Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Žvalgantis po mūsų e. knygyno kategoriją „Prancūzų kalbos ir gramatikos knygos“, gali kilti klausimas, kodėl verta mokytis prancūzų kalbos? Tai naudinga, nes prancūziškai kalba apie 300 milijonų žmonių. Ši kalba yra oficiali 29 šalyse, įskaitant Kanadą, Belgiją, Šveicariją, Monaką, Liuksemburgą ir daugelį kitų šalių. Be to, Prancūzija yra vienas svarbiausių šiuolaikinės kultūros centrų pasaulyje. Taigi, mokantis šios kalbos atsiveria daugybė durų. Tiek siekiant pažinti prancūzakalbes šalis ir jų kultūrą, tiek norint plėsti šiuolaikinės kultūros pažinimo lauką.

Rasta: 12

Skaitykime prancūziškai. Lisons en Francais (su CD) | Sud. Jurga Daugmaudytė, Jūratė Navakauskienė
-10% su kodu: PATOGU
12,35 €
Kaina su kodu: 11,12 €
Turime sandėlyje
Prancūzų kalba per 30 dienų (su audio medžiaga, atsisiunčiama iš tinklalapio) | Fabienne Schreitmuller
-10% su kodu: PATOGU
17,71 €
Kaina su kodu: 15,94 €
Turime sandėlyje
Prancūzų kalbos sisteminis mokymosi kursas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
46,58 €
Kaina su kodu: 41,92 €
Turime sandėlyje
Prancūzų kalbos pokalbiai ir žodynas |
-10% su kodu: PATOGU
10,25 €
Kaina su kodu: 9,22 €
Turime sandėlyje
Rasta: 12

Tad, jeigu ir jums aktuali galimybė mokytis prancūzų kalbos, kviečiame susipažinti su skaitomiausiomis, daugelio besimokančiųjų rekomenduojamomis knygomis, kurias rasite mūsų e. knygyno kategorijoje „Prancūzų kalbos ir gramatikos knygos“. Tai yra: skaitiniai „Skaitykime prancūziškai. Lisons en Francais (su CD)“, sudaryti Jurgos Daugmaudytės ir Jūratės Navakauskienės.


Taip pat – itin parankus kelionėse leidinys „Prancūzų kalbos pokalbiai ir žodynas“, kuriame sudėta daugiau kaip 1200 pagrindinių frazių ir virš 2300 naudingų žodžių, bei vertingos gramatikos taisyklės ir vietinių žmonių autentiški dialogai. Kitas pravartus leidinys: Leidyklos „Euroknyga“ išleistas „Prancūzų kalbos sisteminis mokymosi kursas“, skirtas turintiems elementarias prancūzų kalbos žinias ir norintiems išmokti daugiau (B1 lygis).


Dar viena dėmesio verta knyga – Fabienne Schreitmuller parengta mokomoji priemonė „Prancūzų kalba per 30 dienų (su audio medžiaga, atsisiunčiama iš tinklalapio)“, suteikianti galimybę įgytu A2 kalbos lygiu susikalbėti kasdienėse situacijose ir bendrauti įvairiomis bendrosiomis temomis. Jus gali sudominti ir Gedimino Degėsio leidinys „Je parle francais. Prancūzų kalbos vadovėlis“.


Įsigykite naujas, populiarių mokomųjų priemonių TOP`uose esančias knygas, skirtas prancūzų kalbos studijoms. Jas rasite mūsų e. knygyno kategorijoje „Prancūzų kalbos ir gramatikos knygos“. Geri ir įdomūs leidiniai jūsų laukia ir kitose dalykinių knygų, bei vadovėlių kategorijose. Pasižvalgykite ir tarp prekių jaukiems namams, bei turiningam laisvalaikiui. Susipažinkite su lavinamųjų žaislų ir kūrybinių rinkinių kategorijose esančiomis prekėmis. Apsipirkti mūsų e. knygyne dar smagiau dėl dažnai taikomų akcijų ir išpardavimų, leidžiančių prekes įsigyti palankiomis kainomis. Patogiai apsipirkite internetu dabar!