Depresija – XXI amžiaus rykštė, kamuojanti vis daugiau įvairaus amžiaus ir lyties žmonių. Kaip šią ligą atpažinti, įveikti ar gyventi šalia sergančių žmonių? Tokias temas nagrinėja knygos apie depresiją, kurias parengė vieni geriausių savo srities ekspertų. Siūlome skaitinius įsigyti internetu ir sužinoti daugiau. 

Rasta: 23

Tikrai nutiks kas nors nuostabaus | Gianluca Gotto
  • TOP
    42
    TOP 42
-10% su kodu: PATOGU
20,49 €
Kaina su kodu: 18,44 €
Turime sandėlyje
101 būdas suvaldyti nerimą ir depresiją. Pratimai, padedantys nusiraminti ir atsikratyti baimių, fobijų, panikos priepuolių, išgąsčio bei vangumo | Tanya J. Peterson
-10% su kodu: PATOGU
9,99 €
Kaina su kodu: 8,99 €
Turime sandėlyje
Paauglių depresija. Kaip ją atpažinti, suprasti ir įveikti | Artur Kołakowski, Klaudia Siwek, Konrad Ambroziak
-10% su kodu: PATOGU
19,30 €
Kaina su kodu: 17,37 €
Turime sandėlyje
Išgydyk savo mintis. Pasiekti pilnatvę jums padės vaistai, pozityvūs teiginiai ir intuicija | Louise Hay, Mona Lisa Schulz
-10% su kodu: PATOGU
19,99 €
Kaina su kodu: 17,99 €
Turime sandėlyje
Puikios savijautos vadovas. Naujas ir modernus depresijos ir nerimo gydymo būdas | David D. Burns
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
37,60 €
Kaina su kodu: 33,84 €
Turime sandėlyje
Nepažįstamasis ant tilto (knyga su defektais) | Britt Pfluger, Jonny Benjamin
-10% su kodu: PATOGU
3,99 €
Kaina su kodu: 3,59 €
Turime sandėlyje
Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias | Nick Donnelly
-10% su kodu: PATOGU
3,75 €
Kaina su kodu: 3,38 €
Turime sandėlyje
Vidinės ramybės keliu | Kathryn J. Hermes, FSP
-10% su kodu: PATOGU
4,69 €
Kaina su kodu: 4,22 €
Turime sandėlyje
Depresijos (klinika, chronobiologija, gydymas) | Sergejus Andruškevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
47,15 €
Kaina su kodu: 42,44 €
Turime sandėlyje
Nutrūkę ryšiai. Tikrosios depresijos priežastys ir netikėtos išeitys | Johann Hari
-10% su kodu: PATOGU
14,26 €
Kaina su kodu: 12,84 €
Turime sandėlyje
Pats atsisveikinu su depresija | Jeronimas Laucius
-10% su kodu: PATOGU
2,49 €
Kaina su kodu: 2,24 €
Turime sandėlyje
Depresija ir kūnas. Veiksmų planas | Alexander Lowen
-50% su kodu: PATOGU
4,93 €
Kaina su kodu: 2,47 €
Turime sandėlyje
Nemiga, stresas, depresija | Sud. Aušra Žvirblienė
-10% su kodu: PATOGU
2,27 €
Kaina su kodu: 2,04 €
Turime sandėlyje
Depresija. Pakelti akis iš sunkiai įveikiamos tamsos | Edward T. Welch
-10% su kodu: PATOGU
20,35 €
Kaina su kodu: 18,31 €
Turime sandėlyje
Rasta: 23

Kalbėti apie depresiją be galo svarbu, nes tai viena populiariausių psichologinių ligų, kurios išvengti nepavyksta nei vyrams, nei moterims. Psichologines problemas lemia šiuolaikinis gyvenimo tempas, įvairios vaikystėje patirtos traumos, toksiški santykiai, gyvenimo pilnatvės trūkumas ir kitos priežastys, apie kurias daug informacijos rasite knygose apie depresiją.

Šiuose leidiniuose rašoma apie tai, kaip suvaldyti nerimą, atsikratyti baimių, fobijų, panikos priepuolių ar apatijos. Autoriai siūlo konkrečių veiksmų planą, kaip įveikti depresiją ar padėti šia liga sergančiam artimajam.

Pirkti online kviečiame labai įvairias knygas apie depresiją. Kiekvienas ras sau aktualiausią. Turime tokių, kuriose savo patirtimi dalijasi žmonės, susidūrę su liga ir radę būdų iš jos išsikapstyti. Tai autorių Jeronimo Lauciaus, Ketrin Džeims Herms, Karolio Petrylos, Mariaus Repšio ir kt. knygos.

Tarp leidinių rasite ir patarimų, kaip natūraliomis priemonėmis stiprinti nervų sistemą. Tiesa, įsibėgėjus ligai visada rekomenduojama pasitarti su profesionaliais medikais ir neužsiimti savigyda.

Tarp vienų TOP skaitomiausių leidinių patenka tie, kuriuose autoriai siūlo praktinių patarimų, padedančių surasti kelią į gyvenimą be nerimo, šiais laikais kankinančio kone kiekvieną. Tarp rekomenduojamų autorių – Tanya J. Peterson, parengusi daugybę patarimų bei technikų, kurias siūlo specialistai, tyrinėjantys nerimo sutrikimus. Panašias temas savo tekstuose nagrinėja ir Jesse H., Basco, Monica Ramirez, Meilė Jančorienė, Aaron Kheriaty, Fr. John Cihak ir kiti.

Įdomūs ir leidiniai, kurie analizuoja kultūrines ir psichologines priežastis, lemiančias depresiją ir nerimą. Tiems, kas domisi tokiomis temomis, verta skaityti psichiatro Alexander Lowen knygas.

Visos knygos apie depresija pateikia įdomių įžvalgų, padeda atrasti ryšį su savimi, siūlo naudingų terapijų, praktinių patarimų, naujausių tyrimų. Nors apie psichologines ligas kalbėti garsiai nedrąsu, tačiau žinios suteikia pasitikėjimo, padeda atpažinti požymius ir pasirinkti teisingą gijimo kelią.

Šiandien depresija serga vis daugiau žmonių. Ji pasireiškia ne tik suaugusiems, bet ir didelę įtampą bei spaudimą patiriančiam jaunimui. Nerimo sutrikimai diagnozuojami net vaikams, tad siūlome nelaukti, įsigyti vertingų, įdomių ir naujų žinių suteikiančių knygų. Priminsime, kad knygyne dažnai vyksta įvairūs išpardavimai bei akcijos, kurių metų dalykinės knygos kainuoja pigiau.

Klausimai apie kategorijos prekes