-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiekvieną dieną pasipildome pačiomis įvairiausiomis knygomis. Nuolat atnaujiname ir kategoriją „Šiuolaikinė lietuvių literatūra“. Čia įkeliame įdomias ir karštas lietuvių literatūros pasaulio naujienas. 

Rasta: 1217
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Dievų miškas | Balys Sruoga
3,19 €
Turime sandėlyje
Izaokas | Antanas Škėma
5,99 €
Turime sandėlyje
Nuodas | Ilona Madelaine
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,99 €
Turime sandėlyje
Tarp pilkų debesų | Ruta Sepetys
5,99 €
Turime sandėlyje
Mirties stepė | Loreta Stonkutė
4,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1217
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorija „Šiuolaikinė lietuvių literatūra“ apima pačias įvairiausias knygas. Autoriai skaitytojus nukelia į skaudžius istorinius tarpsnius, koncentracijos stovyklas, nuotykius, kriminalinius tyrimus, fantastinius pasaulius ar erotinius performansus. Geriausi Lietuvos rašytojai neatsilieka nuo pasaulio ir rašo detektyvus, maginę ir mokslinę fantastiką, erotikos bei meilės romanus, istorinius kūrinius bei įdomią moderniąją prozą.

Rinktis ir pirkti online siūlome iš tikrai plačios knygų pasiūlos. Skaitomiausia TOP autorė kategorijoje „Šiuolaikinė lietuvių literatūra“ yra Kristina Sabaliauskaitė. Skaitytojai noriai domisi tiek rašytojos istoriniais romanais, tiek trumpų tekstų knyga „Danielius Dalba & kitos istorijos“. Autorės kūryba patinka tiek vyrams, tiek moterims – kiekvienas randa kažką artimo.

Rašytoja Ruta Sepetys kuria knygas jaunimui, tačiau ir suaugusiems skaitytojams virpa širdis. Juk autorės istorijose aprašytos skaudžios žmonijos negandos, kurias sukėlė kariniai konfliktai. Jos knyga „Tarp pilkų debesų“ buvo ekranizuota.

Autorė Indrė Vakarė yra viena skaitomiausių rašytojų. Debiutavusi su meilės romanu „Juodvilkio dvaras“, Indrė Vakarė užkariavo visas romantikes. Kiekviena nauja knyga laukiama su didžiausiu nekantrumu.

Tarp šiuolaikinės lietuvių literatūros knygų rasite ir gyvojo klasiko Juozo Erlicko kūrybą. Tiek spausdintus kūrinius, tiek gyvai paties autoriaus atliekamą poeziją mėgsta ir dideli, ir maži.

Įdomias knygas kuria naujosios kartos rašytoja Vaiva Rykštaitė. Ji rašo ir vaikams bei jaunimui ir, žinoma, visiems suaugusiems. Girdėjome, kad knyga „Pirmąkart mama“ labai populiari tarp besilaukiančiųjų, o naujausias romanas „Lizos butas“ žavi visus augusius Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo laikais.

Panaršę tarp parduodamų knygų, pamatysite ir daugiau gerai žinomų vardų. Tai Jaroslavas Melnikas, Andrius Tapinas, Kotryna Zylė, Akvilė Kavaliauskaitė, Gabija Grušaitė, Undinė Radzevičiūtė, Renata Šerelytė, Saulius Šaltenis ir kiti. Ir siūlo jie iš tiesų plačią įvairovę. Rekomenduojame drąsiai ieškoti mėgiamo žanro.

Norite lietuviškų meilės romanų? Turime. Pageidaujate istorinių knygų? Apie kunigaikščius ar pasaulinius karus? Turime ir tokių, ir anokių. Trokštate lietuviško detektyvo? Parduodame ir juos. Ieškote fantastikos? Žinoma, kad galime pasiūlyti. Pageidaujate pasikapstyti po sąmonės ir pasąmonės gelmes? Lietuvių rašytojai sukūrė ir tokių knygų. O kur dar asmenine patirtimi paremti kūriniai, atsiminimai bei pasvarstymai.

Rinktis yra iš ko, o pasirinkimą palengvins aprašymai, ištraukos ir kitų skaitytojų komentarai. Mes stengiamės užtikrinti piniginei draugiškas knygų kainas, todėl nuolat rengiame įvairius išpardavimus bei akcijas.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Šiuolaikinė lietuvių literatūra?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Šiuolaikinė lietuvių literatūra?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Šiuolaikinė lietuvių literatūra?