⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikystė neatsiejama nuo pasakų, kurias mažyliams vakarais skaito tėvai. Raminantis balsas ir nepaprasti veikėjų nuotykiai nukelia į spalvingą sapnų karalystę. Kategorija „Pasakos prieš miegą“ apjungia visas knygeles, kuriose rasite jaukias, neilgas istorijas, tinkamas skaityti sugulus į loveles.

Rasta: 96
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Saldaus miegelio |
9,69 €
Turime sandėlyje
5 minučių pasakos prieš miegą |
11,99 €
Turime sandėlyje
Vakaro istorijos mažiesiems |
12,19 €
Turime sandėlyje
Bučkis prieš miegą | Patricia Geis
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,49 €
Turime sandėlyje
Mėnulio pasakėlės | Vida Bladykaitė
  • Nemokamas knygos pristatymas
20,29 €
Turime sandėlyje
Girios pasakėlės | Rene Cloke
7,99 €
Turime sandėlyje
Laikas miegoti, lokiuk | Sam Taplin
14,89 €
Turime sandėlyje
Vakaro pasakos iš viso pasaulio |
10,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 96
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Gražios pasakos prieš miegą padeda vaikams atsipalaiduoti. Dažnai jos būna nesudėtingos, nes jų tikslas ne įaudrinti, o atvirkščiai – nuraminti. Mažylių laukia susitikimas su įvairias nuotaikingais veikėjais: vabaliukais, paukščiais, žvėreliais.

Trumpos pasakos vaikams prieš miegą dažnai trunka nuo 1 iki 5 minučių. Tiek laiko užtenka, kad jaukiai įsitaisę vaikai užsnūstų ir galiausiai panertų į sapnų karalystę. Internetu įsigyti galite tiek įvairių rinkinių, tiek ir pavienių pasakų. Visos knygelės iliustruotos, todėl jas vaikams bus smagu atsiversti ne tik vakarais, bet ir kitu paros metu.

Tarp TOP skaitomiausių knygų patenka knygos su gerai pažįstamais personažais iš Disney pasaulio. Vaikai noriai klauso ir istorijų apie jiems atpažįstamus gyvūnus, pavyzdžiui pelytes. Vaikiškos pasakos prieš miegą būna jaukios, jose dažnai kalbama apie draugystę, tėvų meilę, džiaugsmą ir laimę.

Pasakėlės prieš miegą ne tik padeda nusiraminti, tačiau turtina vaikų vaizduotę, žodyną ir šnekamąją kalbą. Taip pat lavina kūrybiškumą, didina empatiją, padeda pažinti įvairius jausmus, nusikratyti baimės miegoti tamsoje ar vieniems. Įvairiomis premijomis apdovanotų dailininkų iliustracijos ugdo vaikų grožio pojūtį.

Domina įdomios vaikų pasakos prieš miegą? Rekomenduojame atkreipti dėmesį į italų autorių  Elenos Favilli ir Franceskos Cavallo kūrinius, kuriuos jos skiria mergaitėms ir moterims, tačiau, žinoma, mažiems ir dideliems vyrams istorijos taip pat patiks. Mažus vaikus sužavės Susanna Isern, parašiusi istoriją apie Miegapelę, kuri nenorėjo miegoti viena.

Andrius Rebždys seka vakaro pasakas apie gražiausias karalaites ir piktąsias raganas. Katja Reider kuria paprastas istorijas patiems mažiausiems. Birutė Lenktytė-Masiliauskienė surinko tyras ir nuoširdžias istorijas, kurios vaikus skatina svajoti. Populiarus autorius Selemonas Paltanavičius parašė daugybę knygelių, kurios patinka ir jaunimui, ir suaugusiems. Nemažai jų tinka skaityti prieš miegą. David Baird kuria knygeles, kurios prajuokina. Rinktis tikrai yra iš ko!

Siūlome visas knygas pirkti online, nes jas išsirinksite neišėję iš namų, o gausite labai greitai. Plačiame asortimente gausų knygų visai šeimai. Tai ne tik pasakos vaikams, bet ir grožinė bei dalykinė literatūra. Žinome, kad visi nori sutaupyti, todėl turime daug gerų pasiūlymų. Juos rasite tarp akcijų ir išpardavimų. Naujų ir gerų skaitinių kaina prasideda vos nuo kelių eurų!