0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Istoriniai meilės romanai – knygos, kurios nukelia į damų ir džentelmenų laikus. Čia verda intrigos, rūmų kertelėse rezgamos pinklės, klesti salonų paskalos ir, žinoma, verda aistros. Geriausios istorijos padovanos ne vieną romantišką akimirką, tad raginame nelaukti ir romanus įsigyti internetu.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Somersetas | Leila Meacham
  • Nauja knyga
Nuolaida knygai -26%
17,19 € 23,19 € *
Pavogtas bučinys | Virginia Heath
Nuolaida knygai -52%
5,49 € 11,29 € *
Būk mano ledi | Janice Preston
Nuolaida knygai -57%
4,99 € 11,39 € *
Kaip elgtųsi ledi | Catherine Tinley
Nuolaida knygai -51%
5,99 € 11,99 € *
Brangioji Kasandra | Lisa Kleypas
Nuolaida knygai -32%
10,99 € 15,99 € *
Nuodėmių pavasaris | Lisa Kleypas
Nuolaida knygai -36%
10,49 € 16,29 € *
Vinterborno nuotaka | Lisa Kleypas
Nuolaida knygai -33%
10,99 € 16,29 € *
Beširdis grafas | Lisa Kleypas
Nuolaida knygai -24%
10,99 € 14,29 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pagrindinis istorinių romanų bruožas – aplinka ir laikmetis, kuriame vystosi siužetai. Dažniausiai tai aštuoniolikto-devyniolikto amžiaus Anglija ar Prancūzija. Viktorijos laikų atmosfera, kostiumai ir dvarų aprašymai kuria nepaprastą foną ledi ir lordų meilės ryšiams. Veikėjai čia dažniausiai turtingi, o pagrindinės jų problemos – kerštas, meilė ir aistros.

Viena TOP skaitomiausių kategorijos „Istoriniai meilės romanai“ autorių yra Lisa Kleypas. Ši amerikiečių rašytoja – tikra žanro karalienė. Jos knygos visada užima aukštas vietas bestselerių sąrašuose, o visame pasaulyje parduoti keli milijonai romanų kopijų. Autorė tiki, kad jos kūriniai gydo sielą ir yra rekomenduojami moterims bei vyrams, kuriems reikia paguodos.

Dar viena kategorijos lyderė – Jenni Fletcher. Ji parašė labai populiarią istorinių romanų seriją „Meilės uostas“, sudarytą iš trijų knygų.

Istorinės romantikos gerbėjų pagyrų sulaukia ir autorė Virginia Heath. Ji savo istorijas pradėjo kurti, kai buvo maža mergaitė. Vėliau dirbo istorijos mokytoja, kol galiausiai savo žinias pasiryžo perkelti į romanus. Autorė daug dėmesio skiria istorinei aplinkai, laikmečio etiketui, aukštuomenės tradicijoms. Dažniausiai knygų veiksmas vyksta devynioliktame amžiuje. Ši rašytoja sukūrė daugiau nei penkiolika romanų, nemažai jų išversta į lietuvių kalbą, tad tikrai rasite įdomių skaitinių.

Istoriniai meilės romanai įtraukia ir jų vis negana. Tad siūlome atkreipti dėmesį ir į rašytojos Janice Preston kūrybą. Jos kuriamos istorijos primena pasaką apie Pelenę ir leidžia pasvajoti, kad kiekviena paprasta moteris gali ištekėti už hercogo. Jei tik nori, žinoma.

Jau paminėtoms rašytojoms nenusileidžia autorė Amanda Quick. Ji kuria istorinius meilės romanus su trilerio prieskoniu. Amandos Quick knygos nukelia į lobių ir piratų laikus, arba kviečia į apsilankyti įspūdinguose užmiesčio namuose, kuriuose gali nutikti netikėtų dalykų.

Ieškote dar daugiau istorinių meilės romanų autorių? Jūsų nenuvils ir Catherine Tinley, Deb Marlove, Lara Temple, Julianne Donaldson ar Julie Garwood kūryba.

Šioje kategorijoje surinktos knygos – bilietas į praeities pasaulį. Romanai padės pabėgti nuo realybės, įkraus naujos energijos bei leis atsipalaiduoti. Populiarias istorijas kviečiame pirkti online. Čia daug knygų kainuoja pigiau, tereikia pasinaudoti įvairiomis akcijomis bei išpardavimais. Jų metu už mažą kainą nusipirksite skaitinių ne tik sau, bet ir vaikams ar jaunimui.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Istoriniai meilės romanai?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Istoriniai meilės romanai?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Istoriniai meilės romanai?