-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kategorijos „Vadybos knygos“ leidiniai skirti įvairaus lygio specialistams ir studentams, ieškantiems naudingų žinių administravimo, vadybos, valdymo, vadovavimo, lyderystės srityje. Rekomenduojame knygas pirkti internetu, nes čia rasite ir daugiau įvairių verslo skaitinių.

Rasta: 325
  1. 1
  2. 2
  3. 3

80/20 revoliucija | Richard Koch
4,19 €
Turime sandėlyje
Rasta: 325
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygos apie vadybą, žmogiškųjų išteklių valdymą labai įvairios, todėl naudingų dalykų jose ras tiek studentai, kurie dar tik susipažįsta su valdymo procesų sampratomis, tiek jau daug metų šioje srityje dirbantys profesionalai, kurie nori praplėsti savo suvokimo ribas ir darbo rutiną įsileisti naujų vėjų.

Vadybininko profesija itin plati ir apima dokumentų tvarkybą, darbo organizavimą, kuris skiriasi priklausomai nuo komandos ar įmonės dydžio. Vadybininkams tenka dirbti labai skirtingose srityse, kurių kiekviena turi savų niuansų. Labai dažnai vadybininkas ir vadovas yra tas pats žmogus. Todėl neužtenka vien tik šios srities universiteto diplomo. Domėtis ir augti reikia nuolat.

Atkreipkite dėmesį į vienas TOP skaitomiausių šios srities knygų. Tai patarimai ateities vadovams, koučingo technikos, socialinio verslo metodikos, dokumentų tvarkybos leidiniai, komandinio darbo organizavimas, šiuolaikinio verslo administravimas, tikslų siekimo krypčių analizė ir kiti įdomūs bei naudingi skaitiniai.

Vieni autoriai parengė klasikinės vadybos vadovėlių, kiti meta iššūkius tradicijomis. Štai amerikiečių verslininkas, investuotojas, tinklaraštininkas ir autorius Ben Horowit iš karto sako, kad valdyti verslą bus iš tiesų labai sunku ir atvirai dalijasi savo ilgamete patirtimi.

Darbuotojų įsitraukimo į verslą konsultantai Tomas Misiukonis bei Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė pateikia daug pavyzdžių, kaip stiprinti savo vaidmenį komandoje, kaip elgtis sudėtingose vadovavimo situacijose bei kaip ugdyti ir motyvuoti žmones. Tad specialistų leidiniai bus naudingi tiems, kurie neseniai užėmė vadovaujančias pareigas, ir labiau patyrusiems lyderiams, kurie nori tobulinti darbo su žmonėmis įgūdžius.

Rasos Braslauskienės, Aidos Norvilienės, Violetos Baltrūnienės, Ligitos Šimanskienės ir Jurgitos Paužuolienės vadybos knygos bus naudingos įvairių universitetų ar kolegijų studentams. Šios autorės parengė leidinių apie organizacinę kultūrą, maitinimo įmonių veiklos organizavimą, dokumentų valdymo normatyvus ir ugdymo įstaigų vadybą.

Vadybos knygų asortimentas nuolat kinta, kaip ir pati sritis. Tad kviečiame užsukti, išsirinkti įdomius skaitinius ir juos pirkti online. Juk interneto knygyne laukia draugiškos kainos, o užsakymai paruošiami itin greitai.

Galime pasiūlyti daug naujų knygų ne tik verslo pasaulio vyrams ir moterims. Parduodame knygas, kurios patiks ir suaugusiems, ir vaikams, ir jaunimui. Gera žinia, kad apsilankę išpardavimų ir akcijų skiltyje daug populiarių, gerų leidinių visai šeimai galėsite įsigyti pigiau.