstamos Kakės Makės dėka jie atranda ir gerų knygelių grožį.

Knygos apie Kakę Makę yra įvairios. Internetu pirkti siūlome smagiai iliustruotas istorijų knygeles, pvz., „Kakė Makė ir Supertėčio diena“, „Kakė Makė ir dantukų fėjos puota“, „Kakė Makė ir svajonių gimtadienis“ bei kitas.

Taip pat rekomenduojame seriją „Kakės Makės atradimai“. Vartydami serijos knygeles vaikai susipažins su kūno dalimis, higiena, praleidę dieną kartu su mylima veikėja, perpras laiką ir dienos režimo ciklus.

Nenuorama mergaitė padės pasiruošti ir mokyklai. Serijos „Kakė Makė ruošiasi į mokyklą“ knygelėse (1 dalis ir 2 dalis) pateiktos užduotys supažindins būsimus pirmokus su raidėmis, skaičiais, geometrinėmis figūromis, padės lavinti rankos judesius, skatins smalsumą bei norą pažinti pasaulį. Šios užduočių knygos apie Kakę Makę parengtos atsižvelgiant į priešmokyklinio ugdymo programą.

Populiarios yra ir Kakės Makės enciklopedijos. Pvz., leidinys apie Lietuvą kviečia apie mūsų šalį sužinoti daugiau. Smalsuolė Kakė Makė bandys išsiaiškinti iš kur kilo Lietuvos pavadinimas, kiek ežerų išsibarstę po šalį, kas yra etnografiniai regionai ir kitas įdomybes. Enciklopedijoje apie gyvūnus vaikai seks smalsiosios draugės pėdomis ir sužinos daug netikėtų, įdomių faktų apie mus supantį gyvūnijos pasaulį.

Kakės Makės knygos patinka visiems – berniukams ir mergaitėms, suaugusiems vyrams ir moterims, net paaugliams. Sekite akcijas bei išpardavimus ir įsigykite linksmosios nenuoramos nuotykius itin palankia kaina