-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Maži vaikai noriai varto knygeles, skaito jas kartu su suaugusiais ar savarankiškai mėgaujasi iliustracijomis. Visgi, visi puikiai žinome, kad mažyliai dar ne visada moka saugoti naujas knygas. Išmoks ateityje, tačiau kol kas įdomių ir populiarių knygų vaikams leidėjai pasistengė sukurti ilgaamžius, mažoms rankutėms atsparius leidinius, storais, blizgiais, sunkiai suglamžomais, bet lengvai nusivalančiais puslapiais. Šias 3-5 metų amžiaus vaikams skirtas knygas rasite kategorijoje „Kartoninės knygutės“.

Rasta: 193
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Katės. Paglostyk mane |
1,39 €
Turime sandėlyje
Pingvino puodukas |
7,49 €
Turime sandėlyje
Emocijos. Pajudink ir pažadink |
10,59 €
Turime sandėlyje
Kur tas Micius? | Pierre Delye
7,39 €
Turime sandėlyje
Pelytė Cyplytė. Pakratyk mane |
7,99 €
Turime sandėlyje
Man 2 metai. Mokausi žodžius |
2,79 €
Turime sandėlyje
Mano dainelės |
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,19 €
Turime sandėlyje
Trys paršiukai. Dėlionių knyga |
4,99 €
Turime sandėlyje
Dėlionių knyga. Bembis |
4,99 €
Turime sandėlyje
Ko bijojo varliukas |
4,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 193
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kartoninės knygutės labai įvairios, tačiau jas vienija itin stori puslapiai ir ryškios, vaikų akims patrauklios, iliustracijos. Na, o temos apima tiek smagias trumpas pasakėles, tiek įvairias pamokėles, užduotis ir nuotaikingus pasakojimus apie miško ar ūkio gyvūnus, transporto priemones, fantastines būtybes bei jausmus.

Rekomenduojame knygeles pirkti online – čia labai paprasta surasti leidinius įvairaus amžiaus vaikams bei išrinkti geriausią istoriją savo mažyliui.

Spalvingos ir gausios iliustracijų kartoninės knygutės 3-5 metų vaikams ugdo jų smalsumą, skatina norą sužinoti įvairių faktų apie supantį pasaulį, padeda išmokti skaičius, spalvas ar metų laikus, taip pat lavina žodyną ir sklandžią mažylių kalbą. Mėgdžiodami knygų herojų elgesį vaikai daug noriau atliks ir kasdieninius ritualus, pavyzdžiui, valgys pusryčius ar valysis dantis.

Šių knygų veikėjai – pelytės, kiškučiai, mašinytės, karvytės, šuniukai ir kiti mieli personažai, kuriuos vaikai greitai pamilsta tarsi tikrus draugus.

Kartoninės knygos puikiai tinka namuose, o taip pat darželiuose bei kitose ugdymo grupėse, nes ilgai nenusidėvi ir kai pirmieji savininkai užauga – lieka kitiems vaikams.

Dalis tokių kartoninių knygelių yra interaktyvios ir, pavyzdžiui, skleidžia garsus, turi slankias detales, jas galima išardyti kaip dėlionę ar sulankstyti į armonikėlę.

TOP skaitomas knygas sudarė įvairūs autorių kolektyvai. Taip pat populiarių knygų sąraše pamatysime užsienio ir lietuvių vaikų rašytojų bei dailininkų vardus, tokius kaip Stephen Biesty, Anne Suess, Inga Dagilė, Algimantas Stankevičius, Korky Paul, Kristina Rinkevičiūtė, Monika Šlančauskaitė, Maurice Pledger ir kiti.

Kartoninių knygelių leidybos profesionalai, turintys ilgametę patirtį šioje srityje, yra leidyklos „Presvika“, „Vaiga“, „Egmont Lietuva“, bei „Trys nykštukai“. Patvarių leidinių kainos neišgąsdins – daug knygelių kainuoja vos kelis eurus. Smagi žinia, kad dažnai skelbiame akcijas bei išpardavimus, kuomet tėvelių piniginės džiaugiasi dar labiau.

Įsigykite internetu knygų ne tik mažiausiems skaitytojams. Pasižvalgę po kitas interneto knygyno kategorijas tikrai aptiksite gerų ir vertingų kūrinių paaugliams bei visiems suaugusiems vyrams ir moterims. Mes stengiamės pasiūlyti leidinių bet kokio skonio žmonėms.