NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Parodykite žmogų, kuriam nepatinka geri pokštai. Juk juokas padeda atsikratyti streso ir stiprina imunitetą. Tą įrodė mokslininkai. Geriausių juokelių atsargos niekada neišseks, jei aprūpinsite knygomis iš kategorijos „Anekdotai“.

Rasta: 12

Vaikų anekdotai 3 |
-10% su kodu: PATOGU
4,69 €
Kaina su kodu: 4,22 €
Turime sandėlyje
Vaikų anekdotai 2 | Vytautas Račickas
-10% su kodu: PATOGU
4,69 €
Kaina su kodu: 4,22 €
Turime sandėlyje
666 anekdotai apie uošvę | Sud. Vilius Šaulys
-10% su kodu: PATOGU
1,29 €
Kaina su kodu: 1,16 €
Turime sandėlyje
Vaikų anekdotai | Vytautas Račickas
-10% su kodu: PATOGU
4,69 €
Kaina su kodu: 4,22 €
Turime sandėlyje
Rasta: 12

Anekdotai – trumpi, komiški pasakojimai. Jie gali būti autoriniai, tačiau daug anekdotų yra folkloro, sklindančio iš lūpų į lūpas, dalis. Jų autorių atsekti neįmanoma. Šiems trumpiems pasakojimams būdinga efektinga, juokinga pabaiga, kartais priverčianti kvatotis iki ašarų.

Anekdotų temos labai įvairios. Vieni jų tinka vaikams ar jaunimui. Kitus rekomenduojama pasakoti tik suaugusiųjų auditorijai ir tik gerai apsidairius ar aplink nėra mažylių. Anekdotai apie vyrus dažnai patinka moterims, na o vyrams smagu pasijuokti iš uošvių, žvejybos ar medžioklės nuotykių.

Apsirūpinti tokiais leidiniais verta visiems, kurie daug bendrauja, siekia vakarėliuose patraukti žmonių dėmesį, sako viešas kalbas ir bando atpalaiduoti publiką, dirba su vaikais. Sukėlus juoką kaip mat praskaidrėja atmosfera, tampa lengviau šnekėtis, sumažėja įtampa. Tiesa, anekdotai turi neįžeisti, todėl svarbu jų pasiruošti kiekvienai progai, o taip pat stengtis per daug nesikartoti.  

Populiarių anekdotų rinktinių visada galite įsigyti internetu. Šios kategorijos leidinių kainos prasideda vos nuo pusantro euro. Tarp TOP skaitomiausių knygelių dažnai patenka žymaus rašytojo Vytauto Račicko anekdotai vaikams. Jo surinkti ir sukurti pasakojimai gerai suprantami įvairaus amžiaus jaunimui, tačiau privers nusišypsoti ir ne vieną tėvelį.

Vytauto Račicko anekdotų knygelių veikėjai – berniukai ir mergaitės, mokytojai, tėveliai, seneliai ir, žinoma, daugelio juokelių žvaigždė – Petriukas!

Mūsų šalyje anekdotai su Petriuku labai populiarūs ir šis personažas pasirodo ne vieno sudarytojo rinktinėje. Petriukas dažniausiai vaizduojamas kaip neklaužada chuliganas, kuris nesirenka žodžių, tačiau savo komentarais visada prajuokina anekdotų klausytojus. Beje, sovietmečiu Lietuvoje klestėjo politinių anekdotų žanras, kuriame užslėptais juokeliais buvo pašiepiama valdžia ir santvarka.

Ne vieną įdomią rinktinę suaugusiems juokautojams sudarė autoriai Vilius Šaulys bei Liudas Panava. Pirkti online siūlome jų knygas, kuriose rasite po 666 teminius anekdotus. Tai nuotaikingi pokštai apie mokytojus, uošvę, teisininkus, daiktus bei blondines. Kiekvienai auditorijai galėsite parinkti tinkamą temą. Darykite tą atsakingai!

Papildykite savo krepšelį ne tik anekdotų knygomis, bet ir kitais įdomiais skaitiniais. Apsižvalgę po knygyno asortimentą pamatysite, kad galime įtikti kone kiekvienam skoniui, o knygos varijuoja nuo grožinės literatūros iki dalykinių leidinių, nuo kūdikių knygelių iki klasikos. Tiek anekdotų rinktinių, tiek kitų naujų knygų galite nusipirkti pigiau. Tereikia pasinaudoti akcijomis ir išpardavimais.